Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 91 of 282 FirstFirst ... 41 81 89 90 91 92 93 101 141 191 ... LastLast
Results 1,801 to 1,820 of 5621

Thread: Grand Theft Auto V - GTA 5 - GTA Online

  1. #1801 SP
    Member Dante's Avatar
    este foarte mare. in interiorul insulei acolo sus este o mare. o MARE nu un lac. nu uitati nici de zona muntoasa pe unde desi nu-s desenate drumuri sigur se va putea ajunge pentru vanatoare, base jump si altele

  2. #1802 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Ganditi-va ca pe langa harta, mai este si in apa. Din ce am inteles, e mai mare decat GTA San Andreas, GTA IV + Red Dead Redemption la un loc.

  3. #1803 SP
    pss
    Junior Member pss's Avatar
    o versiune mai buna a hartii


  4. #1804 SP
    Ω Pira's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Din ce am inteles, e mai mare decat GTA San Andreas, GTA IV + Red Dead Redemption la un loc.
    Mie personal mi se pare incredibil (daca e sa fie adevarat) cat de mare poate fi jocul asta pe generatia actuala, avand in vedere cat de complex e gameplayul, sa nu mai pun la socoteala si grafica clean & sharp, care e amazing pt current-gen. Sau cei de la Rockstar sunt niste adevarate genii?

  5. #1805 SP
    Senior Member Anderul's Avatar
    Cei de la Rockstar au fost mereu genii.

  6. #1806 SP
    Member Dante's Avatar
    ei au spus ca raportul ar fi cam asa
    original.jpg

  7. #1807 SP
    Member rascalov's Avatar
    Salut. A facut cineva precomanda la Grand Theft Auto V: Special Edition la Altex? Ca am observat ca nu le mai au de ceva timp. Sa ma alarmez? Le-or mai aduce in magazin chiar daca nu le mai au pe site?
    Astept informatii. Multumesc.

  8. #1808 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu cred ca este adevarat raportul ala. Exprimarea lor a fost " it’s larger than GTA: San Andreas, GTA 4 and Red Dead Redemption combined", ceea ce inseamna ca este cat ele puse una langa alta, nu doar ca este mai mare ca cea mai mare harta a lor.

  9. #1809 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Vad pe acea harta o gramada de semne cu o casa si un dolar. Pana la urma se pot cumpara case sau nu? la inceput au spus oficial ca nu.

  10. #1810 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Se pot cumpara proprietati, atat in SP cat si in MP.

  11. #1811 SP
    Member Dante's Avatar
    pai daca taiem ariile galben si verde incap in aria albastra deci e mai mare decat toate la un loc

  12. #1812 SP
    pss
    Junior Member pss's Avatar
    ghidul....



  13. #1813 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Doar un mic aperitiv sa vedeti cat de mare este jocul (sursa : NeoGaf OT)

    For those who think the map is small.

    Map spoiler!


  14. #1814 SP
    Member Dante's Avatar
    din ce versiune e scoasa poza cu podul, ps3 sau xbox? la cum arata cred ca o sa stau ore intregi sa ma plimb ca prostu' prin munti cu vreun atv/dirt bike

  15. #1815 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    E scoasa dintr-un trailer oficial.

  16. #1816 SP
    Member Dante's Avatar
    ah, sper sa nu fie prea pimpuita in vreun editor grafic de pc. in rest ce sa zic....end of social life

  17. #1817 SP
    Member daviddd's Avatar
    Harta este uriaşă, într-adevăr, însă numai un sfert din ea este oraş.

  18. #1818 SP
    Member Dante's Avatar
    nu ne plangeam noi ca in 4 erau numai betoane? daca te uiti atent la harta ai sa vezi ca drumurile forestiere sunt trasate cu linie subtire rosie. si sunt multe in zona montana , deci explorabila si aceasta. eu sunt multumit deplin

  19. #1819 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Din ce am văzut, cred ca orașul este cam la fel de mare ca cel din GTA4, la care se adaugă o pustietate cam la fel de mare ca toată harta din RDR. Sper doar sa fie locuri interesante, nu doar "pustietate", ca altfel nu cred ca ies din Los Santos.

    Oricum, păcat ca n-au mai adăugat pe undeva un oraș. Feeling-ul din San Andreas, când călătoreai dintr-un oraș în altul, e greu de egalat.

  20. #1820 SP
    Member j0hnnyReaper's Avatar
    No gameplay?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 91 of 282 FirstFirst ... 41 81 89 90 91 92 93 101 141 191 ... LastLast

Similar Threads

  1. Grand Theft Auto VI - GTA 6 By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 284 Last Post: 17-04-2024, 22:38
  2. Grand Theft Auto IV - GTA 4 By MonkY in forum Console Club
    Replies: 10 Last Post: 20-01-2021, 23:32
  3. Grand Theft Auto V By sam in forum English
    Replies: 0 Last Post: 26-10-2011, 05:54
  4. Grand Theft Auto 4 Complete By paunstefan in forum Console News
    Replies: 8 Last Post: 12-10-2010, 20:47

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts