Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 13 of 540 FirstFirst ... 3 11 12 13 14 15 23 63 113 513 ... LastLast
Results 241 to 260 of 10784

Thread: Ce te joci -> Acum!

  1. #241 SP
    Banned Mircea Badea's Avatar
    Eu vorbeam de fapt despre Golden Axe varianta XBL Arcade, care a aparut acum foarte mult timp. Pe care o joc in asteptarea variantei next-gen care urmeaza sa apara. Altfel scriam "Golden Axe: Beast Rider".

  2. #242 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Ne cerem scuze atunci. Specifica si tu cu " @xbla".

    Iar la Saints Row 2 tot varianta de XBLA o jucai? (sunt ironic)

  3. #243 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by Bobby View Post
    (sunt ironic)
    LOL!

  4. #244 SP
    Member SiCK's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Greu. Cel putin la al doilea boss, mi-a mancat zilele... Cred ca singura metoda sa-l bat e cu counter.
    Chiar asa "sarac" esti la NGII ?

    La primul playthrough (easy) n-am avut probleme pana la cam 60% din joc.De mentionat ca jucasem cu putin timp inainte NGBlack,probabil eram in forma. Dar asta a fost prin Mai-Iunie 2008,n-am jucat NGB la vremea lui,nu mi-a placut niciodata Xbox 1.
    La NGII sunt la al doilea playthrough (normal mode) prin Chapter 13-14...si acolo o sa raman.Acolo sa te vad la boss fights.

    Cand ma gandesc ca dupa normal mai sunt inca 2 nivele de dificultate...

    Acum joc GTAIV,al doilea playthrough.Mai mult am jucat online in ultimul timp.

  5. #245 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Call of Duty World at War

    de pe torrente..NOT!

  6. #246 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Quote Originally Posted by SiCK� View Post
    Chiar asa "sarac" esti la NGII ?

    La primul playthrough (easy) n-am avut probleme pana la cam 60% din joc.De mentionat ca jucasem cu putin timp inainte NGBlack,probabil eram in forma. Dar asta a fost prin Mai-Iunie 2008,n-am jucat NGB la vremea lui,nu mi-a placut niciodata Xbox 1.
    La NGII sunt la al doilea playthrough (normal mode) prin Chapter 13-14...si acolo o sa raman.Acolo sa te vad la boss fights.

    Cand ma gandesc ca dupa normal mai sunt inca 2 nivele de dificultate...

    Acum joc GTAIV,al doilea playthrough.Mai mult am jucat online in ultimul timp.
    Eu nu inteleg cum puteti juca acelasi joc de atatea ori. E ca si la filme, il vezi odata, iar a doua oara parca nu iti mai place asa mult.

  7. #247 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Simplu. Dam play din nou. Asa cum Mass Effect l-am jucat de 3 ori si GTA IV de 2 ori. Intreaba-l pe MO de cate ori a terminat Gears of War.

  8. #248 SP
    Member SiCK's Avatar
    Quote Originally Posted by Uziwood View Post
    Eu nu inteleg cum puteti juca acelasi joc de atatea ori. E ca si la filme, il vezi odata, iar a doua oara parca nu iti mai place asa mult.
    GTAViceCity peste 10 ori pe consola,de vreo 3 ori pe PC
    GTAIII aproape 10 ori pe consola,vreo 2 ori pe PC
    GTAIV..o data jumate.
    MGS 1 peste 15 ori pe consola,1 data pe PC
    Silent Hill 1 ...peste 5 ori
    Silent Hill 2 ...4-5 ori
    Gears of War ...14 ori
    Army of Two ...vreo 5 ori
    Half-Life 2...de 2 ori pe PC,o data pe 360.
    Halo 3...de 3 ori.

    ..etc.


    De obicei a doua oara intelegi si traiesti jocul cum trebuie.Il apreciezi altfel.Ninja Gaiden II e bestial a doua oara,esti un adevarat ninja iti permiti alte abordari ale situatiei,superb.Pe normal am avansat mai repede pana ala jumatatea jocului decat pe easy.
    In plus,ce e cu adevarat entertaining merita jucat de "n" ori.

    Ca sa dau doua exemple negative: Saints Row si Dark Sektor.Pur si simplu nu merg de 2 ori.Sigur e chestie de preferinte. Unele jocuri nu merita cumparate,pacat ca la noi nu e activ un sistem de inchiriere ar fi grozav si ar taia din piraterie imens.
    Pentru ca la noi e chestia (pe care o aplic si eu)..."try torrent before even attempt buying".Afara in lumea civilizata,e "rent before buy".

  9. #249 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Am reusit sa trec de el SiCK... eu ma bazam foarte mult si pe fire magic acela si cand am vazut ca e imun, mi-a scazut moralul. Practic l-am batut folosind tone de potiuni si counter attacks...

    P.S. N-am zis niciodata ca sunt foarte bun la Ninja Gaiden II. Si primul mi-a dat dureri de cap...

  10. #250 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Am reusit sa trec de el SiCK... eu ma bazam foarte mult si pe fire magic acela si cand am vazut ca e imun, mi-a scazut moralul. Practic l-am batut folosind tone de potiuni si counter attacks...

    P.S. N-am zis niciodata ca sunt foarte bun la Ninja Gaiden II. Si primul mi-a dat dureri de cap...
    Monky, am terminat Ninja Gaiden 2 de 3 ori. Cea mai eficienta metoda e sa iti faci upgrade maxim la o arma pe care o ai tu preferata si pur si simplu sari pe bosi ca un cioban dand lovitura dupa lovitura fara sa ii lasi sa respire. Este cea mai eficienta metoda. Trust me!

  11. #251 SP
    Senior Member DonAdryan's Avatar
    I confirm. De altfel, metoda asta e buna si la alti bosi, de ex la bosul final din Heavenly Sword. Pur si simplu ii dai rpd. ca ciobanu, si nu apuca sa-ti ia mm de juma' de viata...

  12. #252 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    PS3- Dynasty Warriors 6

  13. #253 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    Monky, am terminat Ninja Gaiden 2 de 3 ori. Cea mai eficienta metoda e sa iti faci upgrade maxim la o arma pe care o ai tu preferata si pur si simplu sari pe bosi ca un cioban dand lovitura dupa lovitura fara sa ii lasi sa respire. Este cea mai eficienta metoda. Trust me!
    Eh, eu sunt mai... tehnic... Imi place sa le gasesc punctele slabe. Si nu ma grabesc deloc... Daca ar fi avut loading time-ul mai mic, chiar era o placere sa rejoc cu acelasi boss de cateva ori. Dar asa, ma omoara si trebuie sa asteeeept...
    Quote Originally Posted by BoDoPSX View Post
    PS3- Dynasty Warriors 6
    Ahaaaa ! So i'm not the only one
    Bine, eu cu Orochi... dar e cam tot pe-acolo. Pacat ca nu l-au scos si pe PS3. Dupa ce joci Orochi, DW ti se pare prea... slow/fad.

  14. #254 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    warriors orochi il am pe PSP man. nu m-am apucat de el doar un mic preview dar pare promitator

    s-au gandit ei sa combine samurai warriors cu dynasty warriors si a iesit orochi

  15. #255 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Metal Gear@W810i

  16. #256 SP
    Senior Member ShpioOn's Avatar
    Burnout Paradise (de pe PSN)

  17. #257 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    WipeoutHD on PLAYSTATION�3. Are un soundtrack bestial.

    WipEout� HD

  18. #258 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    PC: King's Bounty The Legend

  19. #259 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Dead Space@PS3

  20. #260 SP
    Junior Member ciobi_mic's Avatar
    Assasin's Creed

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 13 of 540 FirstFirst ... 3 11 12 13 14 15 23 63 113 513 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ce te joci acum - PC By RonanN1 in forum Jocuri PC
    Replies: 176 Last Post: 04-04-2023, 11:34
  2. Ce te joci acum (iOS) By Trefla in forum Apple
    Replies: 8 Last Post: 13-12-2016, 20:44
  3. Pe ce platforma joci Destiny? By MonkY in forum Polls
    Replies: 40 Last Post: 18-05-2015, 15:06
  4. Cum sa joci Arcade Games pe PC By RonanN1 in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 1 Last Post: 10-08-2013, 16:20
  5. De cat timp te joci pe console ? By MonkY in forum Polls
    Replies: 57 Last Post: 23-05-2010, 00:45

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts