Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 15 FirstFirst 1 2 3 4 12 ... LastLast
Results 21 to 40 of 289

Thread: Need for Speed: Shift 2

  1. #21 SP
    Member darkr3surrecter's Avatar
    pe mine la shift ma durea capu cand dadeam in ceva si incepea sa se faca imaginea incolora si sa sara de sus in jos,nush voua cum va e.
    sper ca in 2 sa scoata efectele alea ca erau prea de tot sau se le faca mai usoare.
    din gameplay-ul foarte putin pe care il arata se pare ca e foarte extrem.Ramane de vazut.
    Eu prefer nfs-ul cu oras si politie,iar gran turismo simulator,dar ma rog asta e parerea mea,doar ziceam si eu.

  2. #22 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar

  3. #23 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Wow pare destul de interesant... indraznete raspunsurile tipului de la EA si citez "you can't get more sim than this one"... si chestia cu camera in casca pilotului si ca se intoarce singura ca sa vezi curbele mai bine mi se pare iar un "nice touch". Vom vedea EA, de ce esti in stare

  4. #24 SP
    Junior Member roberto28's Avatar
    Ce emotionat e tipul ala. Cred ca e prima oara cand da un interviu la cat de mult se balbaie.
    Jocul pare ok, sper sa fie mai bun decat Shift "1".

  5. #25 SP
    Member Bogdan's Avatar
    Cu certitudine va depăși deja bătr�nul Shift, acum mă �ntreb c�nd vor fixa o dată de lansare pentru el, știu e cam devreme dar putem aproxima, trage concluzii.

  6. #26 SP
    Senior Member OlBlueEyes's Avatar
    daca e cu tuning e ok daca nu pot sa dea foc la serie,nfs-ul a rupt stilu cand era vorba de tuning si toate alea eu nu stiu ce incearca ei sa faca sa detroneze un joc anume?cei de la EA au incercat anul acesta si cu EA mma sa detroneze ufc undisputed doar ca nu le-a iesit mai deloc au dat chics

  7. #27 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Zomg, daca nu are nos, eu nici nu il joc. Ii dau foc.

  8. #28 SP
    Member Bogdan's Avatar
    Quote Originally Posted by trickz View Post
    Zomg, daca nu are nos, eu nici nu il joc. Ii dau foc.
    Poate nu vor avea NOS dar poate vor avea reactoare! lol (puțin probabil să nu beneficieze de nitroxid)

  9. #29 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Pai sa bage nos! Si reactoare. Cine vrea nos, joaca cu nos, cine nu vrea nos, sa nu fie underpowered, sa joace cu reactoarul nuclear in spate! Back to the future style!

  10. #30 SP
    Senior Member divayo's Avatar
    Sa mai diversificat seria NFS,shiftu numai nfs nu ie,eu unu la-m jucat putin,nui rau dar numai din nfs nu face parte jocu asta,si cica vine 2-iu? Undercover 2 nu putea sa vina?

  11. #31 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by divayo View Post
    Sa mai diversificat seria NFS,shiftu numai nfs nu ie,eu unu la-m jucat putin,nui rau dar numai din nfs nu face parte jocu asta,si cica vine 2-iu? Undercover 2 nu putea sa vina?
    Ma omule, inceteaza sa mai postezi. intra si tu aici si vezi ca rade tot forumu de tine si de felu in care te exprimi.

  12. #32 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Si cine ar vrea Undercover 2? care e cel mai prost NFS din toate timpurile...

  13. #33 SP
    Member DiablQ's Avatar
    pro street

  14. #34 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    Need For Speed : Shift 2 - Box Art + New Info

    Shift 2 Unleashed: Need for Speed Marcus Nilsson Interview - GameSpot Video

    It tells you that the game will include :
    • Car racing at night
    • Autolog,social gaming engine will be present which will be repeatedly comparing yourself with your friends and you try to convince you compete against them,at the same time you will have a profile,galleries,friends and wall, and autologous will be continualy updated with your activities friends
    • At the same time trying to do battle with Forza and Gran Turismo in the aspect of graphics and game physics
    • The game has been delayed , now try the game out for Q2 2011
    Attached Images Attached Images 604347_176868_front.jpg 604348_176869_front.jpg

  15. #35 SP
    Senior Member Nash's Avatar

  16. #36 SP
    Member yoyokid's Avatar
    Off...inca un Shift.Pff..ma asteptam la altceva.Shift 1 a fost distractiv in primele cateva de ore...dupaia a devenit FOARTE plictisitor ( sau asa mi s-a parut mie ).

  17. #37 SP
    Senior Member HoTSaucE's Avatar
    Sper ca nu va fi ca si Shift1. Chiar as vrea sa fie un simulator adevarat, nu cum a fost predecesorul.

  18. #38 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Pai daca a zis ca va concura cu Forza si Gran Turismo... sper ca simulator il fac, otherwise they're just a bunch of fools!

  19. #39 SP
    Senior Member HoTSaucE's Avatar
    Se stie cumva cam cate modele de masini va avea?Nu ma astept sa aiba ca Forza3, dar totusi..cateva sa fie acolo(vreo 120 ).

  20. #40 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Au zis ca au dublat numarul de masini din Shift, dar nu stiu exact cate erau acolo.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 15 FirstFirst 1 2 3 4 12 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 9 Last Post: 08-08-2011, 14:46
  2. Need For Speed Shift 2 ( My Garage) By PumaS in forum Console Club
    Replies: 17 Last Post: 25-05-2011, 11:14
  3. Need For Speed SHIFT---2--- By hashu_1985 in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 1 Last Post: 15-04-2011, 03:15
  4. Need for Speed SHIFT By Dj Mo in forum Console Club
    Replies: 250 Last Post: 02-02-2010, 13:05

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts