Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 38 of 180 FirstFirst ... 28 36 37 38 39 40 48 88 138 ... LastLast
Results 741 to 760 of 3598

Thread: Console Games Club - La un pahar de vorba

  1. #741 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by qweqwe View Post
    Deci pana la urma ne am hotarat la un local ?
    Nu stiu man, mie mi-e si frica sa mai propun ceva
    Quote Originally Posted by Walkman View Post
    pe la brasov nu veniti?
    Venim, venim... avem de mult in plan o iesire in grup... dar asteptam sa ninga

  2. #742 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    pai nu cred sa mai fie cneva din brasov.dar sa veniti si voi.adica stiu ca e departe.never mind.

  3. #743 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    cum sa nu fie lume din brasov - poate nu sunt asa multi - insa sigur sunt

  4. #744 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    pai nu are cine sa organizeze.in fine daca nu veniti voi nu se tine.

  5. #745 SP
    Member Nonelito's Avatar
    Hi guys. Este limitat numarul de persoane ce pot veni la urmatoarea iesire?
    Nu de alta dar vreau si eu sa vin, daca se poate bineinteles. Let me know...
    Multumesc!

  6. #746 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Nu man, nu e limitat, ba din contra, ne dorim sa ajungem sa ne cunoastem toti intre noi. Cred ca ne-am saturat toti de ideea asta de a fi doar niste simple nickname-uri pe un forum. Si din cate am vazut in ultimele 5-6 intalniri, e chiar fun. Mai descoperim si noi cate un local, mai invatam cate ceva despre cate o bucatarie... chiar nu are ce sa strice. Love is in the air

  7. #747 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    si unde are loc urmatoarea intalnire?

  8. #748 SP
    Member Webpredator's Avatar
    Trebuia sa o fac si pe asta...
    I'm in !

    Va rog sa alegeti un local cu mancare buna ! Unul dintre motivele pentru care iubesc viata ! Pe langa ConsoleGames.ro , bineinteles

  9. #749 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by webpredator View Post
    Trebuia sa o fac si pe asta...
    I'm in !

    Va rog sa alegeti un local cu mancare buna ! Unul dintre motivele pentru care iubesc viata ! Pe langa ConsoleGames.ro , bineinteles
    Ai uitat sa spui man ca, principalul motiv pentru care iubim viata este nevasta vecinului sau a prietenului... Te asteptam data viitoare. Noi dam masa tu vi cu fetele.

  10. #750 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Donely View Post
    Ai uitat sa spui man ca, principalul motiv pentru care iubim viata este nevasta vecinului sau a prietenului...
    Ai vecina buna ?

  11. #751 SP
    Member Webpredator's Avatar
    Donely - Hmm , ar fi o idee , desi daca e a prietenului - nu m'as baga !
    Ruining friendships for women is a bad thing ! Luati aminte !

    O sa caut fete , da. Sa-mi dai o poza cu tine top-less si merg cu ea prin licee !

  12. #752 SP
    Member darcangel's Avatar
    Si daca vin fete ce ? Credeti ca facem mare branza ? au fost pana acum de doua ori: prima oara ne-au dat cu spray (nu in ochi), iar a doua oara, doar Bobby a avut succes la ele, ha, ha ,ha !

  13. #753 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by darcangel View Post
    Si daca vin fete ce ? Credeti ca facem mare branza ? au fost pana acum de doua ori: prima oara ne-au dat cu spray (nu in ochi), iar a doua oara, doar Bobby a avut succes la ele, ha, ha ,ha !
    Atunci beau in cinstea lui Bobby o bere marca originala
    Attached Images Attached Images cg_can_3.jpg

  14. #754 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    ca sa tot vorbim de un loc unde sa mergem... pe mine ma ard calcaiele rau sa incercam un restaurant cu specific pescaresc. nu neaparat "seafood" - caracatite/kalamari si alte prostii.. dar un bors de peste de la mama lui merge teribil.

    tot caut pe net de vreo 20 de minute, si n-am gasit nimic. Stiam ca era un restaurant de genul in spate la TNB, dar acum vad ca e club cu animatoare & crap (nu crap la modul peste )

    l.e. am gasit aici: http://restaurante.bucharest-guide.r...-pescaresc.htm

    Daca intrati pe www.restaurantburebista.ro nu e prezentat si cel Pescaresc care se afla la Titulescu (Victoriei/Gara de Nord).

  15. #755 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    pfoai... sa nu aud de burebista... acolo am facut botezul fetei si mai bine alegeam altul... si-au batut joc de noi cu muzica... ne spune patronul... nu veniti voi cu lautari bla bla bla, ca avem noi formatia si va canta... bine... ne-a cantat Ro-mania in niste boxe chinezesti puse pe pereti, iar formatia doar cand le bagam bani in buzunar (cu toate ca platisem si formatia)

  16. #756 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Dj Mo: pai nu facem botez chief... sau eu stiu, poate ar trebui sa-i botezam pe cei noi de la intalniri
    Pana una alta, timpul trece... deci unde mergem ?

  17. #757 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Quote Originally Posted by darcangel View Post
    Si daca vin fete ce ? Credeti ca facem mare branza ? au fost pana acum de doua ori: prima oara ne-au dat cu spray (nu in ochi), iar a doua oara, doar Bobby a avut succes la ele, ha, ha ,ha !

    When and where ) ? Imi scapa momentul la care te referi

  18. #758 SP
    Junior Member qweqwe's Avatar
    deci : 1 pana la urma care sunt locurile propuse ?
    2 a auzit cineva de beraria Becker Brau ?

  19. #759 SP
    Entertainment Analysis level's Avatar
    Quote Originally Posted by qweqwe View Post
    deci : 1 pana la urma care sunt locurile propuse ?
    2 a auzit cineva de beraria Becker Brau ?
    In Becker Brau e d vis , Khan ii falimenteaza d bere - 70RON - 11 Beri (nefiltrate) - delicios

    P.S. zi ca e fostul "why not" asa va stii lumea

  20. #760 SP
    Junior Member qweqwe's Avatar
    mda, numai ca mai m am interesat si din cate am vazut lumea spune ca nu mai e ce a fost odata , asa ca nush ce sa spun .Cat de mult imi placea berea aia nefiltrata de acolo

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 38 of 180 FirstFirst ... 28 36 37 38 39 40 48 88 138 ... LastLast

Similar Threads

  1. Console Club By MonkY in forum Console Club
    Replies: 331 Last Post: Yesterday, 11:21
  2. Console Games - Donatii By MonkY in forum Console Club
    Replies: 609 Last Post: 12-03-2018, 01:23
  3. Console Club Timisoara By PET in forum Console Club
    Replies: 0 Last Post: 01-06-2011, 11:30

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts