Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 483 of 497 FirstFirst ... 383 433 473 481 482 483 484 485 493 ... LastLast
Results 9,641 to 9,660 of 9922

Thread: Jocuri cu preturi bune

  1. #9641 SP
    Junior Member stonelul's Avatar
    Verificati si reducerile de pe Epic Games, pe langa reducerea afisata inca 25% reducere in cos, de ex. Ghostwire: Tokyo - 115 lei, Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction - 70 lei.

  2. #9642 SP
    Member flaviud's Avatar
    Ceva oferte si pe orange.ro:

    Mortal Kombat 11 Ps4 40 ron
    Cyberpunk PS4 50 ron
    The Crew 2 Ps4 25 ron

    Mai sunt si altele dar sunt aceleasi preturi ca la Altex, emag etc

  3. #9643 SP
    Member Papillon_'s Avatar
    A inceput Days of Play la Altex dar pare o gluma, 13 jocuri reduse, nici macar un gamepad de PS5 de jocuri numai vorbesc https://altex.ro/days-of-play/pag/?i...&ibid=homepage

    La emag https://www.emag.ro/label/Sony-PlayS...dfp_6026950691

    Foarte bune mi se par
    HZD CE la 37 de lei
    Concrete Genie 50 de lei.

  4. #9644 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    Multe titluri obosite.. dar la preturi destul de.. viguroase!

  5. #9645 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Ati mai vazut in ultimul timp Cyberpunk 2077 pentru Xbox la 50lei pe undeva?

  6. #9646 SP
    Member zaice's Avatar

  7. #9647 SP
    Member Papillon_'s Avatar
    Shenmue III - Digital Deluxe Edition 90% reducere cu PS Plus la 18.98 RON

  8. #9648 SP
    Member Cristache07's Avatar
    Flatout 4 Total Insanity - 9 lei pe PSN

  9. #9649 SP

  10. #9650 SP
    Member flaviud's Avatar
    Controller Sony Dualshock v2 117 ron la Emag, e vandut de un vendor sar livrat de Emag

  11. #9651 SP
    Member mladin86's Avatar
    Nu cumparati au recenzii proaste cum ca ar trimite “produse contrafacute” sau ce nu corespund

  12. #9652 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    Apai tot felul de reselleri dubiosi prin EMAG Marketplace.. eu chiar nu inteleg.. nu verifica nimeni de la EMAG ce hram poarta astia?

  13. #9653 SP
    Member Antiohh's Avatar
    Daca sunt probleme cu ei (primesc reclamatii), cei de la emag iau masuri de regula.

  14. #9654 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Offtopic - Nu se iau. Chiar de 2 saptamani tot discut cu ei despre un seller care vinde copii chinezesti dupa produse mai cunoscute, desi ele sunt prezentate ca produsele originale. Si am comandat ceva, a venit ceva asemanator (dar fara toate functiile) si clar cu alt nume si ambalaj, cand am contactat comerciantul (care a raspuns cu greu) mi-a zis "pai e acelasi produs" - ca deh, daca pica, pica, iar eMag nu face nimic - cel putin pana acum, ca sa inlature comerciantul.

    Si da, mai nou am vazut multi care vand din alte tari si unde transportul dureaza cam 20 de zile. Astia nu inteleg ce cauta si de ce le accepta pe platforma lor.

  15. #9655 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    Tu macar ai transport.. las aici mesaj de la reseller ca raspuns catre EMAG si mai departe catre mine.. in urma cererii unui retur.
    Comanda trimisa bineinteles prin curier

    Nu putem trimite curieri în străinătate. Lucrăm cu curier care lucrează cu alt curier, care lucrează cu alt curier. Clientul nostru ar putea folosi posta obișnuita, care este cea mai ieftina . Iata adresa:
    Pana la urma am pastrat produsul.. era ceva pentru mama mea. Nu ne-am mai batut capul.


    LE: Am verificat acum insa.. pare ca inca este activ pe EMAG. GL Trading 18.. business as usual!
    https://www.emag.ro/gltrasbl/37836/v...ee_vendor_page

  16. #9656 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Baieti, un singur lucru trebuie facut la primirea unui produs fake:
    ANPC.

    Si vorbim dupa despre raspunsul emag
    Niciodata nu trebuie sa lasati asa de la voi, pe asta si mizeaza jigodiile care vand toate mizeriile pe platforma.

    Emag se face ca ploua pana aude de cuvantul ANPC, dupa se rezolva 100% .


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  17. #9657 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    Daca imi aduc bine aminte.. am vrut sa fac plangere la ANPC la acel moment.. intr-o vineri parca.. program de gravide. Nu se poate face decat daca ANPC are program online sau ceva.. noaptea mintii.

    Am fost foarte ocupat in acea perioada, mama mea a zis ca poate pastra produsul si sa nu ma mai agit, eu nu am mai stat sa urmaresc cand mai deschide ANPC ghiseul de relatii cu publicul si aia a fost. Mi-am adus aminte acum vazand cele scrise mai sus.
    Insa da.. clar.. ANPC. Obosit, pesedist, astia ii avem..

    PS: bineinteles ca EMAG se face ca ploua.. doar ia comision din comenzi prin marketplace.

  18. #9658 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Iti garantez ca vezi si banii inapoi, eventual si un voucher cadou, doar adu-le aminte de ANPC.

    Doar asa merge cu astia, asta e.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  19. #9659 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    In cazul meu, am facut retur si am primit banii inapoi (cu tot cu transport) destul de rapid, asa ca da, nu am timp sa stau dupa programul ANPC pentru a face o plangere pentru ceva ce chiar nu mai conteaza. Si clar pe asta se bazeaza si buticu ala de cartier.

  20. #9660 SP
    Junior Member Ph3nomen's Avatar
    Street Figther V PSN - 3.99 Euro

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 483 of 497 FirstFirst ... 383 433 473 481 482 483 484 485 493 ... LastLast

Similar Threads

  1. Jocuri si aplicatii cu preturi bune - PC By Alexandru in forum Jocuri PC
    Replies: 623 Last Post: 21-03-2024, 19:24
  2. Jocuri SH cu preturi bune By MonkY in forum Console Club
    Replies: 40 Last Post: 13-03-2017, 13:25

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts