Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 43 of 58 FirstFirst ... 33 41 42 43 44 45 53 ... LastLast
Results 841 to 860 of 1159

Thread: Mafia II

  1. #841 SP
    Member goguxxx's Avatar
    Nu stiu cand se va termina cu prostia asta cu diferentele dintre console . Daca eu il cumpar pentru PC si am in plus Physx si rezolutii si texturi mai bune/aa/af , tot tacamul , atunci ar trebui sa dau de pamant cu variata pt Xbox 360 doar pentru ca nu le are pe alea de mai sus .... Sa fim seriosi , developerii nu au fost in stare niciodata sa scoata ceva multiplatform care sa arate/se joace bine pe PS3 . Dar se incearca , cel mai bun exemplu fiind Read Dead Redemption , care arata/se joaca mai bine decat GTA IV , deci se progreseaza in folosirea capacitatii consolei .

  2. #842 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Quote Originally Posted by goguxxx View Post
    Nu stiu cand se va termina cu prostia asta cu diferentele dintre console . Daca eu il cumpar pentru PC si am in plus Physx si rezolutii si texturi mai bune/aa/af , tot tacamul
    Care pc domnu' domnu Steriade Gogu? Acela din baie?

  3. #843 SP
    Member Hazer's Avatar
    Ce-mi place cand readuce unu vorba de faptul ca pe PC se vede mai bine, cum sar toti de cur in sus. Si eu sunt detinator de consola, nici mie nu mi-a placut faptul ca se vede atat de urat chiar si pe 360, dar asta e..

  4. #844 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    yeah... pc + controler wireless xbox360 + tv 108 full hd = combinatia castigatoare in cazul asta

  5. #845 SP
    Member playgame's Avatar
    Quote Originally Posted by SirAndrew View Post
    yeah... pc + controler wireless xbox360 + tv 108 full hd = combinatia castigatoare in cazul asta
    Dar trebuie bani pt un pc.

  6. #846 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Quote Originally Posted by playgame View Post
    Dar trebuie bani pt un pc.
    ....ca o consola, accesoriile aferente si jocurile le primesti pe gratis !!!

  7. #847 SP
    Member OxygeN's Avatar
    Ma intreb cati de aici si-au anulat precomenzile ...

  8. #848 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    eu.. dar nu anulata ci schimbata pe pc.

  9. #849 SP
    Member Hazer's Avatar
    Quote Originally Posted by alexdeagle View Post
    Ma intreb cati de aici si-au anulat precomenzile ...
    Cred ca majoritatea detinatorilor de console.

  10. #850 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Eu dupa ce am jucat demo-ul am facut precomanda de urgenta la Collector's Edition de PS3.

  11. #851 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Dupa 850 de post-uri tot nu a crescut iarba ? Mi-am facut si eu precomanda, sper sa merite..

  12. #852 SP
    Member donatelo's Avatar
    Precomanda pentru xbox 360

  13. #853 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Quote Originally Posted by alexdeagle View Post
    Ma intreb cati de aici si-au anulat precomenzile ...
    dude, cred ca glumesti.
    demo-ul e excelent pe toate variantele.
    iarba, chiar nu aveti cu ce va ocupa timpul.

    mergeti la scoala/servici/neveste nu pierdeti vremea cu prostii.

  14. #854 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    neveste-mii chiar nu ii plac jocurile... si la cat de oribil arata pe ps3 nici ei nu i-ar placea

  15. #855 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Quote Originally Posted by SirAndrew View Post
    neveste-mii chiar nu ii plac jocurile... si la cat de oribil arata pe ps3 nici ei nu i-ar placea
    te cred pe cuvant, ca doar asa face si nevasta-mea, sta si se uita si ma intreaba da de ce nu pot sa dau mancare la caini pe strada sau de ce nu pot sa cumpar arme pe bonuri pe masa.
    dar chiar credeti ca are vreo legatura cu gamingul?

  16. #856 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    pai si gamingul asta e de diferite tipuri... de la casual la hardcore trecand printr-o multitudine de gradatii...

    unii sunt mai speciali si cred ca astea doua sunt egale:

    =

    normal ca putem argumenta ca probabil in poza a doua au facut o portare in graba... ca au uitat sa puna 3 fire de iarba si ca tot ce conteaza este elementul de gameplay... ca tot o cursa de masini vrea sa redea...

    dar vezi tu... nu prea se leaga ceva... parca imersiunea e mai de rahat asa.. si nu d-ala bun, turcesc... ci d-ala naspa.
    poate am imbatranit eu, poate altii au devenit gameri asa ... mai "hardcore"... nu stiu ce sa zic.

    apreciez totusi precomenzile pentru a doua poza!

  17. #857 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Uite sa iti exemplific ce inteleg eu prin "nu imi pasa de grafica": Forza Motorsport 2 si 3. Daca te uiti diferenta de grarica intre ele este destul de mare, dar nu m-ar deranja nici catusi de putin atat timp cat gameplay-ul este rock solid.

    932731_20070529_screen022.jpgforza3.png

  18. #858 SP
    Senior Member ShpioOn's Avatar
    Am jucat demo-ul pe 360 aseara si pot spune ca este un must have pt mine jocul asta. Putin imi pasa ca e varianta de PS3 nu stiu cum, oricum nu m-am mai atins de PS3 de vreo 3 luni de zile.

  19. #859 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar


    La minutul 1:11. Look closely! lol
    Attached Images Attached Images 20100819-kt7u1dr4sxcii3q52jf24ekihj.gif

  20. #860 SP
    Senior Member mark's Avatar
    There`s an asshole hanging about!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 43 of 58 FirstFirst ... 33 41 42 43 44 45 53 ... LastLast

Similar Threads

  1. Mafia 3 By flavi_us in forum Console Club
    Replies: 464 Last Post: 25-07-2021, 13:40

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts