Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 207 of 498 FirstFirst ... 107 157 197 205 206 207 208 209 217 257 307 ... LastLast
Results 4,121 to 4,140 of 9957

Thread: Jocuri cu preturi bune

  1. #4121 SP
    Member Xristina's Avatar

  2. #4122 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Quote Originally Posted by iry View Post
    - puteti inceta discutiile astea despre jocurile voastre comandate pe 2 lei
    Asta suna a ieftin man. Te intelegem ca tu nu cauti ca noi jocuri la ''2 lei'' dar asta nu inseamna ca trebuie sa o si spui cum ai facut-o tu.
    In fine, interpretati cum doriti insa imi sustin teoria. Sincer si mie mi-ar placea sa platesc 30 lei pt fiecare joc pe care il comand si m-am uitat bineinteles peste oferte, chiar am fost intr-un Altex in speranta ca voi gasi cu bani putini ceva jocuri care ma intereseaza, insa n-am gasit nici online nici in magazin. Am platit la Hut si Zavvi cate 15 lire pe 3 jocuri care imi trezesc interesul si cu asta basta.
    Insa nu vedeti subtilitatea mesajului meu si va simtiti atacati in mod direct.

    Faceti atata caz pt niste comenzi care mai mult sau mai putin vor fi onorate sau nu din partea retailer-ilor incat zici ca v-au tepuit aia si ati ramas cu banii luati. Pe cuvantul meu, daca comandati un joc de 250 ron si va dadeau mail ca din pacate produsul nu mai este in stoc nu cred ca faceati atata caz, cu chestii gen ANPC etc...Dar cum v-ati bucurat ca au fost mega ieftine e normal sa va ofticati ca pierdeti super ocazia achizitiei...tipic romanesc.
    Ok aveti frustrari cu privire la aceste achizitii, nu ne suparam daca vi le exprimati pe un topic unde discutiile voastre vor fii ONTOPIC, nu sa faceti spam in topicul asta care are cu totul alt scop!!!
    Treaba cu Offtopicul voi n-ati inteles-o! frustrarea e mai mare decat scopul forumului pana la urma...

    Cu asta am incheiat, intelege care poate!

  3. #4123 SP
    Senior Member LucKos's Avatar

    Re: Jocuri cu preturi bune

    Tind sa ii dau dreptate lui adibose desi nu-l cunosc personal deci nu pot fi acuzat de partinire! Nu cred ca si-a ales cuvintele potrivit si a fost prea acid, dar sunt de acord cu esenta mesajului.

    Subiectul threadului asta "jocuri cu preturi bune", NU "cum nu onoreaza retailerii comenzile noastre" sau "plangeri in direct pe forum, total offtopic".
    Pe acest thread vreau sa vad oferte la jocuri nu frustrari. Credeti ca va ajuta vreun cititor al acestui thread, ca nu va da Altex jocurile? Facem vreun sindicat al nedreptatitilor anonimi? Nu cred ca avem haiduci pe aici! Vreti dreptate, atunci concentrati-va eforturile si contactati direct anpc, opc, politie, recuperatori etc. si nu mai poluati thread-ul asta cu frustrari!!!

    Cel mult as vedea asemenea lamentari pe "ghidul cumparatorului consolist", nu aici.

    Stiu ce simtiti ca si mie mi-au tras-o gsmeshop-ul si Altex de cateva ori, dar asta nu m-a oprit sa nu mai vanez oferte la ei sau sa nu mai cumpar de la ei ca tot eu imi reduceam sansele sa gasesc niste jocuri mai ieftine. Ofertele chilipir nu sunt nelimitate si DA, dc va vine sa credeti stocurile chiar sunt limitate sau se 'lichideaza' ultimele bucati.
    Si pe mine m-au sunat ieri de la Altex si mi-au zis ca Nier mai aveau dar Portal 2, nu. Agentul de la casca era terminat ca a fost injurat si terfelit de cand era embrion si are si pt tot neamul carne deoparte. Macar mi-a spus ca au onorat comenzile in ordinea plasarii lor si asta mi se pare fair! Primul venit, primul servit.
    De gameshop cand dadeau cu zarul ca sa le onoreze ce sa mai zic?!

    Intr-adevar probabil au nevoie de o investitie intr-un sistem care sa actualizeze stocurile live, dar probabil se va ajunge si aici incet-incet.

    Pana acum 1-2 ani eu sincer nu am vazut jocuri in RO, sub 100 RON, dar acum sarim in sus ca nu au stocul nelimitat de jocuri triple A la 30 RON. Eventual sa le dea pe gratis si sa nu mai faca deloc profit, de dragul ofertei...
    Stiu! Dc ar fi zis out of stock, nu v-ati mai fi pierdut timpul. Pe de alta parte daca ar fi fost jocul 200 RON nu mai intrati pe site deloc.

    Am o comanda la thehut la Silent Hill: Downpour la 10 lire si de trei zile e pe awaiting stock pick - chiar dc mi-o anuleaza, tot o sa mai cumpar de la ei, ca nu mi-au bagat mana in buzunar. Asta e povestea super ofertelor - sunt limitate si catalizatoare de adrenalina si trezesc instinctele primare la cei mai slab de inger.

    Acum ONTOPIC:
    - pe zavvi era Inversion si alte goodies la 10 lire
    - pe videogameplus.ca era Neverdead la 10$, ico&shadow of the collosus la 20$. Dualshock 3 RED + God of War Saga la 60$.
    Transportul e in jur de 7$, dar luati-le ca 'gift' ca sa scapati de vama.

    Cam atat...

    PS 1. Dc tot n-ati mai prins oferte la altex/diverta puteti dona 10-15 RON la consolegames - ca sigur sunteti geana si pe aria Bazar.

    PS 2. Tipul de la casca de la Altex mi-a zis ca defapt preturile de pe site ar fi trebuit sa fie doar in magazine pt black friday dar au facut o eroare umana si au dat discountul si pe online store si acum asta e...carnea! (l-am intrebat dc se pregatesc sa dea faliment, ca doar la insolvente am mai vazut preturile astea de dumping).

    PS 3. Unde ne sunt moderatorii?!?

    PS 4. Papirus complete. END!

  4. #4124 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    imi cer scuze intradevar am fost mai acid, dar asta pentru ca subtilitatile (care nu erau chiar subtilitati) n-au mers deloc, erau ignorate total

  5. #4125 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    The Humble THQ Bundle

    Saints Row 3 (Beat the average)
    Darksiders
    Metro 2033
    Red Faction Armageddon
    Company of Heroes
    Company of Heroes Opposing Fronts
    Company of Heroes Tales of Valor

  6. #4126 SP
    Senior Member adibose's Avatar

  7. #4127 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar

    Jocuri cu preturi bune

    Quote Originally Posted by adibose View Post
    Thx mate chiar am facut acum comanda!
    Foarte bun pretul!


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  8. #4128 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Cu placere!

    si ShopTo au ceva oferte astazi. Selectia e de PS3, dar si pe XBOX si PC sunt oferte.
    ShopTo.Net - Search Product

  9. #4129 SP
    Member maweryck's Avatar
    zavvi trimite din nou in Romania ? tot la 1 lira ca innainte ? multumes c. Bafta

  10. #4130 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    Re: Jocuri cu preturi bune

    Quote Originally Posted by maweryck View Post
    zavvi trimite din nou in Romania ? tot la 1 lira ca innainte ? multumes c. Bafta
    Drumul e gratis acum

  11. #4131 SP
    Junior Member Valerio's Avatar
    dishonored 139,90 lei xbox 360
    Dishonored Xbox360 | ALTEX

  12. #4132 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar

  13. #4133 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar

  14. #4134 SP
    Senior Member Zero's Avatar

  15. #4135 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Darksiders II - �14.95
    Darksiders II PS3 | Zavvi.com

  16. #4136 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    O luna de zile am asteptat un price drop la batman si acum cand psplus il da free , este la acest pret pff

  17. #4137 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    Re: Jocuri cu preturi bune

    Quote Originally Posted by Boghy02 View Post
    O luna de zile am asteptat un price drop la batman si acum cand psplus il da free , este la acest pret pff
    Pai pe ps plus nu e goty, iar preţul e bun, mai jos nu cred ca se poate, peste un an sa ajungă la 10�

  18. #4138 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Da man stiu ca pretul e bun , dar am deja catwoman dlc de la un amic si sunt sigur atunci cand va fi pe psplus Batman , dlc's vor fi la oferta.Prefer digital

  19. #4139 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    e Price drop la Sleeping Dogs pe zavvi. a mai fost de black friday.

    Eu pandesc un price drop la Dishonored si Borderlands 2 / PS3

  20. #4140 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Jocuri si aplicatii cu preturi bune - PC By Alexandru in forum Jocuri PC
    Replies: 626 Last Post: 08-04-2024, 12:13
  2. Jocuri SH cu preturi bune By MonkY in forum Console Club
    Replies: 40 Last Post: 13-03-2017, 13:25

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts