Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 5 FirstFirst ... 3 4 5
Results 81 to 98 of 98

Thread: Homefront

  1. #81 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar
    Cum mai sta situatia acum? Au reparat astia jocul sau l au lasat gherla? Intreb ca tocmai am facut si eu level 10 in demo si parca as vrea sa duc treaba pana la capat.

  2. #82 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    Quote Originally Posted by Mariusik View Post
    Cum mai sta situatia acum? Au reparat astia jocul sau l au lasat gherla? Intreb ca tocmai am facut si eu level 10 in demo si parca as vrea sa duc treaba pana la capat.
    Mie maine imi vine. Indiferent de ce se spunde despre brink si homefront stiu ca o sa raman mereu cu un resentiment ca nu le-am incercat. Nu imi plac, asta este le dau mai departe cu o mica pierdere financiara dar cu sufletul implinit. Ar fi bine daca l-ai lua si tu (118 lei gameshop cu tot cu reducere) pentru ca as avea nevoie de un partener.
    PS: Some numbers http://gamrreview.vgchartz.com/sales/34845/homefront/

  3. #83 SP
    Member MultiAmSaPopesc's Avatar
    Pai mai bag si eu daca merge sa joci in squad. L-am jucat pana la 70 si e suuuuper jocul. Pacat de "micile" probleme.

  4. #84 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar
    E 85 lei pe zavvi jocul dar poate sa mi ajunga intr o saptamana sau in cativa ani . Am sa vad ce fac, poate mi l iau si eu, dar mai intai sa aflu daca s au rezolvat problemele.
    Wickyz e prea lenes ca sa bage jocul in consola si sa incerce si apoi sa ne spuna si noua.


    Din ce am vazut eu in demo nu merge jucat in squad, doar in aceeasi echipa. Si mi se pare ca poti face meci privat

  5. #85 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    Eu oricum il iau pentru singleplayer

  6. #86 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Mai joaca lumea online? Ca sa stiu daca il mai cumpar sau nu

  7. #87 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar
    Foarte tare jocul in multiplayer. O singura problema am avut cand mi am luat reset la rank la level 28 si a trebuit sa o iau de la level 0. Oricum, m am pus serios pe killarit si in 2 zile am facut level 50.

    Alte probleme nu am mai intalnit in multiplayer. De foarte putine ori am nimerit sa nu gasesc jucatori (ceva gen 1 din 20 meciuri). Lag 0, camperi putini. Frumos. Un joc care chiar merita.

    Am citit pe forumurile oficiale ca cica jocul inca ar mai da freeze uri (desi nu am luat nici unul in multi, in singleplayer am avut parte de foarte multe), dar daca ai demo ul instalat (cum am si eu) nu mai primesti, sau numarul acestora scade.

    Cei care sunteti pe ganduri daca sa incercati sau nu jocul va recomand sa l cumparati.

  8. #88 SP
    Member Downshifting's Avatar
    Camperi sunt ca in orice joc, iar intr-o ora de multi in demo mi-a dat un freeze. In rest de acord, un joc cu zero lag nu-i lucru putin.

  9. #89 SP
    Senior Member ShpioOn's Avatar
    Am pus sa descarc demo-ul, diseara cand ajung acasa il incerc. Din ce am vazut jocul e super, astept demo-ul si cred ca zilele astea mi-l si cumpar. Cine il joaca in multi de aici?

  10. #90 SP
    Member cipvas's Avatar
    Eu.

  11. #91 SP
    Member mihaidinbuc's Avatar
    cine joaca multiplayer add: MihaiLiveUK

  12. #92 SP
    Member Dell 17's Avatar
    Voi mai gasiti pe cineva sa jucati multiplayer? La mine, de vreo 2 saptamani, sta in lobby cate juma de ora pana gaseste 2-3 jucatori amarati.

  13. #93 SP
    Senior Member GoodFella10's Avatar
    Quote Originally Posted by DrMengele View Post
    Voi mai gasiti pe cineva sa jucati multiplayer? La mine, de vreo 2 saptamani, sta in lobby cate juma de ora pana gaseste 2-3 jucatori amarati.
    Da, eu găsesc lume online de vreo săptăm�nă �ncoace fără nicio problemă

  14. #94 SP
    Member Dell 17's Avatar
    Quote Originally Posted by goodfellam View Post
    Da, eu găsesc lume online de vreo săptăm�nă �ncoace fără nicio problemă
    ps3?

  15. #95 SP
    Senior Member GoodFella10's Avatar
    Dap, ps3

  16. #96 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Am vrut si eu sa-l comand, e 50 de lei pe Zavvi acum, dar e cam dubios cum nu gaseste niciun meci in demo.. (Xbox) Banuiesc ca sunt aceleasi servere, nu doar unele separate pentru cei cu demo.

  17. #97 SP
    Member nomak2008's Avatar
    ma poate ajuta cineva cu un online pass pt asia ? am cumparat jocul fara online pass si as dori sa incerc si multiplayer-ul ms anticipat

  18. #98 SP
    Member braingrinder's Avatar
    Mai joaca cineva online ? Ca ma bate gandul sa dau comanda maine si as vrea sa vad daca mai sunt jucatori de aici , care sunt activi . Cheers !

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 5 FirstFirst ... 3 4 5

Similar Threads

  1. Homefront By ochiosu in forum Jocuri PC
    Replies: 1 Last Post: 15-01-2012, 16:04
  2. Homefront Videos By RonanN1 in forum Videos
    Replies: 16 Last Post: 28-07-2011, 23:32
  3. THQ anunta Homefront By erik95 in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 29-05-2009, 09:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts