Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 123 of 499 FirstFirst ... 23 73 113 121 122 123 124 125 133 173 223 ... LastLast
Results 2,441 to 2,460 of 9962

Thread: Jocuri cu preturi bune

  1. #2441 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Mai conteaza acum? Nu mai bine revenim on-topic?

  2. #2442 SP
    Member PumaS's Avatar
    Sper ca scuzele sa fie acceptate . Eu am incercat doar sa impartasesc ofertele intalnite , daca am pus oameni pe drumuri aiurea repet imi cer scuze

  3. #2443 SP
    Member Ma_Plictisesti's Avatar
    Red Dead Redemption: Undead Nightmare , GOW 3, Alone in the dark, cat si altele pt PS3 @ 75 ron bucata @ Carrefour Berceni. Nu sunt platinum, daca are importanta.
    Sper sa-mi lasati si mie cate unul ca n-am mai avut cache asupra mea. M-am dus cu alte treburi.

    [Irony]Am incercat sa scanez Lost (n-avea pret) => Product not found [/Irony]

  4. #2444 SP
    Member Moromete's Avatar
    Quote Originally Posted by PumaS View Post
    Sper ca scuzele sa fie acceptate . Eu am incercat doar sa impartasesc ofertele intalnite , daca am pus oameni pe drumuri aiurea repet imi cer scuze
    ...am fost si eu "pe drumuri" si am castigat un premiu de CONSOLARe...ca sa nu plec cu "mana goala"...
    Attached Images Attached Images you_win_prize_downs.jpg

  5. #2445 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Catherine "Love is over" Deluxe Edition plus artbook & soundtrack (bonus la precomanda) de aici:

    Welcome to Video Games Plus Online - PS3/XBOX 360 - 80 dolari canadieni jocul + 15 shippingul asigurat

    Eu am mai luat de la ei si totul e ok. Suporta si plata cu paypal - dar va iau banii pe loc dc optati pt versiunea asta. Eu pt. siguranta am platut cu paypal-ul.

    Stiti de unde putem precomanda Infamous 2 Hero Edition ?!? In afara de amazon.com care trimit decat local, in state, nu am mai gasit pe nicaieri.

    Spor la shopping,

    L.

    P.S. Dacă valoarea bunurilor nu depăşeşte 150 de euro, eliberarea coletului se poate face cu scutire de la plata taxelor vamale.

  6. #2446 SP
    Senior Member Tekken's Avatar

  7. #2447 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    Dirt 3 PS3 | Zavvi.com

    foarte bun pretul. Dirt 3 - 32,85 Lire. Transport Gratis

  8. #2448 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Merci Tekken!

    Mamah ce scor are - cu 2 milioane in plus fata de US. In US e 100 de $ si baietii de la play l-au pus 100 de lire. Asteptam discount-uri intre timp...

  9. #2449 SP
    Senior Member Tekken's Avatar
    Cei de la vgp mai trimit jocuri cu coperta/manual in engleza si franceza?

  10. #2450 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Eu ce-am primit, am primit in engleza!

  11. #2451 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    Quote Originally Posted by LucKos View Post
    [B]...
    P.S. Dacă valoarea bunurilor nu depăşeşte 150 de euro, eliberarea coletului se poate face cu scutire de la plata taxelor vamale.
    vroiai sa spui 50 euro

    nu exista taxa vamala, ci doar TVA (24%) la valoarea totala: pret+shipp

    ca VGP trimit cu valoare mica declarata , asta e alta poveste

    @Tekken: sansele sunt de 80-20 la coperti. tinand cont ca ei sunt din partea franceza, 80% din jocuri sunt bilingve pe coperta/manual. pt tine e destul de mare riscul ca stiu ca nu vrei sa aibe decat EN pe coperta/manual

  12. #2452 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Dark Souls - Special Edition available la preorder la thehut/zavvi - 36.85 lire (PS3/XBOX360)
    Dark Souls - Special edition PS3 | TheHut.com

    Contine:

    • Full Game.
    • New packaging.
    • Game Guide.
    • Artbook.
    • Bonus Disc with SountTrack and Making Of.

  13. #2453 SP
    Member galagan90's Avatar
    Nu am mai gasit aproape nimic prin Carrefour Berceni si nici in Orhideea .

    ---------- Post added 12-05-2011 at 08:29 PM ----------

    Bine , exceptand Un K2 la 25 RON si un inFamous tot la 25 RON

  14. #2454 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar

  15. #2455 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Un preț bun, dar nu putem fi siguri că o să ajungă la data lansării, eterna problemă Gameshop din păcate.

  16. #2456 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Si nu neaparat data lansarii. Dar si faptul ca la editiile speciale care se fac odata cu precomanda (vezi Dragon Age 2 Signature Edition) e posibil sa avem surpriza sa nu mai vina deloc.

    Oricum, nu strica sa faci o precomanda. Ca vestile proaste se afla cu cel putin o saptamana inainte si ai timp suficient sa-ti anulezi precomanda din alta parte sau sa cumperi de acolo in caz de anulare/intarziere.

  17. #2457 SP

  18. #2458 SP
    Junior Member Morph's Avatar

  19. #2459 SP
    konichiwa zombie chynagods's Avatar
    Nu se merita
    Gasesti la Gameshop

    Pagina Produsului

  20. #2460 SP
    Member Aliosa's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 123 of 499 FirstFirst ... 23 73 113 121 122 123 124 125 133 173 223 ... LastLast

Similar Threads

  1. Jocuri si aplicatii cu preturi bune - PC By Alexandru in forum Jocuri PC
    Replies: 626 Last Post: 08-04-2024, 12:13
  2. Jocuri SH cu preturi bune By MonkY in forum Console Club
    Replies: 40 Last Post: 13-03-2017, 13:25

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts