Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 204 of 499 FirstFirst ... 104 154 194 202 203 204 205 206 214 254 304 ... LastLast
Results 4,061 to 4,080 of 9976

Thread: Jocuri cu preturi bune

  1. #4061 SP
    Junior Member TheArsonist's Avatar
    Da, la ala ma refer.

  2. #4062 SP
    Member Florix09's Avatar
    Am dat comanda a 2ua oara ieri. cand am vb cu tine TheArsonist si bninteles ca am primit acum email de la ei si tot anulata e..motivul. stoc gol..
    zii uh daca nu merita impuscati in balls...

  3. #4063 SP
    Junior Member TheArsonist's Avatar
    Si eu am dat ieri dar nu am primit mail de comanda anulata. OPC si ANPC aparent au ochit acolo unde trebuie. Sa vedem totusi ce se intampla mai departe, nu ma bucur pana cand nu le cumpar ...

  4. #4064 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    acum pe bune..si mie mi-au anulat comanda ptr PS Move Starter Pack...dar totusi..nu cred ca OPC/ANPC pot sa faca ceva..singura lor vina e ca nu actualizeaza stocul in timp real..in rest..e clar de ce sunt stive de produse in magazin dar ei dau mail cu comenzi anulate..probabil sunt deja rezervate...

    pai daca ptr chestia asta se fac atatea discutii..pai atunci Gameshop ce trebuia sa primeasca ptr faptul ca au luat comenziile aleatoriu la singurele 2 promotii mari pe care le-au avut ?

    "Comanda dumneavoastra cu numarul 4816 din data de 2012-11-23 a fost procesata. Comanda este anulata. Comentarii: Buna ziua, Produsul comandat este indisponibil, atat in gama Diverta Online cat si a furnizorului si nu va mai fi adus in urmatoarele 60 de zile. Din aceasta cauza, comanda dumneavoastra va fi anulata. Ne cerem scuze pentru inconvenientele create. O zi buna, Echipa Diverta online ."

  5. #4065 SP
    Member Caponescu's Avatar
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    acum pe bune..si mie mi-au anulat comanda ptr PS Move Starter Pack...dar totusi..nu cred ca OPC/ANPC pot sa faca ceva..singura lor vina e ca nu actualizeaza stocul in timp real..in rest..e clar de ce sunt stive de produse in magazin dar ei dau mail cu comenzi anulate..probabil sunt deja rezervate...

    pai daca ptr chestia asta se fac atatea discutii..pai atunci Gameshop ce trebuia sa primeasca ptr faptul ca au luat comenziile aleatoriu la singurele 2 promotii mari pe care le-au avut ?
    ANPC/OPC nu pot face nimic in astfel de conditii, doar daca plateai cu cardul/virament bancar si iti retrageau banii din cont, abia atunci te puteai adresa OPC-ului.

  6. #4066 SP
    Member Florix09's Avatar
    nu e posibil sa aleaga aletoriu.. ce masa. aia care au dat comanda dupa mine primesc. si eu care am fost printre primii nu primesc niciun sapun... sa fim seriosi..Diverta=crap thing

    ---------- Post added 25-11-2012 at 06:15 PM ----------

    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    acum pe bune..si mie mi-au anulat comanda ptr PS Move Starter Pack...dar totusi..nu cred ca OPC/ANPC pot sa faca ceva..singura lor vina e ca nu actualizeaza stocul in timp real..in rest..e clar de ce sunt stive de produse in magazin dar ei dau mail cu comenzi anulate..probabil sunt deja rezervate...

    pai daca ptr chestia asta se fac atatea discutii..pai atunci Gameshop ce trebuia sa primeasca ptr faptul ca au luat comenziile aleatoriu la singurele 2 promotii mari pe care le-au avut ?

    "Comanda dumneavoastra cu numarul 4816 din data de 2012-11-23 a fost procesata. Comanda este anulata. Comentarii: Buna ziua, Produsul comandat este indisponibil, atat in gama Diverta Online cat si a furnizorului si nu va mai fi adus in urmatoarele 60 de zile. Din aceasta cauza, comanda dumneavoastra va fi anulata. Ne cerem scuze pentru inconvenientele create. O zi buna, Echipa Diverta online ."
    Acelasi email si eu .....

  7. #4067 SP
    Senior Member Anderul's Avatar
    Am facut comanda la un kinect astazi la diverta, si tocmai mi-au confirmat comanda ! Yay !

  8. #4068 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Tocmai ce am fost sunat de gagii de la Altex, si mi-a fost confirmata comanda pentru Dead Space 2.

    Uite ca se poate si civilizat

    L-am intrebat pe tipul cu care am vorbit si mi-a zis ca e o degringolada totala la ei....si sa nu te astepti la mai putin de 5 zile lucratoare ca sa iti soseasca coletul

  9. #4069 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    Quote Originally Posted by Master Jedi View Post
    Am facut comanda la un kinect astazi la diverta, si tocmai mi-au confirmat comanda ! Yay !
    Cum naiba? Eu am dat comanda ieri, si mi-au anulat-o aseara.

  10. #4070 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Probabil a primit doar primul mail, nu si pe al doilea

  11. #4071 SP
    Senior Member Anderul's Avatar
    Defapt am primit acest mail in legatura cu Kinect:
    "Comanda dumneavoastra cu numarul 5025 din data de 2012-11-25 a fost procesata. Comanda este confirmata."

    Iar la cealalta comanda, cu PS Move Starter Kit: "Comanda dumneavoastra cu numarul 4955 din data de 2012-11-24 a fost procesata. Comanda este anulata. Comentarii: Buna ziua, Produsul comandat este indisponibil, atat in gama Diverta Online cat si a furnizorului si nu va mai fi adus in urmatoarele 60 de zile. Din aceasta cauza, comanda dumneavoastra va fi anulata. Ne cerem scuze pentru inconvenientele create. O zi buna, Echipa Diverta online."

    Acum nu stiu ce o fi, poate sa imi spuna ca a fost o greseala, dar nu cred .

  12. #4072 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Pai daca ai primit doua mail-uri pentru acelasi produs, inseamna ca e al tau.

    LE: Sa nu fie factura proforma, ca aia nu are nicio valoare.

  13. #4073 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    cred totusi ca e din cauza faptului ca sunt stocuri diferite in orase diferite...

  14. #4074 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar

  15. #4075 SP
    Senior Member LucKos's Avatar

    Re: Jocuri cu preturi bune

    Quote Originally Posted by ReNeGaDe124 View Post
    Un OnTopic in sfarsit! Thanks Renegatule!

  16. #4076 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    da..mi-au anulat si mie MW3..asta dupa ce o confirmasera ieri..(comanda data vineri seara)

    si voua vi s-a intamplat tot la fel ?adica ati primit acest mesaj

    "Comanda dumneavoastra cu numarul 4754 din data de 2012-11-23 a fost procesata. Comanda este confirmata."

    urmat de acesta ?

    "Comanda dumneavoastra cu numarul 4754 din data de 2012-11-23 a fost procesata. Comanda este anulata. Comentarii: Buna ziua, Produsul comandat este indisponibil, atat in gama Diverta Online cat si a furnizorului si nu va mai fi adus in urmatoarele 60 de zile. Din aceasta cauza, comanda dumneavoastra va fi anulata. Ne cerem scuze pentru inconvenientele create. O zi buna, Echipa Diverta online ."

    sau l-ati primit doar pe ultimul ?

  17. #4077 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Ambele. Asa am patit eu cu WOW CE. Primul e ca s-a inregistrat comanda iar al doilea trebuia sa iti confirme comanda.

  18. #4078 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Ambele. Asa am patit eu cu WOW CE. Primul e ca s-a inregistrat comanda iar al doilea trebuia sa iti confirme comanda.
    Da..dar nu inteleg la ce au mai confirmat comanda daca nu o au ?Si nu..primul este de confirmare..cel de inregistrare este cel primit instant(factura proforma)...

    spun asta ptr ca ieri seara cand am primit confimarea ptr 3 comenzi si o anulare(move starter pack)...dupa ce in prealabil primisem toate facturiile proforme instant(23.11) dupa ce dadusem comenziile..deci ieri MW3 confirmat si azi anulat..cum vine asta ?nu puteau ieri sa-mi dea anulare si la mw3 ?

  19. #4079 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar

  20. #4080 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    Da..dar nu inteleg la ce au mai confirmat comanda daca nu o au ?Si nu..primul este de confirmare..cel de inregistrare este cel primit instant(factura proforma)...

    spun asta ptr ca ieri seara cand am primit confimarea ptr 3 comenzi si o anulare(move starter pack)...dupa ce in prealabil primisem toate facturiile proforme instant(23.11) dupa ce dadusem comenziile..deci ieri MW3 confirmat si azi anulat..cum vine asta ?nu puteau ieri sa-mi dea anulare si la mw3 ?
    Atunci clar e bataie de joc. Asta e. Da-i in pix.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Jocuri si aplicatii cu preturi bune - PC By Alexandru in forum Jocuri PC
    Replies: 632 Last Post: 30-05-2024, 22:33
  2. Jocuri SH cu preturi bune By MonkY in forum Console Club
    Replies: 40 Last Post: 13-03-2017, 13:25

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts