Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 52 of 180 FirstFirst ... 2 42 50 51 52 53 54 62 102 152 ... LastLast
Results 1,021 to 1,040 of 3598

Thread: Console Games Club - La un pahar de vorba

  1. #1021 SP
    Junior Member Vladutz20's Avatar
    Fara niciun fel de suparare,indraznesc sa va intreb daca pot si eu sa particip la intalnirea voastra? Daca se poate anuntati-ma si pe mine va rog

  2. #1022 SP
    Senior Member sekhemet's Avatar
    eu cred ca da..

  3. #1023 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Quote Originally Posted by Vladutz20 View Post
    Fara niciun fel de suparare,indraznesc sa va intreb daca pot si eu sa particip la intalnirea voastra? Daca se poate anuntati-ma si pe mine va rog

    Trebuie sa platesti taxa de inscriere de 20 Ron la cel ce strange banii. Adica eu

  4. #1024 SP
    Senior Member sekhemet's Avatar
    ba nu
    eu strang de data asta
    iu ai strans data trecuta

  5. #1025 SP
    Junior Member Vladutz20's Avatar
    Atunci vin si eu ! Voi ati vrea gratare sau pizza sa mancati in principiu? (ca stiu destule locuri unde am putea manca ok si sa avem locuri). Important este sa stim cati vin sigur . In rest este ca si rezolvat .Happy gaming guys

  6. #1026 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Niciodata nu au venit cati erau pe lista. Unii nu mai puteau ajunge si in schimb veneau altii. Asta e placerea. Niciodata nu stii cine vine )

  7. #1027 SP
    Junior Member Vladutz20's Avatar
    Pana la urma ramane pe 7 ca am mai avea teoretic 3 zile libere si sa stiu si eu cum imi fac timpul ?

  8. #1028 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Ramane pe 7... dar sa vedem daca a vorbit Darkie ceva...

    Calling all darkies

  9. #1029 SP
    Junior Member Paradox's Avatar
    Ora si locul pls Hop si eu sambata

  10. #1030 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Din pacate mie mi-au tras'o astia de la servici si eu muncesc fix pe 07.02 - deci eu nu mai pot ajunge, automat nici nu mai pot sa "organiez" - intalnirea "dezorganizata" - in principiu eu vroiam sa fie ceva "adhoc" - cine vrea sa vina sa vina, cine nu ... nu se supara nimeni.

    Locatia de care spuneam mai sus se afla la intersectia Bld Chisinau cu Bld Basarabiei - se poate ajunge acolo cu 335 / 330 / 101 / 102 - am pus si poza.

    Nu este nevoie de rezervare - localul este mare - se poate consuma de la pizza - pana la ciorbe etc.

    Are si etaj
    Attached Images Attached Images untitled.jpg

  11. #1031 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    din pacate nici de data asta nu pot ajunge. diseara plec spre germania la ToyFair 2009. revin cu poze si impresii

    ps: tocmai ce am primit mail de la NECA ca participa

  12. #1032 SP
    Senior Member sekhemet's Avatar
    deci domnilor,se mai tine?
    mai vine cineva?
    la ce ora daca da?

  13. #1033 SP
    Member darcangel's Avatar
    Nu stiu ce este cu voi, sunteti nehotarati; ne vedem undeva, bem o bere impreuna, sau nu ?
    Daca va hotarati, va propun localul Mignon Bistro, sambata, ora 18:00; e pe harta pe care a postat-o rodarkone mai sus.

  14. #1034 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Salutare natiune ! Am reusit si eu sa scap din hospital (phew, ce chinuri)... insa eu nu va pot acompania. Unul din punctele "eliberarii conditiionate" spune clar ca n-am voie sa parasesc domiciliul (aka n-am voie in curent, schimbari de temperatura, etc), plus "no alcoohol rule". Dar sunt sigur ca va descurcati la intalnirea dezorganizata si fara mine... I'll be there next time. Have fun !

  15. #1035 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Bine ai revenit moshule!
    Sunt sigur ca baietii te asteapta nerabdatori sa poti iesi "la una mica"


    P.S: Vezi ca te asteapta si demoul la Killzone 2 pe UK

  16. #1036 SP
    is the man! trickz's Avatar
    deci.. cum facem maine? eu zic sa mergem cat mai organizat posibil... sa nu mergem jumate undeva jumate undeva

  17. #1037 SP
    Senior Member sekhemet's Avatar
    insanatosire gravnica monky...sa ai girja de tine si sa ii lasi pe cei din jurul tau sa aiba grija de tine sa te faci bine repede

  18. #1038 SP
    Member darcangel's Avatar
    Atunci, daca nu suntem hotarati eu zic s-o lasam pe altadata, pana atunci se face bine si MonkY.

  19. #1039 SP
    Member GrimmjowNo6's Avatar
    tare ce faceti voi aici.primiti si minori la intalniri dezorganizate?

  20. #1040 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Merci de urare sekhemet... dar... "gravnica" ? That's bad, right ?

    darcangel: si eu sper sa scap. Practic acum fac tratament acasa (in spital e horrible, si am stat fix cat a fost urgenta)... dar promit sa revin in forta. Haideti ca vorbesc cu marele sef de trib Dj Mo sa organizeze el cu Darkie ceva intersant.

    GrimmjowNo6 (wow, ce nickname): desigur, de ce nu ? Crezi ca facem prostii si nu sunt acceptati minorii ? Daca esti cuminte si ai cardul la tine, esti binevenit (glumeam la partea cu cardul, poti veni si cu cash ).

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 52 of 180 FirstFirst ... 2 42 50 51 52 53 54 62 102 152 ... LastLast

Similar Threads

  1. Console Club By MonkY in forum Console Club
    Replies: 337 Last Post: 23-05-2024, 18:14
  2. Console Games - Donatii By MonkY in forum Console Club
    Replies: 609 Last Post: 12-03-2018, 01:23
  3. Console Club Timisoara By PET in forum Console Club
    Replies: 0 Last Post: 01-06-2011, 11:30

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts