Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 14 of 29 FirstFirst ... 4 12 13 14 15 16 24 ... LastLast
Results 261 to 280 of 578

Thread: Need for Speed: Hot Pursuit / Remastered

  1. #261 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    pff.. abea 3:36 la race
    al dracu drift

  2. #262 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    Jocul NU va avea tunning de niciun fel! De asemenea, harta e de 8 ori mai mare ca aia din Burnout Paradise. Si pentru ca existau cateva speculatii: da, are freeroam.

  3. #263 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar
    Ce nu mi place e ca nu prea sunt orase pe harta aia. Numai autostrazi si drumuri foarte lungi. Probabil iti ia 20 minute sa ajungi dintr un capat in celalalt al hartii, dar parca mergeau si niste stradute mici cu semafoare. Parerea mea.

    Oricum, ce vreau eu o sa fi mai mult ca sigur in TDU2 .

  4. #264 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Oras si semafoare sunt in Burnout, in NFS te plimbi pe autostrazi prin pustiu.

  5. #265 SP
    Member Bogdan's Avatar
    Mie personal �mi place jocul și cu siguranță �l voi achiziționa, controlul pare puțin ciudat la �nceput dar este pur și simplu bestial, și grafica este una de excepție, merită!
    Attached Images Attached Images nfs.jpg

  6. #266 SP
    Member Caponescu's Avatar
    Am dat precomanda azi, abia astept imi place mult jocul. M-am chinuit o ora sa-l intrec la Walky 1.50 la cop si sub 4 la race.
    Caponescu27 pt online @ PS3 adaugati-ma si pe mine, poate facem niste curse.

  7. #267 SP
    Member xLiTe's Avatar
    Hot Pursuit it's absolutely awesome

  8. #268 SP
    Senior Member RazvyLord's Avatar
    Quote Originally Posted by Caponescu View Post
    Am dat precomanda azi, abia astept imi place mult jocul. M-am chinuit o ora sa-l intrec la Walky 1.50 la cop si sub 4 la race.
    Caponescu27 pt online @ PS3 adaugati-ma si pe mine, poate facem niste curse.
    Cu ce masina ai jucat la race? Prima data mi-a iesit 3.58 ( Stefane, te-am luat ), cu Porsche ( destul de bun, avand in vedere ca n-am mai jucat vreun arcade auto de la Carbon incoace ).

  9. #269 SP
    Member Caponescu's Avatar
    Quote Originally Posted by RazvyLord View Post
    Cu ce masina ai jucat la race? Prima data mi-a iesit 3.58 ( Stefane, te-am luat ), cu Porsche ( destul de bun, avand in vedere ca n-am mai jucat vreun arcade auto de la Carbon incoace ).
    Cu Porsche la race 3.59 parca.

  10. #270 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    cu Porsche (desi e incredibil de urat ) am scos cel mai bun timp adica 3.27

  11. #271 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Quote Originally Posted by RazvyLord View Post
    Cu ce masina ai jucat la race? Prima data mi-a iesit 3.58 ( Stefane, te-am luat ), cu Porsche ( destul de bun, avand in vedere ca n-am mai jucat vreun arcade auto de la Carbon incoace ).
    Cum m-ai luat prietene, am avut 3:47 la race, cu Porsche.lol

  12. #272 SP
    Senior Member RazvyLord's Avatar
    Nu-i vina mea ca ai mai jucat intre timp si-ai obtinut un timp mai bun .

    PS: Azi nu ma opresc pana nu iau sub 3.40 .

  13. #273 SP
    Senior Member Nash's Avatar
    Need for Speed: Hot Pursuit - DLC plans | N4G

    On the official Need for Speed's forums the map of the entire game's world has been posted and it definately gives a hint to what to expect from inevitably coming DLC.

    We have taken a closer look at the map and dicovered that some of the road's numbers are "missing". Every single one has a number assigned to it - but we haven't found 4,14,20,21,24,27,28 and 32. Is Criterion going to add these in DLCs?

    Furthermore, you can absolutely agree some of the areas are way to empty, aren't they? We can assume that it'll all go similar to the Burnout Paradise's way - like adding the Big Surf Island for example.

  14. #274 SP
    Member duallcore's Avatar
    Bestial demo-ul. Am jucat si hot porsuit 2 dat trebuie sa recunosc ca acesta l-a intrecut pe predecesorul lui. Cei care il cumpara sa-mi deie add-Duallcore

  15. #275 SP
    Member zempty's Avatar
    arata bine harta din cate vad e impartita in 4 zone . Ne mai arata ca este la E de Oceanul Pacific ceea ce inseamna ca pe harta adevarata acolo ar trebui sa fie coasta de V a SUA sau a Canadei ...
    Attached Images Attached Images sc-map.jpg

  16. #276 SP
    Member Tsutsy's Avatar
    la munte o sa fie cel mai frumos

  17. #277 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    da, e mare, 4 zone...wow... mi se pare destul de patetic faptul ca fiecare zona are doar cate maxim 4 sosele. ce vor face ? le vor imparti in cateva mai mici ? era asa greu sa faca mai mulde drumuri ?

  18. #278 SP
    Member maweryck's Avatar
    Am incredere in astia de la Criterion ...doar n-or sa-l faca , cu mult mai prost decat Burnout ...zic eu ...

  19. #279 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    acum am descoperit ca poti sa pui si custom music in demo (si evident si in full game) lol

  20. #280 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    Am jucat si eu aseara demo-ul pret de 30min, pot spune pentru prima data dupa mult timp ca seria NFS a reinviat. Pentru citeva clipe am avut nostalgia lui NFS III: Hot Pursuit si NFS Hot Pursuit 2. Si app de timpi am scos 3.46 cu BMW-ul pe race, la cop nu reusesc sa scad sub 2.00, nu stiu cum a reusit erik 1.44.

    Una peste alta se preconizeaza a fi un joc deosebit si alaturi de TDU2 cred ca ne va satisface nevoia de racing.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 14 of 29 FirstFirst ... 4 12 13 14 15 16 24 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 9 Last Post: 08-08-2011, 14:46
  2. Need for Speed: Hot Pursuit Videos By RonanN1 in forum Videos
    Replies: 5 Last Post: 10-12-2010, 22:58
  3. Problema cu volanele LOGITECH in Need For Speed Hot Pursuit By nicutapa in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 18 Last Post: 02-12-2010, 14:17
  4. Lansarea Need for Speed: Hot Pursuit in Romania By Zombozo in forum Console News
    Replies: 104 Last Post: 22-11-2010, 19:39
  5. Need for Speed: Hot Pursuit in editie limitata By erik95 in forum Console News
    Replies: 5 Last Post: 18-08-2010, 12:58

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts