Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 206 of 497 FirstFirst ... 106 156 196 204 205 206 207 208 216 256 306 ... LastLast
Results 4,101 to 4,120 of 9922

Thread: Jocuri cu preturi bune

  1. #4101 SP
    Member b615dub's Avatar
    A primit cineva telefonul magic de la Diverta?

  2. #4102 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Nu, asteptam poate ne suna de craciun sa ne faca surpriza

  3. #4103 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Am primit eu urmatorul mail de la ei (dupa ce le am trimis 3 mailuri in care ii intrebam cum sta treaba) :

    Buna ziua,
    Asteptati sa fiti sunat de colegii mei.Comanda va pleca astazi catre magazinul Diverta Universitatii. Acum astept...si astept...

  4. #4104 SP
    Senior Member Razorel's Avatar
    Eu am trecut pe la Diverta si am intrebat de Kinect-ul meu, si mi-a aratat tipa de la casa ca au sosit doar niste hartii, cu ce marfa trebuie sa le vina (si era trecut si Kinect-ul meu acolo, pe o hartie cu numele meu). A zis ca marfa o sa le vina probabil maine, asa ca mai incerc.

  5. #4105 SP
    Member s0whaT's Avatar
    Pe Diverta online imi apare la Comenzile mele " In curs de livrare " .
    Intrebarea e cand ma vor suna ..

    Am incercat sa i sun pe nr de tel de pe site si niciun raspuns ..

  6. #4106 SP
    Member adin33's Avatar
    Quote Originally Posted by s0whaT View Post
    Pe Diverta online imi apare la Comenzile mele " In curs de livrare " .
    Intrebarea e cand ma vor suna ..

    Am incercat sa i sun pe nr de tel de pe site si niciun raspuns ..
    Te suna doar cand ajung jocurile in magazin.

  7. #4107 SP
    Senior Member Razorel's Avatar
    Quote Originally Posted by s0whaT View Post
    Pe Diverta online imi apare la Comenzile mele " In curs de livrare " .
    Intrebarea e cand ma vor suna ..

    Am incercat sa i sun pe nr de tel de pe site si niciun raspuns ..
    Asa apare si la mine.

  8. #4108 SP
    Member felixanu's Avatar
    Pentru comenzile la Altex facute online, produsele ajung in magazin? Le putem lua de acolo? Am comandat 2 jocuri si ma gandeam sa ma duc maine la Altex sa intreb.

  9. #4109 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar

  10. #4110 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    bai fratilor dar puteti inceta discutiile astea despre jocurile voastre comandate pe 2 lei de la niste retaileri care abia au descoperit online-ul si zilele negre de shopping... ?? Faceti un topic separat unde sa va plangeti de cine va suna si cine nu va suna pe voi sa va confirme cumparaturile.
    Nu uitati ca va aflati pe un topic unde se posteza diferite PONTURI PENTRU JOCURI LA PRETURI BUNE! nu este thread de complaints/plangeri!!



    ON: @thehut assassins creed revelations 9.95 Assassin's Creed Revelations Platinum PS3 | TheHut.com

    RAYMAN Origins PS3/XBOX360 9.95 http://www.zavvi.com/games/platforms.../10503260.html
    Au si ceva Double Packs interesante pe ps3/xbox360 , gen http://www.zavvi.com/games/platforms.../10584660.html

  11. #4111 SP
    Banned asperas's Avatar
    Quote Originally Posted by adibose View Post
    bai fratilor dar puteti inceta discutiile astea despre jocurile voastre comandate pe 2 lei de la niste retaileri care abia au descoperit online-ul si zilele negre de shopping... ?? Faceti un topic separat unde sa va plangeti de cine va suna si cine nu va suna pe voi sa va confirme cumparaturile.
    Nu uitati ca va aflati pe un topic unde se posteza diferite PONTURI PENTRU JOCURI LA PRETURI BUNE! nu este thread de complaints/plangeri!!



    ON: @thehut assassins creed revelations 9.95 Assassin's Creed Revelations Platinum PS3 | TheHut.com

    RAYMAN Origins PS3/XBOX360 9.95 Rayman Origins PS3 | Zavvi.com
    Au si ceva Double Packs interesante pe ps3/xbox360 , gen Far Cry 2 and Ghost Recon Advanced Warfighter Double Pack Xbox 360 | Zavvi.com
    +1 Bine spus..!

  12. #4112 SP
    Member Caponescu's Avatar
    Quote Originally Posted by adibose View Post
    bai fratilor dar puteti inceta discutiile astea despre jocurile voastre comandate pe 2 lei de la niste retaileri care abia au descoperit online-ul si zilele negre de shopping... ?? Faceti un topic separat unde sa va plangeti de cine va suna si cine nu va suna pe voi sa va confirme cumparaturile.
    Nu uitati ca va aflati pe un topic unde se posteza diferite PONTURI PENTRU JOCURI LA PRETURI BUNE! nu este thread de complaints/plangeri!!


    Au mai fost astfel de discutii pe acest topic si nu s-a mai oparit nimeni atunci. Au legatura cu serviciile oferite de anumite magazine care vand astfel de jocuri la preturi de 2 lei, daca aveau o valoare mai mare erau indreptatite? Ne cerem scuze ca nu am facut comenzi de o valoare mai mare.
    De ce este nevoie sa iti aplauzi afirmatia?

  13. #4113 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    El zicea doar ca discutia a devenit off-topic. Pe Ghidul cumparatorului consolist se putea vorbi lejer de treaba asta. Doar ca au inceput aici si nu s-au mutat.

  14. #4114 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    @tudyniuz a punctat foarte bine si nu mai este cazul sa continui.

  15. #4115 SP
    Member Caponescu's Avatar
    Poate ca ar trebui un moderator sa mute toate conversatiile acolo. Eventual cred ca ar fi bun si un topic unde userii sa spuna recomandari, observatii si neplaceri intalnite cu anumiti retaileri din Romania.

  16. #4116 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Asa mai zic si eu...
    @Caponescu daca tu crezi ca este util un astfel de topic, sa stii ca il poti initia chiar tu, dupa care sa ceri mutarea celor existente aici, direct acolo. Asa thread-ul ar avea un head start.

  17. #4117 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    Re: Jocuri cu preturi bune

    Quote Originally Posted by Caponescu View Post
    Poate ca ar trebui un moderator sa mute toate conversatiile acolo. Eventual cred ca ar fi bun si un topic unde userii sa spuna recomandari, observatii si neplaceri intalnite cu anumiti retaileri din Romania.
    ghidul cumpărătorului pacalit

  18. #4118 SP
    Member Caponescu's Avatar
    Quote Originally Posted by adibose View Post
    @tudyniuz a punctat foarte bine si nu mai este cazul sa continui.
    Dap si te puteai exprima cum a facut-o si el scurt si la obiect, fara alte afirmatii ieftine.
    Gata, termin cu discutia offtopic ... nu este cazul aici.

  19. #4119 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Te-ai simtit atacat cumva? De ma acuzi pe mine ca am facut afirmatii ieftine?
    Cu subtilitati s-a mai incercat resuscitarea topicului, poti vedea posturile: #4075, #4081, #4092 si ce a mai fost astazi....dar se pare ca n-a mers!
    Astazi s-a inaugurat CORA - Sos. Alexandriei...au deschis probabil la ora 10:00 ...eu am trecut in drum spre munca pe acolo la ora 8:20 si erau afara zgribuliti vreo 50 de mosi si babe la coada... "sa se dea drumul la promotii"
    Hai sa ne comportam ca "dupa '90" si sa fim civilizati.

  20. #4120 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Quote Originally Posted by adibose View Post
    De ma acuzi pe mine ca am facut afirmatii ieftine?.
    - puteti inceta discutiile astea despre jocurile voastre comandate pe 2 lei
    Asta suna a ieftin man. Te intelegem ca tu nu cauti ca noi jocuri la ''2 lei'' dar asta nu inseamna ca trebuie sa o si spui cum ai facut-o tu.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Jocuri si aplicatii cu preturi bune - PC By Alexandru in forum Jocuri PC
    Replies: 623 Last Post: 21-03-2024, 19:24
  2. Jocuri SH cu preturi bune By MonkY in forum Console Club
    Replies: 40 Last Post: 13-03-2017, 13:25

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts