Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 59 of 121 FirstFirst ... 9 49 57 58 59 60 61 69 109 ... LastLast
Results 1,161 to 1,180 of 2402

Thread: Mortal Kombat

  1. #1161 SP
    Junior Member Artoo's Avatar
    Concursul a avut loc ieri, 17 aprilie, iar swingshot a iesit pe locul 4. Din cate am inteles, organizarea in UK a fost dezastruoasa si foarte grabita, iar Cage a fost banat in ultimul moment ca personaj jucabil din cauza unui "glitch" care a fost reparat in versiunea finala a jocului. Mai multe detalii va va oferi SwingShot.

  2. #1162 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Am gasit pe YouTube o inregistrare de la eveniment, insa din pacate il prezinta doar pe castigatorul turneului.



    Victory speech from Ryan Neal - UK and EUROPEAN MORTAL KOMBAT CHAMPION 2011!!! The tournament was awesome, packed to the rafters with an audience who were already attending the Gadget Show at the N.E.C Birmingham.

    The European final featured contestants from as far flung as Romania, Greece and Belgium, but it was Ryan who gave an awesome display that won him the trip to Netherrealm's offices in Chicago and whole load of other goodies!!

    The final also featured a guest appearance from Sonya Blade and Maleena...in the flesh!!!

  3. #1163 SP
    Member Bozyblue's Avatar
    Quote Originally Posted by Artoo View Post
    Concursul a avut loc ieri, 17 aprilie, iar swingshot a iesit pe locul 4. Din cate am inteles, organizarea in UK a fost dezastruoasa si foarte grabita, iar Cage a fost banat in ultimul moment ca personaj jucabil din cauza unui "glitch" care a fost reparat in versiunea finala a jocului. Mai multe detalii va va oferi SwingShot.
    Wow, locul 4? Pai e super tare!! GG SwingShot

    Cam urat ce zici tu cu Cage banat, stiind da SwingShot il juca.

    Sa auzim de la el feedback. Oricum, f tare, congrats dude!

  4. #1164 SP
    Member Ares's Avatar
    bravo SwingShot !!!!!!!!!!!!!!!! locul 4 , BRAVO !!!!

  5. #1165 SP
    Member Ma_Plictisesti's Avatar
    Thats all for now




    Traiasca netul mobil! ffs!

  6. #1166 SP
    Junior Member Artoo's Avatar


    Inscrierile se fac in acelasi loc in care s-au facut si pentru turneul oficial din Rom�nia.

  7. #1167 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    cred ca participantii din UK mai mult s-au speriat de fata aluia de a castigat si nu s-au putut concentra

  8. #1168 SP
    Member Ares's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    cred ca participantii din UK mai mult s-au speriat de fata aluia de a castigat si nu s-au putut concentra
    , zici ca este o duduie

  9. #1169 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    nu nu, zici ca-i mort de 3 zile

  10. #1170 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    LANSAREA OFICIALA IN ROMANIA :
    Bucureşti, 21 aprilie 2011 - Diverta, din Plaza Rom�nia Mall, Bucureşti, �ncep�nd cu ora 17:00

    Inscrierile la concurs se pot face pe site-ul TheGameC4ast, care nu pot sa-mi dau seama de ce se auto-cenzureaza.



    Ne vedem acolo

  11. #1171 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Diverta il vinde deja? Sau?

  12. #1172 SP
    Member Ares's Avatar
    Quote Originally Posted by eXist View Post
    LANSAREA OFICIALA IN ROMANIA :
    Bucureşti, 18 aprilie 2011 - Diverta, din Plaza Rom�nia Mall, Bucureşti, �ncep�nd cu ora 17:00

    Inscrierile la concurs se pot face pe site-ul TheGameC4ast, care nu pot sa-mi dau seama de ce se auto-cenzureaza.



    Ne vedem acolo
    Bucureşti, 18 aprilie 2011 este data cand au pus anuntul. lansarea este pe 21

  13. #1173 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    Quote Originally Posted by Bozyblue View Post
    Sebi, are dreptate omul cu Shang Tsung. Au zis ca initial il facusera sa se transforme doar in oponent dar li s-a parut lame asa si l-au facut in final sa se transforme in toti.

    Deci e legit informatia, probabil o sa fie cam broken Tsung

    Chiar asa, SwingShot, te-ai intors? Ai rupt ceva capete pe acolo? Cum a fost? Asteptam poze, ceva!
    Ah, dar nu am spus ca nu este posibil, mie personal chiar mi-ar face placere, Shang Tsung vreau sa joc. Insa discutam video cu Alecs (IGN dude was playing Smoke vs Ai Tsung) si Ed boon sau altcineva din productie mentionase ca Bosses nu vor fi disponibili in single/versus sau online mode dar vor putea fi jucati in alte game modes (nu a mentionat si care). De aici concluzia ca exista posibilitatea ca si Shang Tsung sa fie restrictionat la morphing ; ca poate fi overpowered..nu stiu dar sper ca input commands pentru morph sa fie executate cu o combinatie de 2 butoane sau butonul de flip stance, altfel random morphing ftl.

  14. #1174 SP
    Member Aquashark's Avatar
    nu stiu daca ati prins faza asta din reguli:
    este permisă folosirea tuturor personajelor ce fac parte din distribuţia iniţială a jocului, mai puţin Scorpion, Sub-zero, Mileena şi Johnny Cage (şi fără personajele deblocabile!).
    asadar, cei cu jocul piratat pe xbox au avantaj mare LOL

  15. #1175 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    Quote Originally Posted by Artoo View Post
    Din cate stiu...

    PS a inceput curatenia de Pasti

  16. #1176 SP
    Member Ma_Plictisesti's Avatar
    Quote Originally Posted by Aquashark View Post
    nu stiu daca ati prins faza asta din reguli:
    asadar, cei cu jocul piratat pe xbox au avantaj mare LOL
    Cand am am postat la poze funny, au intrebat ce e asa distractiv. Poftim ...

    /joke Caut sa inchiriez cutie x 360 modata

    PS: Pt a folosi anumite smile-uri, tags, trebuie sa ai anumete privilegii sau cum ? Chiar nu inteleg. Sau e dupa dispozitia moderatorului, admin?
    PPS: Exist nu reprezinta pe nimeni si nimic juridic.

  17. #1177 SP
    Member Ares's Avatar
    Quote Originally Posted by Aquashark View Post
    nu stiu daca ati prins faza asta din reguli:
    asadar, cei cu jocul piratat pe xbox au avantaj mare LOL
    maxim o saptama au avataj, ptr cei care nu cred va astept online dupa lansare(stiu ca te-ai referit la concurs)

  18. #1178 SP
    Junior Member Cocorul's Avatar
    Quote Originally Posted by Aquashark View Post
    nu stiu daca ati prins faza asta din reguli:
    asadar, cei cu jocul piratat pe xbox au avantaj mare LOL
    pe PS3 nu e piratat ?

  19. #1179 SP
    Member Aquashark's Avatar
    Quote Originally Posted by Cocorul View Post
    pe PS3 nu e piratat ?
    ba da. inca nu m-am obisnuit ca exista jailbreak si pt. PS3

  20. #1180 SP
    Member viezure's Avatar
    Nu inteleg cum pm sa joci pirat un joc care isi arata adevaratii colti in multiplayer.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 59 of 121 FirstFirst ... 9 49 57 58 59 60 61 69 109 ... LastLast

Similar Threads

  1. Mortal Kombat X (X1) By kent4nzw0w in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 6 Last Post: 13-09-2015, 17:59
  2. Mortal kombat 9 - kombat pass By wasssu in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 4 Last Post: 26-04-2012, 19:10
  3. Mortal Kombat 9 By 1milbankroll in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 1 Last Post: 27-03-2012, 14:00

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts