Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 314 of 540 FirstFirst ... 214 264 304 312 313 314 315 316 324 364 414 ... LastLast
Results 6,261 to 6,280 of 10784

Thread: Ce te joci -> Acum!

  1. #6261 SP
    Member monstrul's Avatar

  2. #6262 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by monstrul View Post
    Ești fan Japanese Maniac Shooters? - �ncearcă (dacă ai 360 ntsc-j) Ketsui: Kizuna Jigoku Tachi EXTRA e lux!

    Și dacă tot suntem la astea

    Joc și eu ăsta:



    Adică DODONPACHI DAI-FUKKATSU BLACK LABEL@X360
    Attached Images Attached Images img_0348.jpg

  3. #6263 SP
    Senior Member psypc2's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    Ești fan Japanese Maniac Shooters? - �ncearcă (dacă ai 360 ntsc-j, JTAG sau RGH) Ketsui: Kizuna Jigoku Tachi EXTRA e lux!
    Fixed.

  4. #6264 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    De preferat ntsc-j ca să aibă acces la Leaderboards - ăla e tot farmecul.

  5. #6265 SP
    Senior Member psypc2's Avatar
    NTSC-J abia mai gasesti in Japonia daramita in restul lumii.

  6. #6266 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Găsești pe play-asia.com

  7. #6267 SP
    Senior Member psypc2's Avatar
    Trebuie sa fii chiar foarte pasionat de jocuri din acestea ca sa dai atatia bani cat cer cei de pe play-asis pentru un 360 NTSC-J.

  8. #6268 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by psypc2 View Post
    Trebuie sa fii chiar foarte pasionat de jocuri din acestea ca sa dai atatia bani cat cer cei de pe play-asis pentru un 360 NTSC-J.
    Genul ăsta de jocuri m-au făcut să aleg 360-ul și nu PS3-ul (păcat, că PS2-ul avea tone dar cine-s eu să-i judec pe cei de la CAVE! ).

    Gata.

    ---------- Post added 07-09-2011 at 12:00 AM ----------

    Quote Originally Posted by psypc2 View Post
    Trebuie sa fii chiar foarte pasionat de jocuri din acestea ca sa dai atatia bani cat cer cei de pe play-asis pentru un 360 NTSC-J.
    Chiar sunt, na!



    Acum gata! )

  9. #6269 SP
    Member monstrul's Avatar
    In general joc de la cave pe ps2, saturn, dreamcast sau MAME (ketsui, espgaluda sunt deja emulate )
    Deocamdata dau banii pe alte "prostii" si cum a zis cineva mai sus sunt cam scumpe... desi sper pe viitor la o placa arcade la Ketsui sau Espgaluda

    Cat de curand am sa iau Under Defeat Limited edition pt dreamcast si voi cam da un car de bani

  10. #6270 SP
    Senior Member psypc2's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    Chiar sunt, na!
    Atunci de ce tii ascuns 360-ul NTSC-J importat din Japonia si inca mai folosesti JTAG-ul?

  11. #6271 SP
    Senior Member FuriaAlba's Avatar
    World of Goo@PC

  12. #6272 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by psypc2 View Post
    Atunci de ce tii ascuns 360-ul NTSC-J importat din Japonia si inca mai folosesti JTAG-ul?
    Nu-l folosesc (așa des) - �l țin mai mult de colecție. Eu am un JtAG EXTREM de rar (unul din puținele Jasper 512mb - daca-s 5 e bine...).

    *dar promit să-l folosesc mai des dacă tot a apărut FBANext Beta v2.2

    Gata cu offtopicul, mor! Avem PM (evident al meu e disable dar ce conteazăăăăăăăăă!!)

  13. #6273 SP
    Senior Member psypc2's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    Eu am un JtAG EXTREM de rar (unul din puținele Jasper 512mb - daca-s 5 e bine...).
    Este super rar dar nu exagera fac pariu ca sunt cel putin 1000 Jasper-e cu JTAG in intreaga lume. Oricum asta nu va mai conta odata cu RGH.

    Gata am terminat si eu! Hai sa lasam lumea in pace si sa continuam prin PM care la tine este "dezactivat".

  14. #6274 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Bioshock 2 Multiplayer @ PS3

    Mult mai bun multiplayerul decat povestea...cel putin asa mi se pare...

  15. #6275 SP
    Senior Member CrysMM's Avatar
    Quote Originally Posted by psypc2 View Post
    Este super rar dar nu exagera fac pariu ca sunt cel putin 1000 Jasper-e cu JTAG in intreaga lume. Oricum asta nu va mai conta odata cu RGH.

    Gata am terminat si eu! Hai sa lasam lumea in pace si sa continuam prin PM care la tine este "dezactivat".

    Inca un offtopic si gata: Se referea la Jtag Jasper cu 512 Mb memorie interna. Cu 256 am si eu, dar cu 512 nu am vazut pana acum.


    Ontopic:

    O mica repriza de Ninja Gaiden pe DS, asa, inainte de o zi de munca.

  16. #6276 SP
    Senior Member psypc2's Avatar
    Eu am de 512MB si am mai vazut pe multi altii pe alte forumuri cu 512MB. Oricum faptul ca are 256MB sau 512MB nu aduce niciun beneficiu ba chiar creste timpul de dump si flash al nand-ului deoarece lucrezi si cu acea memorie interna cand schimbi freeboot-ul. Cel mai bun Jasper JTAG dupa parerea mea este cel cu NAND de 16MB care intradevar este destul de rar din moment ce am vazut foarte putini oameni care sa detina unul pe diversele forumuri de specialitate. Eu propun sa se faca in topic in aria Xbox 360 pentru JTAG si RGH daca sunt deacord moderatorii deoarece aceste hack-uri pentru a rula cod nesemnat astea nu inseamna obligatoriu piraterie ci doar sa folosesti consola la intregul sa potential (mai exact ca un jailbreak la iPhone). Gata!

  17. #6277 SP
    Senior Member calin_kalf's Avatar
    Mass Effect 2 @ ...superb!

  18. #6278 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Bashi Blocks @ psn

  19. #6279 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Resistance 3 Multiplayer @ PS3

    Goddamn awesome!

  20. #6280 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by ReNeGaDe124 View Post
    Goddamn awesome!
    putin spus!!!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Ce te joci acum - PC By RonanN1 in forum Jocuri PC
    Replies: 176 Last Post: 04-04-2023, 11:34
  2. Ce te joci acum (iOS) By Trefla in forum Apple
    Replies: 8 Last Post: 13-12-2016, 20:44
  3. Pe ce platforma joci Destiny? By MonkY in forum Polls
    Replies: 40 Last Post: 18-05-2015, 15:06
  4. Cum sa joci Arcade Games pe PC By RonanN1 in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 1 Last Post: 10-08-2013, 16:20
  5. De cat timp te joci pe console ? By MonkY in forum Polls
    Replies: 57 Last Post: 23-05-2010, 00:45

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts