Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 159 of 180 FirstFirst ... 59 109 149 157 158 159 160 161 169 ... LastLast
Results 3,161 to 3,180 of 3598

Thread: Console Games Club - La un pahar de vorba

  1. #3161 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Aici este mana Domnului. Aaaaleluiaaaaaa!

  2. #3162 SP
    Senior Member tray's Avatar
    daa, diseara la otv primul episod

  3. #3163 SP
    Member leo_cosmin's Avatar
    Ma jucam 2-ul si asteptam sa iau toate trofeele, sa gasesc toate penele. Si am zis ca ma apuc de el imediat dupa ce il fac 100% pe ala. D-aia nu l-am desfacut imediat.

  4. #3164 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    Quote Originally Posted by leo_cosmin View Post
    Monky, nu stiu unde sa postez despre asta, asa ca am sa o fac aici.
    La ultima intalnire Console Games, la tombola care s-a organizat am castigat jocul Assassin's Creed Brotherhood. Nu l-am desigilat o perioada, dar acum cateva zile cand am vrut sa il joc, l-am luat frumos in mana, i-am dat tipla jos (evident lipita la loc) si SURPRIZA - discul lipsea. Nu mi-a venit sa cred. Am incercat sa iti las si tie un mesaj despre asta, dar nu stiu daca l-ai vazut. Cand mi-am ales jocul, am vazut ca tipla nu e originala PlayStation si ca e lipita la loc, dar nu credeam ca e vorba de asa ceva. Se vede clar ca discul a fost furat si pus asa si trimis noua si sincer, ma gandesc ca magaria asta a facut-o un angajat al celor care au trimis jocul spre CG (asta daca jocul era din partea sponsorilor).
    Monky, astept si o parere de-a ta in legatura cu asta.
    Am patit o chestie asemanatoare cu un joc cumparat din Altex. (distribuit de Best Distribution ROMANIA).
    Era o cutie plina cu jocuri pentru PC la 29,9 lei.
    Si jocurile care mi-au atras atentia au fost Batman: Arkham Asylum si FarCry 2.
    Dar surpriza - am luat Batman: Arkham Asylum (era sigilat - parea sigiliul original) - am iesit din magazin, si am deschis jocul - Surpiza! - Era doar carticica in carcasa.
    Ma intorc la Altex si ii explic tipei de la casa, aceasta cheama un tip, care, cu greu mi l-a schimbat.

  5. #3165 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    vina este a celor din magazine. aceste produse daca sunt returnate/retrase nu are gameshop vina. posibil nici sa verifice (aici ar trebui tras de urechi cel de la depozit)

    in magazine gen flanco/altex/mediagalaxy/etc se practica folosirea unor produse in magazin. pt ca minunata conducere nu vrea sa se incarce cu produse, care sunt utile si folositoare gen: reclama in magazin, atragerea de clienti, etc, angajatii cu spirit incearca sa faca promovarea altfel folosind produse de la vanzare. cand se storneaza marfa e normal ca unele discuri inca se regasesc in magazin (acea minunata conducere nu se intreaba de unde draq sunt jocuri in console si filme la display...) angajatul pune tipla cum poate, distribuitor eventul retipleaza , nimeni nu verifica si sufera clientul

    mai pe romaneste si pe inteles: unii fura si altii si-o fura. end of story.

    ps: nu vorbesc din carti, ci din experienta proprie si vazuta cand lucram la flanco

    ps: faza cu retiplatul am vazut ca se practica si afara. shopto cel mai frecvent.

    din pacate aici fiind vorba de un cadou, este aiurea. dar Monky din pacate nu are nicio vina.

    sry again Leo de situatie. (thats why i love promo stuff )

  6. #3166 SP
    Member leo_cosmin's Avatar
    Da, imi dau seama si eu cam ce s-a intamplat si normal ca stiu ca Monky nu are absolut nicio vina. Cam d-aia m-am si adresat lui, ca el e in masura sa stie ce s-a intamplat si ma gandeam ca poate ar putea face ceva. Oh well, asta e, cateodata in viata exista ghinion Of.... Si de obicei ma uit sa fie tipla perfecta cand imi cumpar ceva, dar acum m-am gandit ca e ok si ca oricum terminam 2-ul si voiam sa continui cu Brotherhood....

  7. #3167 SP
    Member Bogdan's Avatar
    Un material desprins din "Dead Space" ... un material unlisted, un material rezervat nouă p�nă �n momentul �n care protagonistul va spune... STOP! (Fără supărare, cu prietenie și admirație al tău prieten "eu"!)


  8. #3168 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    Quote Originally Posted by BoDoPSX View Post
    vina este a celor din magazine. aceste produse daca sunt returnate/retrase nu are gameshop vina. posibil nici sa verifice (aici ar trebui tras de urechi cel de la depozit)

    in magazine gen flanco/altex/mediagalaxy/etc se practica folosirea unor produse in magazin. pt ca minunata conducere nu vrea sa se incarce cu produse, care sunt utile si folositoare gen: reclama in magazin, atragerea de clienti, etc, angajatii cu spirit incearca sa faca promovarea altfel folosind produse de la vanzare. cand se storneaza marfa e normal ca unele discuri inca se regasesc in magazin (acea minunata conducere nu se intreaba de unde draq sunt jocuri in console si filme la display...) angajatul pune tipla cum poate, distribuitor eventul retipleaza , nimeni nu verifica si sufera clientul

    mai pe romaneste si pe inteles: unii fura si altii si-o fura. end of story.

    ps: nu vorbesc din carti, ci din experienta proprie si vazuta cand lucram la flanco

    ps: faza cu retiplatul am vazut ca se practica si afara. shopto cel mai frecvent.

    din pacate aici fiind vorba de un cadou, este aiurea. dar Monky din pacate nu are nicio vina.

    sry again Leo de situatie. (thats why i love promo stuff )
    In legatura cu asa zisa `folosire a produselor in magazin`.
    Spre exemplu, la Altex-ul din Piatra Neamt, merg de cel putin 2 ori pe luna.
    Intotdeauna cand merg, angajatii se joaca la consola (ps3), si acum am vazut ca au pus pentru `test` si un Ipod Touch 4g - aceeasi problema (stai 2 minute langa el, nici ca nu-l lasa din mana sa-l `testeze` si un posibil client)
    Pai inteleg ca esti curios, dar testeaza-le si tu, cand nu sunt clienti (ex.: dimineata).

  9. #3169 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Quote Originally Posted by anotherchild View Post
    In legatura cu asa zisa `folosire a produselor in magazin`.
    Spre exemplu, la Altex-ul din Piatra Neamt, merg de cel putin 2 ori pe luna.
    Intotdeauna cand merg, angajatii se joaca la consola (ps3), si acum am vazut ca au pus pentru `test` si un Ipod Touch 4g - aceeasi problema (stai 2 minute langa el, nici ca nu-l lasa din mana sa-l `testeze` si un posibil client)
    Pai inteleg ca esti curios, dar testeaza-le si tu, cand nu sunt clienti (ex.: dimineata).
    Bhahaha, te invit la Domo din Auchan Titan. Tipu care e la ghiseul cu telefoane se joaca mai mereu tekken 6 si primul Uncharted, pe Wii nu mai zic

  10. #3170 SP
    Member LeGenD's Avatar
    honord frate simteai muzica...foarte bine...trebuia sa continui...app...ai zis cumva..."dude ti-e rau?"...oricum mare figura

  11. #3171 SP
    Member daredevil's Avatar
    Quote Originally Posted by Honord View Post
    Bhahaha, te invit la Domo din Auchan Titan. Tipu care e la ghiseul cu telefoane se joaca mai mereu tekken 6 si primul Uncharted, pe Wii nu mai zic
    Chiar tare,si eu am vazut asemenea chestii,de exemplu cand am fost in flanco am vazut un angajat care se juca pe ps3 fifa 09

  12. #3172 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by leo_cosmin View Post
    Da, imi dau seama si eu cam ce s-a intamplat si normal ca stiu ca Monky nu are absolut nicio vina. Cam d-aia m-am si adresat lui, ca el e in masura sa stie ce s-a intamplat si ma gandeam ca poate ar putea face ceva. Oh well, asta e, cateodata in viata exista ghinion Of.... Si de obicei ma uit sa fie tipla perfecta cand imi cumpar ceva, dar acum m-am gandit ca e ok si ca oricum terminam 2-ul si voiam sa continui cu Brotherhood....
    leo_cosmin: problema ta e ca si rezolvata. Prin amabilitatea celor de la Gameshop vei primi jocul primit. Am rugamintea insa de a trimite jocul (in fine, carcasa... manual, chiar si "tipla" aceea) catre Gameshop pentru a verifica stocul cu probleme. Intre timp am fost anuntat ca un nou joc va fi trimis catre mine, asa ca astept un PM sa stabilim cum facem (daca ne intalnim sau ti-l trimit prin curier). Problem solved! Thx Gameshop.ro

  13. #3173 SP
    Member leo_cosmin's Avatar
    Multumesc Monky! Multumesc GameShop.ro! Acum iti trimit PM Monky.

  14. #3174 SP
    Ike
    Member Ike's Avatar
    Ce-am gasit inotand prin magazinele online: original copy, can't beat that Traiasca mana China cea inventiva!


    Sa ramanem on-topic totusi. Aici este threadul de "intalniri CG"
    Da, intalniri la un pahar de vorba. Aici, vorbind de Xin Chao � si ale lui produse
    Attached Images Attached Images .jpg

  15. #3175 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by leo_cosmin View Post
    Multumesc Monky! Multumesc GameShop.ro! Acum iti trimit PM Monky.
    Deja ti-a venit jocul. Ti-am spus ca daca e cineva care iti poate rezolva problema, Gameshop este Sper ca le-ai trimis carcasa si ce ai primit "gol"...
    Quote Originally Posted by Ike View Post
    Ce-am gasit inotand prin magazinele online: original copy, can't beat that Traiasca mana China cea inventiva!
    Sa ramanem on-topic totusi. Aici este threadul de "intalniri CG"

  16. #3176 SP
    Admin MonkY's Avatar
    leo_cosmin: m-ai zapacit atata cu jocul ala (si pe PM, si pe visitors area, si aici pe thread), si acum nu-l mai vrei... ?

  17. #3177 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    da-mi-l mie.

  18. #3178 SP
    Member leo_cosmin's Avatar
    Miiiiiiii de scuze. Maine daca se poate si nu te deranjez, Monky, am sa te sun. Am fost fffff ocupat si kiar intr-un mod neplacut, de-abia acum am avut putin timp liber. Te sun maine! si vin eu la tine, mai ales ca stai in zona mea. Asta, desigur, daca ai timp.

  19. #3179 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by leo_cosmin View Post
    Am fost fffff ocupat


    sau


  20. #3180 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Guys, �nt�lnire ca �nt�lnire, dar ce părere aveți de un weekend consolistic? �nchiriem o vilă/cabană �ntr-o locație simpatică (Moeciu/Snagov/whateva) și tragem o distracție pe cinste

    De foame nu o să murim pentru că probabil vor fi și fete, de simțit bine nici nu se mai pune problema .. și dacă ne plictisim de at�ta jucat, bagăm activitate outdoor, gen fotbal, șotron, lapte gros și alergatul ursului prin pădure

    So, who's in?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 159 of 180 FirstFirst ... 59 109 149 157 158 159 160 161 169 ... LastLast

Similar Threads

  1. Console Club By MonkY in forum Console Club
    Replies: 323 Last Post: 17-04-2024, 10:00
  2. Console Games - Donatii By MonkY in forum Console Club
    Replies: 609 Last Post: 12-03-2018, 01:23
  3. Console Club Timisoara By PET in forum Console Club
    Replies: 0 Last Post: 01-06-2011, 11:30

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts