Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 172 of 498 FirstFirst ... 72 122 162 170 171 172 173 174 182 222 272 ... LastLast
Results 3,421 to 3,440 of 9957

Thread: Jocuri cu preturi bune

  1. #3421 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Pai am platit o data chiar mai mult de 7,88 si intre timp le-au adaugat si pe astea. Deci cum le iau?

    O sa le scriu oricum...

  2. #3422 SP
    Member Xristina's Avatar
    Du-te pe linkul original primit de la ei dupa ce a fost confirmata plata. Ar trebui sa le ai acolo.

    Daca ai uitat cheia poti sa ceri prin site sa iti fie trimise din nou toate cheile asociate unui email.

  3. #3423 SP
    You're PARROTS Dudel's Avatar
    Quote Originally Posted by LucKos View Post
    Pai am platit o data chiar mai mult de 7,88 si intre timp le-au adaugat si pe astea. Deci cum le iau?

    O sa le scriu oricum...
    Nu ai de ce sa le scrii.
    In mailu initial ai primit un link pt. downloads. De acolo le poti lua pe toate .
    Daca nu il mai gasesti ti-l dau pe a meu. Numa daca vrei Steam Keys ii mai nasol ca eu le-am folosit.
    Pentru Steam sunt 3 coduri diferite. Cele 2 initiale si inca unul pt. astea 3 jocuri noi.

  4. #3424 SP
    Member Xristina's Avatar
    Dead Space 2 PS3 - Editie de colectie | ALTEX - 130 RON

    ^^ sper sa il aiba pe stoc si sa nu fie vorbe in vant.

  5. #3425 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    e pe stoc..dar nu este varianta din poze..nu are plasma cutter..cred ca e doar steelbook..am vazut-o de nenumarate ori in Altex Liberty

    in schimb scrie la Informatii aditionale
    Fotografiile afisate au caracter orientativ si pot prezenta accesorii ce nu sunt incluse in pachetul standard al produsului. Specificatiile tehnice sunt informative, in conformitate cu datele transmise de catre producatori; pot fi modificate fara instiintare prealabila si nu constituie obligativitate contractuala. Va stam oricand la dispozitie pentru clarificari.

  6. #3426 SP
    Member Xristina's Avatar
    Ah damn it. Eh daca nu vine cu plasma cutter o sa le trantesc o plangere la OPC.

    LE: O sa le dau un telefon sa vad, oricum sunt cretini daca pun poze ce nu sunt in concordanta cu produsul.

  7. #3427 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Eu din cate stiu doar varianta de Xbox are Plasma Cutter.

  8. #3428 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Collectors Edition Zone 1 are Plasma Cutter.

  9. #3429 SP
    Member Xristina's Avatar
    Am sunat la altex si doamna de acolo mi-a zis ca e intr-adevar editia de colectie si contine si acel "pistol"

    Legat de zona: CollectorsEdition.org � Dead Space 2 Collector’s Edition (PS3) [2]

  10. #3430 SP
    Member Aliosa's Avatar
    nu contine niciun pistol, am eu editia respectiva si am vazut-o si eu in Altex Liberty Mall

  11. #3431 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Nu contine acel Plasma Cutter. La Altex au editia europeana.

    Uite aici diferentele intre US si EU:
    Dead Space 2 Collector

  12. #3432 SP
    Member Xristina's Avatar
    Oh well atunci o sa ii cam cert putin pe cei de la Altex daca e asa. Si mie mi se pare un pic dubios, insa tot ei ies prost. Eu m-am informat sa vad daca e ceea ce stiu eu ca e, tanti aia mi-a zis ce contine, au si inregistrarea.

    Thanks guys

  13. #3433 SP
    Member swenkyk9's Avatar
    Gran Turismo 5 PS3 | ALTEX 89.63 lei
    Ar fi timpul sa scada si pretul pe aici la cei care vand gt5 second hand la pretul de 90-100 lei.

  14. #3434 SP
    Junior Member ovidiu21q's Avatar
    Singularity la 95 de lei ; Call of Duty Black OPS la 75 de lei

  15. #3435 SP
    Member Quasivasi's Avatar
    Preturile astea sunt pe bune?

    Gamemaxx - PS3

  16. #3436 SP
    Member Xristina's Avatar
    Sunt la mana a doua.

    Aveti acolo un drop down dupa care puteti sa va orientati, care sunt used si care sunt new.

  17. #3437 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Nu e joc dar e Silent Hill related si are un super pret. Tocmai ce mi-au venit. Vor urma si pozele:

    eBay - The UK's Online Marketplace

    Parca un wist sau rent intra mai bine asa Si pretul de 9$ cu tot cu transport pana in RO, mie cel putin, mi se pare foarte ok!

  18. #3438 SP
    Teraflops Graft's Avatar

  19. #3439 SP
    Ω Pira's Avatar
    Tot ce e enervant la jocurile SH este ca au stickerele alea lipite pe carcasa, inclusiv in interior pe coperta. Cel putin asa era in Anglia la magazinele de genul.

  20. #3440 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Quote Originally Posted by Graft View Post
    C�t costă transportul pană in Rom�nia? Stimă!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Jocuri si aplicatii cu preturi bune - PC By Alexandru in forum Jocuri PC
    Replies: 626 Last Post: 08-04-2024, 12:13
  2. Jocuri SH cu preturi bune By MonkY in forum Console Club
    Replies: 40 Last Post: 13-03-2017, 13:25

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts