Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 490 of 498 FirstFirst ... 390 440 480 488 489 490 491 492 ... LastLast
Results 9,781 to 9,800 of 9959

Thread: Jocuri cu preturi bune

  1. #9781 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Merci de pont. Am dat și eu comandă la Gotham Knights SE. La unboxinguri pe youtube văd că vine cu futurepack, not steelbok, dar tot ok. Dacă n-are carcasă metalică dau retur.

    Sent from my KB2005 using Tapatalk

  2. #9782 SP
    Member Aliosa's Avatar
    https://altex.ro/the-last-of-us-part...CPS4LASTOFUS2/ 50 lei (au făcut price match la ce au oferit emag și ce oferă ozone)

    https://altex.ro/uncharted-legacy-of...OCPS5UNCHLOTC/ 100 lei (10 lei în plus peste ce a fost la emag)

    https://altex.ro/horizon-forbidden-w...JOCPS5HORIZFW/ 140 lei (același preț și pentru varianta de PS4)

  3. #9783 SP
    Member Papillon_'s Avatar
    Quote Originally Posted by Kratos666 View Post
    Diferențe de content nu cred ca exista, doar estetic și de preț, cumpăra ediția specială, chiar arată fain carcasa.
    Am observat și Horizon Forbidden West PS5 140 lei tot altex
    Ce hotomani sunt cei de la Altex, de Black Friday l-au scumpit la 330 ca sa il puna "redus" la 198 de lei iar acum e 140 de lei fara nici o reducere.
    Nu am cazut in capcana lor, l-am luat cu 130 de pe OLX.

  4. #9784 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Ne-ai disperat cu olx-ul tau si cu comparatiile de pret intre un magazin care vinde produse noi, sigilate si cu garantie, un magazin care plateste TVA si are angajati si ia totul pe cale legala si oficiala si un site de anunturi cu produse folosite (SH) sau sigilate dar procurate prin cine stie ce metode legale sau ilegale

  5. #9785 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    Cred ca nu a înțeles, când sunt reduceri compara cu prețul inițial al jocului ( de aceea revine prețul,vrei acum reducere la reducerea reducerii)

  6. #9786 SP
    Member Papillon_'s Avatar
    Sincer la un joc pentru mine e egal cu zero daca e sigilat sau nu atat timp cat carcasa e intreaga si nu are urme serioase de uzura. Ce garantie ai la un joc? Odata ce l-ai desigilat nu il mai accepta.

    Altex e magazin cu practici dubioase de pret. Horzon Forbiden West a fost 189 de lei pret intreg fara reducere apoi l-au scumpit la 330 cu reducere la 198 de lei iar acum e 140 de lei pretul standard. Nu e normal ca la un joc vechi sa ii creasca pretul standard!!

    Asta e o magarie practicata de multe magazine prin care cresc preturile artificial pentru a pacali clientii sa cumpere pentru ca e super oferta.

    077danyel cand a fost 189 de lei nu era redus era pretul standard cum e acum 140.

  7. #9787 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Inteleg ce spui, dar aici nu discutam despre practicile magazinelor ci despre preturile care mereu vor fi mai mici pe olx, sigilate sau SH vs magazine care platesc si TVA.

    Inteleg ca pe tine nu te intereseaza daca e sigilat sau nu, dar aici este un thread despre jocuri cu preturi bune. Ar fi bine sa pastram thread-ul curat pentru ca sunt multi oameni care au notificari la thread si la fiecare postare, primesc mail.

  8. #9788 SP
    Member Papillon_'s Avatar
    razvanrazy

    Sund de acord cu tine sa postam oferte pentru jocuri noi aici dar eu zic ca trebuie sa anuntam ofertele false cum a fost cea de black friday pentru Horzon Forbiden West 330 pret standard cu reducere la 198 de lei.

    Zic ca e mai bine cand te anunta cineva, asa nu il iei cu 198 de lei cand puteai sa il iei acum cu 140 de lei care chiar e un pret foarte bun.

    PS.Am verificat de curiozitate titlul topicului unde se spune jocuri cu preturi bune, nu se specifica nicaeri ca treuie sa fie noi.
    Dar inteleg lumea obisnuieste sa posteze oferte doar la jocuri noi/ sigilate.

  9. #9789 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    E in regula sa anunti ofertele false sau tacticile incorecte ale comerciantilor - pentru ca poate se arunca unu sau altul care nu stiu - dar nu sunt de acord cu facut push-u asta constant pe - aia e oferta? olx e mai ieftin!

    LE: pune linistit si link-uri de olx daca gasesti ceva preturi bune.

  10. #9790 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Quote Originally Posted by Papillon_ View Post
    razvanrazy

    Sund de acord cu tine sa postam oferte pentru jocuri noi aici dar eu zic ca trebuie sa anuntam ofertele false cum a fost cea de black friday pentru Horzon Forbiden West 330 pret standard cu reducere la 198 de lei.

    Zic ca e mai bine cand te anunta cineva, asa nu il iei cu 198 de lei cand puteai sa il iei acum cu 140 de lei care chiar e un pret foarte bun.

    PS.Am verificat de curiozitate titlul topicului unde se spune jocuri cu preturi bune, nu se specifica nicaeri ca treuie sa fie noi.
    Dar inteleg lumea obisnuieste sa posteze oferte doar la jocuri noi/ sigilate.
    Sau să anunți aici când mai vezi pe olx preturi bune.

    Sent from my KB2005 using Tapatalk

    ---------- Post added 23-11-2022 at 18:54 ----------

    Quote Originally Posted by Papillon_ View Post
    razvanrazy

    Sund de acord cu tine sa postam oferte pentru jocuri noi aici dar eu zic ca trebuie sa anuntam ofertele false cum a fost cea de black friday pentru Horzon Forbiden West 330 pret standard cu reducere la 198 de lei.

    Zic ca e mai bine cand te anunta cineva, asa nu il iei cu 198 de lei cand puteai sa il iei acum cu 140 de lei care chiar e un pret foarte bun.

    PS.Am verificat de curiozitate titlul topicului unde se spune jocuri cu preturi bune, nu se specifica nicaeri ca treuie sa fie noi.
    Dar inteleg lumea obisnuieste sa posteze oferte doar la jocuri noi/ sigilate.
    Dacă e băiat deștept cine a luat cu 198...se duce să ceară 2x diferența (mai ales că s-a schimbat de pe o săptămână pe alta). Și practic obține un credit de (198 - 140) x 2 - 116 lei. Deci 82 ar veni Horizon. Sâc, mai ieftin ca pe olx )

    Recomand să cereți 2x diferența direct în magazin. Mers la băiatul care se ocupă de raionul de jocuri și discutat cu el și explicat speța. Dacă se ține coios atunci faci retur și iei toți banii și-l rogi pe el să plaseze comandă la prețul actual (mai mic).

    Sent from my KB2005 using Tapatalk

  11. #9791 SP
    Member Papillon_'s Avatar
    Resident Evil 2 +3 - 72 de lei pe PS Store https://store.playstation.com/en-ro/...B0000000000002

  12. #9792 SP

  13. #9793 SP
    Member zaice's Avatar

  14. #9794 SP
    Member zaice's Avatar

  15. #9795 SP
    Junior Member Jesusjuice13's Avatar
    Elden Ring PS5 150 lei. L-am luat acum 2 zile de la ei cu 200... https://www.jocurinoi.ro/elden-ring-ps5

  16. #9796 SP
    Junior Member Valerio's Avatar
    https://altex.ro/the-callisto-protoc...OCPS4CALLPROT/


    The Callisto Protocol




    Redus doar pentru Ps4

  17. #9797 SP
    Member deepjinx's Avatar
    Carrefour Orhideea, The Quarry PS4: 125RON, The Quarry PS5: 145RON
    Apar si pe site: https://carrefour.ro/catalogsearch/result/?q=the+quarry

  18. #9798 SP
    Member zaice's Avatar
    Membrii noi economisesc până la 50% pentru 12 luni de PlayStation Plus, valabil pana la 20 DECEMBRIE 2022 .

  19. #9799 SP
    Member Aliosa's Avatar
    25games cod de 25% reducere pentru jocurile de Xbox pe Altex/MG, exclus precomenzile.

  20. #9800 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Multumesc de tip, am luat GTA5 Versiuna de XSX cu 82lei , este pret foarte bun pentru cine vrea sa il rejoace, mai primiti si 8lei ca reducere pentru o comanda viitoare.

    https://altex.ro/grand-theft-auto-v-...pd/JOCXSXGTA5/

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 490 of 498 FirstFirst ... 390 440 480 488 489 490 491 492 ... LastLast

Similar Threads

  1. Jocuri si aplicatii cu preturi bune - PC By Alexandru in forum Jocuri PC
    Replies: 626 Last Post: 08-04-2024, 12:13
  2. Jocuri SH cu preturi bune By MonkY in forum Console Club
    Replies: 40 Last Post: 13-03-2017, 13:25

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts