Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 21 to 40 of 48

Thread: Fight Night Champion

  1. #21 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Mie mi s-a parut OK, chiar placut. Nu stiu insa cum este FNR4 pentru ca am jucat doar demo, asa cum va fi probabil si cazul Fight Night Champion. Este un joc bun, dar intre atatea lansari... nu cred ca merita, cel putin pentru mine.

  2. #22 SP
    Member flightcrank's Avatar
    Quote Originally Posted by Mariusik View Post
    Am jucat si eu azi demo ul si pot sa spun ca sunt total dezamagit. La capitolul grafica mi se pare cu mult mai slab decat FNR4. Aceeasi problema si la control, care este foarte imprecis.

    FNR4 este GOD in comparatie cu jocul asta.

    Nu l voi cumpara.
    Da ,ai dreptate,grafica este inferioara lu FNR4,cat despre control nu pot imi da cu parerea pt ca am jucat doar un singur meci.

  3. #23 SP
    Senior Member Nash's Avatar

  4. #24 SP
    Member Lazarica's Avatar
    Quote Originally Posted by Mariusik View Post
    Am jucat si eu azi demo ul si pot sa spun ca sunt total dezamagit. La capitolul grafica mi se pare cu mult mai slab decat FNR4. Aceeasi problema si la control, care este foarte imprecis.

    FNR4 este GOD in comparatie cu jocul asta.

    Nu l voi cumpara.
    Foarte corect,nu o sa inteleg niciodata de ce niste oameni cand au un succes cu un joc...fac altul atat de mizerabil...cum e FN champion....
    Grafica e mizerabila comparat cu FNR 4 si gameplay-ul un pic mai bun ca la MK 1 aparut in 1992. Fantastic cum au stricat o serie care era atat de frumoasa,cel putin FNR 4 e tatal lor in materie...grafica,efecte,gameplay...tot.
    Daca nu scoteau demo-ul poate vindeau si ei jocul dar s-au ars rau ...

  5. #25 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    Cred ca voi nu urmariti meciuri de box de fel. Daca FN 4 simuleaza ceea ce insemna box, atunci intr-adevar FN Champion e o prostie.

    In 4 aruncai pumni in prostie si fara orizont, macar aici ataci organizat si te aperi asemenea. Mi se pare un joc bun, mai ales ca vine si cu alte cateva idei noi, precum Legacy Mode.

  6. #26 SP
    Member gabytzu16's Avatar
    Voua nu vi s-a parut controlul cam greoi? Si mai e o faza usor enervanta pt. mine: daca apas apoi dar intre timp vreau sa pun garda , nu pot pana nu isi termina jucatorul seria de pumni , fiind neprotejat impotriva unui uppercut

  7. #27 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    Nu ti se pare normal? Daca incerci o serie de pumni, sa ramai descoperit?

  8. #28 SP
    Member gabytzu16's Avatar
    Quote Originally Posted by x2z View Post
    Nu ti se pare normal? Daca incerci o serie de pumni, sa ramai descoperit?
    ba da , dar daca imi dau seama ca am facut o greseala , logic ar fi sa pot imediat sa pun garda , dar aici pana nu isi termina seria lui de pumni nu se opreste. La ufc mergea

  9. #29 SP
    Member LordKratos's Avatar
    Am descaracat ieri demoul si jocul este destul de placut

  10. #30 SP
    Member HawK's Avatar
    Jocul mi se pare mult mai fast decat FNR4 si mult mai addictive.

  11. #31 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Tocmai ce l'am jucat si pot sa spun ca imi place, nu il pot compara cu fnr 4 deoarece nu am jucat decat demo'ul. E placut si cred ca o sa il cumpar.

  12. #32 SP
    Manager paul's Avatar

  13. #33 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Developerii au vrut sa scoata ceva care sa prezinte mai realistic experienta in ring si, din punctul meu de vedere, FN Champion si-a atins scopul. E normal sa para ceva mai greoi decat seria UFC, unde puteai sa cari la pumni de n-aveai aer. FNR4 nu se indeparta nici el prea mult de reteta asta, dadeai acolo directe de ziceai ca joci cu un robotel.

    Nu-mi dau seama de unde nemultumirile astea despre grafica. Daca nici grafica din FN Champion nu e buna... Adaugam la asta sunetul excelent (simti foarte clar cand ceva croseu a prins cum trebuie pe tampla adversarului) si faptul ca fiecare lovitura are inertie... nu stiu daca e first day buy, dar merita toti banii.

    ---------- Post added 02-03-2011 at 01:16 AM ----------

    Poate unii se vor intrista, dar asta pare sa fie directia in care se indreapta EA cu francizele lor de sport. Sa incercati macar demoul NHL 10 comparativ cu NHL de la 2k Sports, sa vedeti acolo ce insemna mecanica solida vs. arcade.

  14. #34 SP
    Member Dasani's Avatar
    Sa inteleg ca nu mai lovesti din analog stick ca si la FNR4?

  15. #35 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Poti folosi si loviturile din R3, si butoanele.

  16. #36 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar
    Doar ca analog stick ul nu e la fel de precis ca la FNR4.

  17. #37 SP
    Banned maryo_sea's Avatar
    este tare jocu, grafica,loviturile mai reale,se poate juca si din butoane s-au din analog depinde de preferinte,eu l-am jucat demo pe ps3

  18. #38 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Mi se pare tare fain faptul ca daca nu-ti iei distanta corecta fata de oponent, lovesti degeaba Joc de picioare, domnilor!

  19. #39 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    "la box e o zicala, ciocu' mic si joc de glezne "

  20. #40 SP
    Member viezure's Avatar
    Quote Originally Posted by Diesel View Post
    E normal sa para ceva mai greoi decat seria UFC, unde puteai sa cari la pumni de n-aveai aer. FNR4 nu se indeparta nici el prea mult de reteta asta, dadeai acolo directe de ziceai ca joci cu un robotel.
    Uh, intamplarea se face sa fiu intr-o "febra" fnr4 si sa-l joc de cateva zile si n-ai dreptate. Dai ca un robotel? Dupa primele 30 de secunde, deja incepi sa dai greoi, ca sa nu mai zic ca pe la rundele finale chiar ma enervez de cat de incet da, scade precizia, viteza, tot.

    Quote Originally Posted by x2z View Post
    Mi se pare un joc bun, mai ales ca vine si cu alte cateva idei noi, precum Legacy Mode.
    Da, nu e ca si cum fnr4 ar avea legacy mode.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 08-07-2011, 18:19

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts