Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 35 of 497 FirstFirst ... 25 33 34 35 36 37 45 85 135 ... LastLast
Results 681 to 700 of 9922

Thread: Jocuri cu preturi bune

  1. #681 SP
    Member ineedmoney93's Avatar
    Quote Originally Posted by pooaul View Post
    Sunt din Cluj? Nu am auzit de ei niciodata. Daca gasesc ceva adresa o sa merg maine sa ma interesez.
    Debo.ro - your electronics provider
    Logistica:

    Govora 62, Cluj-Napoca, 400664, Cluj, Rom�nia
    Service:

    ...
    Cluj Napoca - Str. Govora 62, Cluj, Rom�nia
    Tel: 031 780 33 26

  2. #682 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Acum,cand dau click pe link imi apar doar 3 jocuri de WII...WTF?!

  3. #683 SP
    Hyp
    -= Nemuritor si rece =- Hyp's Avatar
    eu sper sa nu ne trezim cu o cutie goala

  4. #684 SP
    Member ineedmoney93's Avatar
    Quote Originally Posted by Walkman View Post
    Acum,cand dau click pe link imi apar doar 3 jocuri de WII...WTF?!
    acum e la fel si la mine...
    probabil a sunat multa lume la ei : "domnilor, pretul e real? vreau si eu 10buc..."
    si or fi zis si ei ca-i cam suspect, si le-au scos repede pana nu intra in paguba

  5. #685 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    Mai inainte am sunat si mi-a spus tipul de acolo ca intr-adevar a fost o greseala, stie despre ce e vorba si ca a venit un val de comenzi
    De asemenea a spus ca maine se va corecta pretul si toate comenzile au fost anulate din cauza greselii. A vorbit foarte frumos, cerandu-si scuze pentru greseala.
    Asta e, era oarecum imposibil asa ceva sper ca nu ati avut sperante prea mari

    Buna ziua Paul Fechete,
    Aceasta este o notificare pentru comanda dumneavoastra # 100001255 (�n aşteptare).
    Ne cerem scuze pentru pretul afisat insa acesta nu este real. Datorita unei erori de calcul, site-ul a permis afisarea acestor date insa preturile reale vor fi recalculate si afisate in cursul zilei de maine. Va rugam sa reveniti cu o noua comanda in cazul in care pretul nou va fi in limita cerintelor dvs. Va multumim pentru intelegere. Comanda dvs. a fost anulata!
    Daca aveti intrebari despre contul dumneavoastra sau despre alte aspecte, contactati-ne la [email protected] sau la telefon031) 780 3326.
    Va multumim din nou,

  6. #686 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Chiar asa, daca ajunge curierul in fata usii si trebuie achitata de fapt suma de 299 RON + 25 RON transport, ce-i de facut? Pe ala nu-l intereseaza ce te-a asigurat operatoarea, el are de incasat 324 RON. Se poate refuza comanda?

    LE: aha, deci era intradevar vorba despre o greseala. Insa chiar si asa, cateva jocuri au preturi foarte ok.

    De fapt cei care au apucat sa comande la pretul gresit, ar trebui sa-l primeasca fix la acel pret. Asa e corect, e greseala lor, s-o plateasca. Ah wait, suntem in Romania, nu o sa se intample asta niciodata!

  7. #687 SP
    Senior Member Razorel's Avatar
    Nu se poate, ti-l baga pe gat daca nu platesti...

  8. #688 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    Verificati-va emailul, toata lumea a primit un update la comanda prin care aceasta se anuleaza.

  9. #689 SP
    Member Atrium's Avatar
    Quote Originally Posted by Razorel View Post
    Nu se poate, ti-l baga pe gat daca nu platesti...
    As vrea sa-l vad facand asta. S-asa nu stau prea bine cu nervii cand vine vorba despre romanisme lol

    Oricum, era muuuult prea ieftin ca sa fie pretul real. Eventual de 1 aprilie.

  10. #690 SP
    Senior Member Nash's Avatar
    Oricum sunt superi nesimtiti la faza cu Borderlands. Si-au batut joc de lume. Mai ziceam daca era pretul asta la un joc dar erau cam pe la jumate dintre ele.

  11. #691 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    Buna ziua BOGDAN ANDREI ION,
    Aceasta este o notificare pentru comanda dumneavoastra # 100001258 (�n aşteptare).

    Ne cerem scuze pentru pretul afisat insa acesta nu este real. Datorita unei erori de calcul, site-ul a permis afisarea acestor date insa preturile reale vor fi recalculate si afisate in cursul zilei de maine. Va rugam sa reveniti cu o noua comanda in cazul in care pretul nou va fi in limita cerintelor dvs. Va multumim pentru intelegere. Comanda dvs. a fost anulata!

    Puteti verifica starea comenzii dumneavoastra daca va logati in contul dumneavoastra.

    Daca aveti intrebari despre comanda dumneavoastra contactati-ne la [email protected] sau la telefon031) 780 3326. Luni - Vineri, 9am - 5pm.

    Va multumim din nou,
    Debo

    din pacate la noi nu poti nimic ca nu e magazin fizic unde sunt obligati sa vanda la pretul afisat la raft indiferent ce pret apare la casa

    vroiam sa le dau un reply dar nu are rost pt ca e in van

    cheers

    ps: au mai facut si ei putin trafic asa

    LE: nu m-am abtinut si am dat reply:

    pacat ca traim in Romania, ca altfel aveati de platit grupa mare pt comenzile facute pe cateva produse

    totusi o reclamatie la OPC nu va strica

    stima


  12. #692 SP
    Member richardm27's Avatar
    Haideti sa fim realisti nici pe SantaClause.com A Letter From Santa and Phone Call From Santa. (nu dati click, e fictiv) nu gaseati Borderlands la 29.90 ron !

  13. #693 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    nu conteaza man. stiu caz concret cu eroare in sistem la amazon.com cu un model de laptop la 10$. ghici ce. s-au onorat

    pt ca acolo platesc cat nu fac comenzile alea

  14. #694 SP
    Member richardm27's Avatar
    ...Bogdane din ce am auzit in cazurile astea preturile afisate se onoreaza doar daca s-a primit un mail de confirmare a comenzii. Oricum nu e cazul sa comparam Amazon cu mai susnumitul !

  15. #695 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    a da man. clar

    eu ziceam in general. la noi doar in magazin fizic poti face ceva. se ia in considerare pretul afisat la raft, nu ce este la casa

    era normal sa fie asa in cazul de fata. eram curios cat de repede anuleaza (intamplator am lucrat 2 ani pe online si stiu cum se procedeaza la noi )

  16. #696 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    Quote Originally Posted by BoDoPSX View Post
    a da man. clar

    eu ziceam in general. la noi doar in magazin fizic poti face ceva. se ia in considerare pretul afisat la raft, nu ce este la casa

    era normal sa fie asa in cazul de fata. eram curios cat de repede anuleaza (intamplator am lucrat 2 ani pe online si stiu cum se procedeaza la noi )
    Eu am vorbit cu omul la telefon si isi cerea scuze tot a doua propozitie. A fost foarte amabil si in nici intr-un caz nu a parut ca fiind voita eroarea asta.
    E drept si ce zici tu dar nu poti nici sa le dai in cap. Asta e.

  17. #697 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    pai asta e in general in RO: ASTA E. si ne resemnam

    sper sa ajung sa traiesc sa vad ca ajungem si noi in randul lumii fara sa zic asta e (ma rog de 20 de ani tot sper, ca deh speranta moare ultima, dar asta e un alt neverending story )

    e normal sa fie amabil, mai ales in cazuri de genul asta. pt ca asta este un prejudiciu moral.

    dar hai sa incheiem subiectul asta ca incepem sa filozofam aiurea pe baza unui site noname ( ce de reclama si-au facut lol )

  18. #698 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Quote Originally Posted by muggs View Post
    Nu va mai bateti capul cu siteuri fantoma..

  19. #699 SP
    Junior Member sp1key's Avatar
    Sa ziceam doar ca a fost prea frumos sa fie adevarat.

    Dar cred ca au gresit din noulol .Adica NFS Undercover de PS3 la 309 RON? Adica imi iau 2 Shifturi pe banii aia lol

  20. #700 SP
    Junior Member mighty's Avatar

    :(

    Quote Originally Posted by Zero View Post
    Damnn..trebuie sa fie si la cluj
    am fost eu la carrefour si nici vorba de Uncharted 2 la nici un fel de pret , aveau numai ciurucuri acolo..
    deim !

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 35 of 497 FirstFirst ... 25 33 34 35 36 37 45 85 135 ... LastLast

Similar Threads

  1. Jocuri si aplicatii cu preturi bune - PC By Alexandru in forum Jocuri PC
    Replies: 623 Last Post: 21-03-2024, 19:24
  2. Jocuri SH cu preturi bune By MonkY in forum Console Club
    Replies: 40 Last Post: 13-03-2017, 13:25

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts