Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 5 of 5

Thread: Concurs de Fifa 2010 South Africa cu premii console ps3 - Oradea

  1. #1 SP
    Member wampirash's Avatar

    Concurs de Fifa 2010 South Africa cu premii console ps3 - Oradea

    Salutare,

    Am deschis acest thread mai mult pt consolistii din Oradea.

    In timp ce eram in masina intr-o zi, am auzit o reclama destul de interesanta la kissfm. Era vorba de un concurs Fifa 2010 World Cup South Africa pe PS3, organizat la o sala de jocuri PS3 din Oradea.
    Din ce am cautat pe site-ul de la kissfm am descoperit ca premiile consta si in console PS3 si jocuri.

    Cei din Oradea ce parere aveti ? Ati mai auzit careva de concursul acesta ? Va inscrieti careva?

    Mie mi s-a parut destul de interesant, cel putin pt Romania sa vezi un concurs de genul asta, ma rog cel putin pt provincie de fapt, ca probabil in Bucuresti exista mai multe competitii de acest gen.

    Astept pareri si daca vreti sa va inscrieti careva, pe mine cel putin ma bate gandul sa ma bag si vroiam sa vad ce pareri aveti si voi sau mai ales cei care au mai participat la astfel de concursuri.

  2. #2 SP
    Member OxygeN's Avatar
    Pff, ce rau imi pare ca nu sunt din Oradea...

  3. #3 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Quote Originally Posted by alexdeagle View Post
    Pff, ce rau imi pare ca nu sunt din Oradea...
    Pfffffff... Mie imi pare rau ca-s din Oradea si nu-mi place FIFA

    wampirash, daca tot arunci asa o stire, pai da si tu detalii, de exemplu ... UNDE se tine respectivul concurs.

  4. #4 SP
    Member wampirash's Avatar
    Am atasat o poza pe care am gasit-o pe site-ul de la kissfm , precum si regulile concursului pe care le-am primit astazi avand in vedere ca m-am interesat sa vad in ce consta.

    nu am dat detalii , pt ca nu am vrut sa se considere ca si o reclama (oricum nu stiu daca s-ar pune si in acest caz, fiind vorba de un concurs).
    Attached Images Attached Images playonmare.jpg
    Attached Files

  5. #5 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    GL & HF la concurs!

    Rog un moderator să mute topicul (sau să facă merge) aici:
    ...mulțumesc!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Concurs Fifa si Header CG 2010 - Premii By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 14 Last Post: 12-09-2010, 22:03

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts