Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3
Results 41 to 57 of 57

Thread: Saints Row: The Third / Remastered

  1. #41 SP
    Member felixxx's Avatar
    Quote Originally Posted by SpeedoTuxedo View Post
    Da mi mie, te rog


    Btw: ai inboxul full
    ti-am trimis codul, am golit si inbox-ul. nu am avut decat un singur cod, deci nu mai cereti.

  2. #42 SP
    Member Cata96's Avatar
    Cine vrea cos poate sa dea sign up sau sign in si sa il ia.
    GameSpot Demo :: Saints Row: The Third

    PS: Apasati Thanks

  3. #43 SP
    Member SpeedoTuxedo's Avatar

  4. #44 SP
    Member SpeedoTuxedo's Avatar


    Early in the morning...lol

  5. #45 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Review:



  6. #46 SP
    Member Dasani's Avatar
    Nu cred ca as putea sa joc asa ceva,mi se pare un joc tare idiot.Niciodata nu mi-a placut seria Saint's Raw.

  7. #47 SP
    Manager paul's Avatar
    According to THQ's Jon Miller, "For all players that purchase Saints Row: The Third on PlayStation 3 and redeem their online pass codes within the next 90 days, they will receive a digital copy of Saints Row 2 (a $19.99 value)... absolutely free!"
    Bought Saints Row 3 on PS3? Get Saints Row 2 Free - PlayStation 3 News at IGN

  8. #48 SP
    Junior Member catza86's Avatar
    Din pacate inca un joc, care nu apre sa prinda la public cum a prins gta 4 etc

  9. #49 SP
    Member SpeedoTuxedo's Avatar
    Nu prinde la public pentru ca nici nu se aproprie de SR2 din toate punctele de vedere.

    Framerate issues, dialog neinspirat, poveste proasta fără alegeri importante, fără multiplayer competitiv, misiuni repetitive improvizate. Puteți sari peste joc, nu e o continuare justa a seriei Saints Row

  10. #50 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Cam așa se face un Remaster

  11. #51 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu am jucat decat primul joc la vremea lui si mi s-a parut silly rau de tot (in a bad way) si doar o copie proasta si retardata a GTA, asa ca nu i-am dat prea mare importanta niciunui alt joc din serie.

    Am tot vazut reviews zilele astea si pare ca arata chiar bine asa ca am incercat aseara jocul de X360 prin BC (se pare ca l-au dat la Gold) doar ca sa vad cum e dpdv gameplay, dar e foarte slab, cel putin controlul.
    Ma pricep destul de bine sa tintesc din controller, nu am nicio problema sa joc 3rd person shooters chiar si fara aim assist, dar aici e foarte greoi totul, desi am dat sensibilitatea la maxim pe ambele axe. Efectiv pana reusesti sa misti tinta iti ia o vesnicie si daca sunt mai multi inamici, mai mult dai pe langa decat in ei.

    Iar controlul masinilor este dezastruos si fara frana de mana efectiv nu poti lua o curba.

    Sunt curios daca au schimbat lucrurile astea si daca da, poate asa merita achizitionat.

    Dpdv poveste/univers, am inteles ca-i cam cel mai bun/memorabil din serie, un joc mai "grounded" si care-ti ramane in cap dupa ce-l joci.

    E cineva pe aici care l-a incercat?

  12. #52 SP
    Member KurtKnispel's Avatar
    https://www.ign.com/articles/saints-...astered-review

    Costa 179 de lei la JRC, ambele versiuni Xone/PS4.

  13. #53 SP
    Manager paul's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Nu am jucat decat primul joc la vremea lui si mi s-a parut silly rau de tot (in a bad way) si doar o copie proasta si retardata a GTA, asa ca nu i-am dat prea mare importanta niciunui alt joc din serie.
    Mie mi se pare in a good way. Genul acesta de distractie nu-l gasesti in alte jocurile mari.
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Am tot vazut reviews zilele astea si pare ca arata chiar bine asa ca am incercat aseara jocul de X360 prin BC (se pare ca l-au dat la Gold) doar ca sa vad cum e dpdv gameplay, dar e foarte slab, cel putin controlul.
    Ma pricep destul de bine sa tintesc din controller, nu am nicio problema sa joc 3rd person shooters chiar si fara aim assist, dar aici e foarte greoi totul, desi am dat sensibilitatea la maxim pe ambele axe. Efectiv pana reusesti sa misti tinta iti ia o vesnicie si daca sunt mai multi inamici, mai mult dai pe langa decat in ei.

    Iar controlul masinilor este dezastruos si fara frana de mana efectiv nu poti lua o curba.

    Sunt curios daca au schimbat lucrurile astea si daca da, poate asa merita achizitionat.
    Nu tin minte asa ceva. Cred ca e de obisnuinta. Lasa-i setarile cum a fost gandit si joaca-l pana prinzi.
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Dpdv poveste/univers, am inteles ca-i cam cel mai bun/memorabil din serie, un joc mai "grounded" si care-ti ramane in cap dupa ce-l joci.

    E cineva pe aici care l-a incercat?
    Adevarat, e favoritul meu si-mi aduc aminte cu placere de el. Si 4 mi-a placut, au fost implementate superpowers cat trebuie. Agents of Mayhem nu l-am terminat si nu cred ca o sa revin.


  14. #54 SP
    Member KurtKnispel's Avatar
    Remasterul e bun, dar la fel mi se pare si mie, ca e un joc cu o directie artistica ciudata rau.

    Nu stiu ce nucleu demografic au tintit, dar se putea si mai bine. Naratiunea pare buna, dar are prea multe elemente arcade dpmdv. Probabil ca merita cumparat la prima reducere de pret mai serioasa.

  15. #55 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    O comparatie foarte buna.



    Cat despre joc, l-am incercat pe switch (este versiunea de anu trecut, remaster, deci cam la fel grafic cu old gen consoles) si este identica dpdv mecanici de joc si control cu ce incercasem pe X360. Este aproape imposibil sa tinesti normal, chiar si cu sensibilitatea la maxim (jucat handheld, pentru ca doar asa joc) si sa iei curba cu masina/motocicleta fara sa pui frana de mana.

    O sa incerc sa mai joc putin, sa vad ce e de el si daca merita cumparat remasterul pentru poveste/lume, desi mi se pare oribila interfata si nu stii ce ai de facut si unde, cum iei misiuni (stiu ca de pe telefon, dar nu stiu daca le gasesti si pe harta) sau cum mergi doar pe firul narativ principal.

  16. #56 SP
    Manager paul's Avatar
    Free remaster update pe PS5/XS:
    Quote Originally Posted by Deep Silver Volition
    SAINTS ROW: THE THIRD REMASTERED COMING TO GEN 9

    Excellent news has just dropped, Saints! On May 25, Saints Row: The Third Remastered will bring the mayhem to Xbox Series X | S and PlayStation 5. This version will also be free to all current owners of the game, and will equal the ultra settings on PC.

    Improvements made to the Xbox Series X and PlayStation 5 version include a framerate boost to 60 FPS and dynamic 4K resolution, whilst Xbox Series X players can choose between Performance (60 FPS 1080p) and beauty (30FPS, 4K) modes. Of course this version will also take advantage of the SSDs in the new consoles to serve much faster loading times. Plus, by popular request, we have added Saints Purple to the glow colour on the DualSense controller.

    To add to the Saints news, we can confirm that Saints Row: The Third Remastered will be available on Good Old Games on May 22, launching alongside the Steam version.
    SAINTS ROW: THE THIRD REMASTERED COMING TO GEN 9
    Attached Images Attached Images saints-stash_facebook.jpg

  17. #57 SP
    Senior Member dronology's Avatar
    Saints Row®: TheThird™ - Remastered, Xbox Series X|S & PlayStation 5 (Official)


Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3

Similar Threads

  1. Saints Row: The Third Videos By Nash in forum Videos
    Replies: 11 Last Post: 07-09-2011, 13:57
  2. Replies: 0 Last Post: 23-07-2011, 08:34
  3. Replies: 0 Last Post: 26-06-2011, 22:30
  4. Replies: 0 Last Post: 17-06-2011, 19:45

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts