Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 81 of 498 FirstFirst ... 31 71 79 80 81 82 83 91 131 181 ... LastLast
Results 1,601 to 1,620 of 9957

Thread: Jocuri cu preturi bune

  1. #1601 SP
    Senior Member Walkman's Avatar

  2. #1602 SP
    Member Aliosa's Avatar

  3. #1603 SP
    Senior Member psypc2's Avatar

  4. #1604 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar
    Call of Duty MW2 Map Packs 50% Off for One Week Only @ Playstation Network

  5. #1605 SP
    Member NicoDiac's Avatar
    si pe XBL era ceva de genu asta cu 50% reducere la hartile pentru MW2

  6. #1606 SP
    Junior Member Crips's Avatar
    stiti undeva unde pot da fifa 2011 pt xbox360 ?

  7. #1607 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Să-l poți da, adică să-l vinzi? Pe aria Bazar ai �ncercat? Și ce legătură are asta cu threadul?

  8. #1608 SP
    Senior Member Zombozo's Avatar
    Chiar dacă nu are legătura cu jocurile de consolă, L4D 1 şi 2 la preţul de 4,50 euro fiecare sau 7,13 amandouă pe steam.

  9. #1609 SP
    Senior Member Razorel's Avatar
    Mi le-am luat si eu. Daca vrea cineva sa joace, dati un add pe Steam la Razorel2k

  10. #1610 SP
    Junior Member faranzano's Avatar
    Salut! Am vazut la Altex-Plaza Romania, duminica trecuta, foarte multe jocuri PC la un pret OK - 30 ron. Exemple: Dead Space, Left 4 Dead, Chronicles of Riddick, Red Faction Guerrila, Legendary, Turning Point, Warhamer Online, si multe altele, nu mi le mai amintesc, oricum erau inghesuite in cosurile de promotii, in editii normale, nu gen sold-out etc.

  11. #1611 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Da, am uitat sa va spun ca puteti gasi multe jocuri la 29,9 lei in Altex si Media Galaxy, promotii. In limita stocului disponibil Sunt de PC intr-adevar, sorry de off-topic.

  12. #1612 SP
    Senior Member Razorel's Avatar
    Si eu le-am vazut Erau prea multe si prea ingramadite, dar erau destule interesante.

  13. #1613 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    PlayStation LifeStyle � Buy Sam & Max on PSN, Get Braid for Free!
    If you buy the entire season of Sam & Max: The Devil’s Playhouse by 11:59 PM on October 31st, you will receive a voucher code for Braid, a $14.99 value, for free!!

  14. #1614 SP
    Junior Member Machete's Avatar
    Bioshock 2 (varianta PS3) a intrat la WEEKLY SPECIAL pe ShopTo . Se poate cumpăra cu 12 sterline.

  15. #1615 SP
    Member NicoDiac's Avatar

  16. #1616 SP
    esbhrwvnjfkajhd SeikQ's Avatar
    putin offtopic: a avut careva probleme recent, cu cardul in urma folosirii pe shopto, zavvi sau thehut? intreb, pt. ca recent mi-au fost sustrasi niste bani din cont, din UK mai precis. cardul respectiv l-am folosit numai pe aceste 3 pagini si tocmai din acest motiv mi se pare suspect. acum aprox. un an, am mai patit o chestie similara, dar de atunci am schimbat cardul.

  17. #1617 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    shopto au avut un leak de genul asta acum ceva vreme...incearca sa iti faci cont de paypal

  18. #1618 SP
    Member flightcrank's Avatar
    Quote Originally Posted by SeikQ View Post
    putin offtopic: a avut careva probleme recent, cu cardul in urma folosirii pe shopto, zavvi sau thehut? intreb, pt. ca recent mi-au fost sustrasi niste bani din cont, din UK mai precis. cardul respectiv l-am folosit numai pe aceste 3 pagini si tocmai din acest motiv mi se pare suspect. acum aprox. un an, am mai patit o chestie similara, dar de atunci am schimbat cardul.

    Sute de bucure?teni au r?mas, �n ultimele zile, cu conturile golite de ho?ii de carduri. Cum �?i dispar banii �n c�teva secunde chiar ?i f?r? s?-?i dezv?lui PIN-ul - Gandul

  19. #1619 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Au fost şi situaţii �n care din verificări s-a stabilit de exemplu că propriul copil folosise datele reclamantului pentru a cumpăra jocuri de pe Internet.

  20. #1620 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    "Recomandările poliţiştilor sunt ca posesorii de carduri să folosească doar site-urile sigure la plăţile online. Astfel de siteuri solicită de regulă date suplimentare clienţilor, �n afara celor inscripţionate pe card, astfel �nc�t nu oricine intră �n posesia cardului respectiv să �l şi poată folosi."

    O sa le spun hotilor sa nu foloseasca site-uri pe care sunt cerute doar datele de pe card..... lol

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 81 of 498 FirstFirst ... 31 71 79 80 81 82 83 91 131 181 ... LastLast

Similar Threads

  1. Jocuri si aplicatii cu preturi bune - PC By Alexandru in forum Jocuri PC
    Replies: 626 Last Post: 08-04-2024, 12:13
  2. Jocuri SH cu preturi bune By MonkY in forum Console Club
    Replies: 40 Last Post: 13-03-2017, 13:25

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts