Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 488 of 498 FirstFirst ... 388 438 478 486 487 488 489 490 ... LastLast
Results 9,741 to 9,760 of 9960

Thread: Jocuri cu preturi bune

  1. #9741 SP
    Member musat's Avatar
    Multumesc frumos, dar am vazut acum (conform descrierii de la Altex) ca "Gotham Knights PS5 este recomandat pentru 18+, iar Gotham Knights Special Edition pentru 16+". Asa ca o sa astept varianta "matura" nu pentru "adolescenti".

  2. #9742 SP
    Junior Member SieNoK's Avatar
    Ma amuzi ) nu exista versiune matura sau de adolescenti.

    A primit rateul de 16 sau Teens.

    E gresita descrierea pe Altex... in poze se vede clar ca scrie 16.

  3. #9743 SP
    Junior Member liviuxd's Avatar
    Quote Originally Posted by SieNoK View Post
    Gotham Knights special edition 217 lei pe gamers.ro
    The quarry - 150 lei pe gamers.ro

    La gotham knights mai primiti si un bonus. (card pack)

    Bagati codul gamers072022 pentru o reducere suplimentara de 10%

    Pe olx e sellerul forgames.ro, care e si detinatorul siteului. - transportul e gratis prin olx. Am luat Returnal la 120 lei SH, dar era ca nou doar tipla ii lipsea si Cyberpunk 2077 la 80 lei, care avea carcasa putin rupta dar in rest totul ok (mi au scris pe whatsapp inainte sa trimita comanda ca sa confirm ca mi-e ok.
    Salut, ai idee in ce limba vine jocul de la gamers?
    Vad ca pe site nu e mentionat nimic de card pack, stiu ca a fost bonus de precomanda.

  4. #9744 SP
    Junior Member SieNoK's Avatar
    Salut, nu stiu in ce limba vine, vedem, oricum conteaza sa putem schimba limba in joc.

    Baga produsul in cos si automat primesti Card Packul.

  5. #9745 SP
    Junior Member Elwe's Avatar
    The Last of Us Part I PS5 -248 lei

    https://altex.ro/sony-black-friday/pag/

  6. #9746 SP
    Member Papillon_'s Avatar
    Reduceri la misto, Horizon Forbidden West PS5 a fost acum cateva saptamani 189 de lei fara nici o reducere la Altex apoi au marit pretul la 330 iar acum e "redus" la 198 de lei.

    Am facut bine ca am dat comanda pe OLX la 130 de lei, azi trebuie sa imi vina.

  7. #9747 SP
    Member Kratos666's Avatar
    Quote Originally Posted by Elwe View Post
    The Last of Us Part I PS5 -248 lei

    https://altex.ro/sony-black-friday/pag/
    Aia numa reducere nu este, prețul ăla trebuia să fie din lansare!

  8. #9748 SP
    Junior Member SieNoK's Avatar
    Mi se pare mult 250 lei pe un joc care a fost remasterziat de 3 ori.... e ca si cum as da 250 lei pe GTA 5.

  9. #9749 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Jocul a avut un remaster in 2014 si un remake in 2022.
    Cred ca ne trebuie un feature de "fact checking" asa cum are twitter-ul .

  10. #9750 SP
    Junior Member SieNoK's Avatar
    Ma rog, 3 lansari - versiune de PS3, PS4 si PS5. Bani pierduti degeaba.

    Din lipsa de idei toti mai multi prefera sa relanseze vechituri.. iar mai nou, chiar noutati - asa cum vor sa faca cu Horizon Zero Dawn.

  11. #9751 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Quote Originally Posted by SieNoK View Post
    Bani pierduti degeaba.
    Nu te forteaza nimeni sa le cumperi, sunt destui care sunt dispusi sa dea bani pe ele.
    Sigur vom avea si Last of Us Part 1 inclus in abonamentul PS Plus la un moment dat, sau sub 100 lei peste un an.
    Si remake-urile astea vin cu multe imbunatatiri legat de accesibilitate (pe langa cele de gameplay sau grafice), deci mult mai multi se pot bucura de ele ca inainte.

  12. #9752 SP
    Junior Member Az0t's Avatar
    Da, nu te forțează nimeni dar sunt resurse și bani cheltuiți pentru ceva reciclat. Aduc intr-adevar îmbunătățiri pe partea de accesibilitate, dar de ce nu le-au introdus de la bun început? Mi se pare ca aceste îmbunătățiri au fost mai mult aduse pentru a da impresia ca noul remake al vechiului remake mai vine cu ceva în plus, sa nu para prea "chel". Nu știu... 350 lei sau cât a fost la lansare, e o bătaie de joc.

  13. #9753 SP
    Member tmihai20's Avatar
    Jocul inițial nu a permis asta. Practic îmbunătățirile de accesibilitate din The Last Of Us Part 1 sunt aceleași ca în The Last of Us Part 2. Nu e rău prețul, eu am deja primul pe disc și l-aș vrea și pe ăsta tot pe disc. N-am rejucat The Last of Us de când l-am terminat pe PS3 (am jucat chiar și DLC-ul). Și mie mi s-a părut mare prețul la lansare, practic l-au considerat joc nou. Mai pot să aștept, am ce juca din lunga listă de jocuri pe care le-am cumpărat deja. În cel mai rău caz poate vorbesc cu prietenii să mi-l ia cadou, dacă prețul va fi bun.

  14. #9754 SP
    Manager paul's Avatar
    Incetati cu off-topicul, aici nu e loc de polemici. Inapoi la oferte si promotii!

  15. #9755 SP
    Member Papillon_'s Avatar
    Quote Originally Posted by Kratos666 View Post
    Aia numa reducere nu este, prețul ăla trebuia să fie din lansare!
    Corect acela trebuia sa fie pretul de lansare ~250. Eu mai astept, cand ajunge The Last of Us Part I pe la 150 de lei il cumpar.

    paul
    Nu prea exista oferte serioase in magazine.
    La Altex Ghost of Tsushima Director’s cut PS5 de "Back Friday" e 178 pe OLX 120 de lei.

  16. #9756 SP
    Junior Member Laury's Avatar
    A cumpara de pe Olx jocuri SH sau in tipla (AKA extrase din magazine) e la fel de nociv precum piratatul.
    Apoi ne miram de ce nu mai scoate producatorul X jocul Y. Simplu, pt ca el nu mai ajung banii pe joc..

    Sustineti industria, nu bisnita de pe olx.
    Spor

  17. #9757 SP
    Member iErvin's Avatar
    Uncharted: Legacy of Thieves Collection - 89

    https://www.emag.ro/joc-uncharted-le.../pd/D2SPMFMBM/

    The Last of Us Part II - 49

    https://www.emag.ro/joc-the-last-of-.../pd/DSMRHHBBM/

    Sent from my SM-A325F using Tapatalk

  18. #9758 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Psychonauts 2 - PS4 ( are patch pt PS5 ) - 98.26 RON

    Oferte PS Plus 12 Months pe PS Store:
    • Premium - 412.50 RON
    • Extra - 337.50 RON
    • Essential - 201.75 RON

  19. #9759 SP
    Junior Member mamurom's Avatar
    Ghost of Tsushima PS4 standard edition - 49.99 lei la emag



    https://www.emag.ro/joc-ghost-of-tsu...ch-Action=view
    Attached Images Attached Images ps4.jpg

  20. #9760 SP
    Member Papillon_'s Avatar
    Quote Originally Posted by Laury View Post
    A cumpara de pe Olx jocuri SH sau in tipla (AKA extrase din magazine) e la fel de nociv precum piratatul.
    Apoi ne miram de ce nu mai scoate producatorul X jocul Y. Simplu, pt ca el nu mai ajung banii pe joc..

    Sustineti industria, nu bisnita de pe olx.
    Spor
    Ce aberatie ai putut scoate. Sunt o gramada de produse pe care le poti cumpara la mana a doua daca vrei sa cheltui mai putini bani sau nu iti permiti produsul nou. Masini, telefoane, jocuri etc.

    Masina o cumperi noua odata la 5 ani ca sa sustii industria?
    Eu zic sa deschizi o strangere de fonduri pentru sustinerea corporatiilor. Saracii nu mai fac profit pentru ca lumea cumpara produse de pe OLX.

    DISHONORED 2 21 de lei https://www.emag.ro/joc-dishonored-2...pd/DGMN83BBM/?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 488 of 498 FirstFirst ... 388 438 478 486 487 488 489 490 ... LastLast

Similar Threads

  1. Jocuri si aplicatii cu preturi bune - PC By Alexandru in forum Jocuri PC
    Replies: 626 Last Post: 08-04-2024, 12:13
  2. Jocuri SH cu preturi bune By MonkY in forum Console Club
    Replies: 40 Last Post: 13-03-2017, 13:25

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts