Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 179 of 180 FirstFirst ... 79 129 169 177 178 179 180 LastLast
Results 3,561 to 3,580 of 3598

Thread: Console Games Club - La un pahar de vorba

  1. #3561 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by tray View Post
    cam de un an avem alte recomandari: sa ne intalnim mai multi
    tray am mai zis-o de nenumarate ori... daca vrea cineva, poate sa se ocupe de organizare si voi veni cu siguranta (sau cel putin fact tot posibilul). Noi ne tot intalnim... dar de obicei in grup mai restrans. Sorry, eu nu am nici timpul adecvat, nici banii necesari pentru inchirieri de localuri (asa cum cer mai toti atunci cand vorbim de rezervare pentru un numar mare de persoane). In plus, asa cum am mai spus, de fiecare data au fost oameni care nu au venit (si am platit meniurile pentru ei)... Daca ai timp si vrei sa te ocupi de organizare, be my guest! Vin cu cea mai mare placere. Propunerea e valabila pentru oricine.

    Sincer, pentru mine e foarte greu atunci cand ne intalnim multi. De fiecare data cand am fost peste 30 de insi, aproape ca nu am reusit sa schimb o vorba cu toti (desi am incercat) si sincer chiar as fi vrut sa aflu opinia fiecaruia, sa aflu toate cele... Se discuta 10 subiecte odata, e nebunie... Nu sunt fan-ul unor astfel de intalniri, dar pentru voi am facut tot posibilul. Poate intr-o perioada mai buna (financiar), cu ceva mai mult timp liber si fara atatea probleme pe cap... m-as ocupa fara probleme.

    Sorry, eu nu am vila sau pensiuni ca altii... ca v-as invita la mine in gradina.

  2. #3562 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Am zis ca din moment ce tot spuneti ca va strangeti saptamanal nu ar fi asa imposibil sa ne strangem 20-30. Eu daca merg o data la 3 luni la un restaurant e lucru mare.. Uite de exemplu cand a incercat Dark Wadder sa organizeze nu prea s-a prezentat nimeni.. La fotbal am fost de cateva ori, acum deja e imposibil sa ne strangem 10 (vezi de cate ori am incercat)

    Eu inca sustin ideea sa facem o intalnire si daca consumatia e 50 lei sa strangem 70 si 20 sa mearga la donatii. Nu cred ca vom fi chiar peste 30, ci mai putini ceea ce este ok.

  3. #3563 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by tray View Post
    Am zis ca din moment ce tot spuneti ca va strangeti saptamanal
    Eeeeh, nici chiar saptamanal... Doamne Fereste! Avem si noi o viata

    Hai ca-l intreb pe Darkie unde vrea sa mearga (nu l-am mai vazut de un car de vreme)... si vedem cate locuri putem rezerva fara sa ne ceara sa platim meniuri si alte alea.

  4. #3564 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Unde vreti voi eu merg oriunde.

  5. #3565 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Mai deci noi data trecuta am fost la Hanu' Berarilor - Casa Oprea Soare. Aveti aici galerie si meniu: Galerie.
    Am mers pt. ca aveau bere la metru... dar e cam scumpicel (60 RON metrul de bere - cea mai ieftina!) si pentru ca e o terasa cu aer conditionat, si se poate si fuma. Daca e OK si pentru voi, vedem cine vrea in urmatoarele 5 zile or so dupa care sun si fac rezervare pentru Sambata viitoare (10.08.2013), ora 17:00.

    Daca stiti ceva mai interesant, postati aici si alegem...

  6. #3566 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Super, sa nu amanam pentru ca ala e ultimul meu weekend in tara.

  7. #3567 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    A ramas pe sambata?

  8. #3568 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    A ramas pe sambata?
    tudyniuz, dupa cum vezi, aici nu s-a anuntat nimeni... asa ca o sa ne vedem tot in formula restransa. Da, Sambata...

  9. #3569 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Well... si a curs berea...
    Attached Images Attached Images intalnire_cg_5ani_img_3231.jpg intalnire_cg_5ani_img_3233.jpg intalnire_cg_5ani_img_3234.jpg intalnire_cg_5ani_img_3235.jpg intalnire_cg_5ani_img_3236.jpg intalnire_cg_5ani_img_3239.jpg intalnire_cg_5ani_img_3241.jpg intalnire_cg_5ani_img_3242.jpg intalnire_cg_5ani_img_3243.jpg intalnire_cg_5ani_img_3244.jpg intalnire_cg_5ani_img_3246.jpg intalnire_cg_5ani_img_3247.jpg intalnire_cg_5ani_img_3248.jpg intalnire_cg_5ani_img_3249.jpg intalnire_cg_5ani_img_3250.jpg intalnire_cg_5ani_img_3251.jpg intalnire_cg_5ani_img_3252.jpg intalnire_cg_5ani_img_3253.jpg intalnire_cg_5ani_img_3255.jpg intalnire_cg_5ani_img_3256.jpg

  10. #3570 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Last 3 of them (am cam uitat sa fac poze... cred ca de la prea mult entuziasm)
    Attached Images Attached Images intalnire_cg_5ani_img_3264.jpg intalnire_cg_5ani_img_3259.jpg intalnire_cg_5ani_img_3257.jpg

  11. #3571 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Sunt galbeeen

  12. #3572 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Ce-ti mai place motoreta
    Attached Images Attached Images img_00000050.jpg

  13. #3573 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    E foarte tare "hogul" ala! E al tau, MO?

  14. #3574 SP
    Admin MonkY's Avatar

  15. #3575 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Aveam incredere in Donely, gusturi excelente. Cu siguranta mai tare decat a lui Mo.

  16. #3576 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Eh, si iata unul din motivele pentru care incep sa cred ca nu mai trebuie sa facem intalniri chiar cu oricine: http://www.consolegames.ro/forum/f7-...s/#post1022285.
    Quote Originally Posted by Khan View Post
    Parca inainte iti placea sa te imbratisezi in hora cu toata lumea si sa faci ritualuri sataniste pentru ca totul e bun si frumos si toti ar trebui sa se-nteleaga intre ei.
    As vrea sa-i intreb pe cei care au venit la intalnirile CG... poate cine stie, a facut careva pe sub masa vreo chestie satanista si n-am observat-o eu

  17. #3577 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Aoleu. Eu nu mai tin minte nimic dupa o anumita ora.
    Am facut asa ceva? Si nu ati zis nimic a doua zi...

  18. #3578 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Asa, baieti? Faceti ritualuri satanice si nu ma chemati si pe mine? Ok... m-am suparat!

  19. #3579 SP
    \ tudyniuz's Avatar

  20. #3580 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Fraza exprimata de Khan este o ineptie din punct de vedere logic => n-are nici un rost sa o analizam pur si simplu khan a facut un mic flame (satanist)

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Console Club By MonkY in forum Console Club
    Replies: 323 Last Post: 17-04-2024, 10:00
  2. Console Games - Donatii By MonkY in forum Console Club
    Replies: 609 Last Post: 12-03-2018, 01:23
  3. Console Club Timisoara By PET in forum Console Club
    Replies: 0 Last Post: 01-06-2011, 11:30

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts