Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 95 of 282 FirstFirst ... 45 85 93 94 95 96 97 105 145 195 ... LastLast
Results 1,881 to 1,900 of 5621

Thread: Grand Theft Auto V - GTA 5 - GTA Online

  1. #1881 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by naz View Post
    Pentru cei care asteapta gameplay-uri pe Youtube, embargo-ul se termina pe 17 (la doua zile dupa lansare) si cred ca este valabil si pt. review-uri. Rockstar tine foarte strans de acest joc si ma indoiesc ca o sa aiba lumea tupeu sa incalce regulile.

    Legat de dat jocuri pe sub mana prin magazine inainte de release date, daca lumea considera ca se merita sa-si piarda job-ul ca prietenul x-ulescu sa se joace cu putin timp inainte.. go for it!
    S-au mai dat jocuri înainte de lansare, unele au fost chiar pe raft si nu a fost nimeni dat afara

  2. #1882 SP
    Ω Pira's Avatar
    Ajung in depozite mult mai devreme jocurile, chiar si cu 7-8 zile la unele, mi-a spus un amic care a lucrat la Altex. Ca si dovada cu God of War: Ascension cand un coleg de pe forum a primit jocul cu 1 saptamana inainte.

  3. #1883 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    Pe mine nu ma deranjeaza absolut deloc, dar nu mai trimiteti va rog zvonuri false. Sunt periculoase si genereaza discutii inutile.

    Nu are nimeni cum sa trimita jocul mai devreme pentru ca nu il va avea efectiv, deci orice discutie este incheiata din start.
    Răzvan, hai te rog eu, lasă-mă cu chestiile astea, eu inteleg ca iti faci meseria... Nu ai inteles ce spun eu. Eu duminca daca ma deplasez la un magazin Altex unde am un bun amic imi da jocul si marti factura. Nu e nici prima, nici ultima oara. Daca nu ma insel asa a fost si cu GoW Ascension si The Last of Us.

    PS imi pare rau ca m-am horarat sa anunţ pe forum. O zi buna

  4. #1884 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Jocurile ajung in depozit chiar si cu 1 saptamana inainte, deci nu cred ca sunt zvonuri false.. L-am intrebat odata pe un tip de la gamestop Italia daca a venit The Last Of Us inainte de lansare cu vreo 4 zile si a zis ca il are dar nu poate sa-l dea la momentul respectiv ca isi pierde slujba.

    L.E.: Daca ai pile iti iei jocul inainte de lansare cu niste banuti in plus sau cum ziceau colegii mai sus, o sticla de vin etc..

  5. #1885 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Răzvan, hai te rog eu, lasă-mă cu chestiile astea, eu inteleg ca iti faci meseria... Nu ai inteles ce spun eu. Eu duminca daca ma deplasez la un magazin Altex unde am un bun amic imi da jocul si marti factura. Nu e nici prima, nici ultima oara. Daca nu ma insel asa a fost si cu GoW Ascension si The Last of Us.

    PS imi pare rau ca m-am horarat sa anunţ pe forum. O zi buna
    Te inteleg, dar te asigur ca nu va fi cazul GTA. Fiind pe threadul de GTA, trebuie sa anunt ca ceea ce poate ai facut la alte jocuri nu se va intampla la GTA. Depozitele nu vor avea stoc inainte de momentul potrivit pentru a fi la raft marti, in ziua lansarii.

    Nu distribuim Sony, deci ce fac ei pe Sony e treaba lor, aici fiind vorba despre GTA te asigur ca nu va fi acest caz. Nu este meseria mea, este problema Altex de fapt, insa nu vor avea stoc inainte de vreme, deci orice discutie va fi incheiata pe acest subiect.

    Nu este nicio suparare sau problema, dar este gresit ce afirmi in legatura cu GTA si trebuie sa te corectez. Mersi de intelegere.

  6. #1886 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    Te inteleg, dar te asigur ca nu va fi cazul GTA. Fiind pe threadul de GTA, trebuie sa anunt ca ceea ce poate ai facut la alte jocuri nu se va intampla la GTA. Depozitele nu vor avea stoc inainte de momentul potrivit pentru a fi la raft marti, in ziua lansarii.

    Nu distribuim Sony, deci ce fac ei pe Sony e treaba lor, aici fiind vorba despre GTA te asigur ca nu va fi acest caz. Nu este meseria mea, este problema Altex de fapt, insa nu vor avea stoc inainte de vreme, deci orice discutie va fi incheiata pe acest subiect.

    Nu este nicio suparare sau problema, dar este gresit ce afirmi in legatura cu GTA si trebuie sa te corectez. Mersi de intelegere.
    ok, jocurile ajung in depozit luni la miezul nopţii sau chiar marti in ziua lansarii, imi cer scuze ca dezinformez, in viitor o sa am grija sa dezinformez doar prietenii de pe forum, ei ma iarta

  7. #1887 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Yep, cu GoW Ascension mai devreme cu multe zile eu am fost. Fara pile la Altex

  8. #1888 SP
    Member Hazer's Avatar
    Am un amic care lucreaza la Rockstar Games in New York. A zis ca poate sa-mi faca rost de orice joc cu mult mai devreme, noroc ca sunt din Bucuresti si pot sa le iau imediat. Asa ca daca aveti si voi vreun amic sau un prieten bun care lucreaza la Rockstar Games, va sfatuiesc sa vorbiti cu ei si sigur va trimit o copie mai devreme. O suma de bani modica sau un Kinder Surprise (ca la americani e interzis si un ou Kinder e mereu binevenit) zic eu ca n-ar strica. Acu ma rog.. faceti cum vreti.

  9. #1889 SP
    pss
    Junior Member pss's Avatar
    RvsS u'r full of BS
    rv7t.png

  10. #1890 SP
    Member Hazer's Avatar
    Quote Originally Posted by pss View Post
    RvsS u'r full of BS
    Attachment 205238
    Ghici cine distribuie jocuri catre MG, Altex etc.

  11. #1891 SP
    Member Ma_Plictisesti's Avatar

  12. #1892 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar

  13. #1893 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Alexandru, pune si tu poza ca un spoiler. Poate nu toata lumea vrea sa stie dinainte toate activitatile, ci sa le descopere in timpul jocului.

  14. #1894 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by pss View Post
    RvsS u'r full of BS
    Attachment 205238
    As aprecia daca ai folosi un alt ton. Cei care administreaza pagina FB MG sunt neinformati si ii voi ruga sa corecteze pentru ca nu vor avea stocul atunci.

  15. #1895 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar

  16. #1896 SP
    Member j0hnnyReaper's Avatar
    ^ Ce vrea sa insemne?

  17. #1897 SP
    Member Hazer's Avatar
    Heh, macar in joc sa.. na.

    Quote Originally Posted by j0hnnyReaper View Post
    ^ Ce vrea sa insemne?
    Weed, man.

  18. #1898 SP
    Member j0hnnyReaper's Avatar
    Credeam ca are vreo legatura cu discutia de mai sus ...

  19. #1899 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Regarding weed: In GTA Online poti sa iti inviti prietenii in apartament si sa trageti toti din bong

  20. #1900 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Quote Originally Posted by pss View Post
    RvsS u'r full of BS
    Attachment 205238
    Ce vocabular de meltenelCe vina are Razvan ca astia de la MG si Altex sunt dezinformati.
    BTW:Cam cand ar trebuii sa fim sunati pentru confirmare?
    Nevermind!!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 95 of 282 FirstFirst ... 45 85 93 94 95 96 97 105 145 195 ... LastLast

Similar Threads

  1. Grand Theft Auto VI - GTA 6 By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 285 Last Post: Yesterday, 01:16
  2. Grand Theft Auto IV - GTA 4 By MonkY in forum Console Club
    Replies: 10 Last Post: 20-01-2021, 23:32
  3. Grand Theft Auto V By sam in forum English
    Replies: 0 Last Post: 26-10-2011, 05:54
  4. Grand Theft Auto 4 Complete By paunstefan in forum Console News
    Replies: 8 Last Post: 12-10-2010, 20:47

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts