Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 116 of 499 FirstFirst ... 16 66 106 114 115 116 117 118 126 166 216 ... LastLast
Results 2,301 to 2,320 of 9964

Thread: Jocuri cu preturi bune

  1. #2301 SP
    Senior Member boga's Avatar
    ShopTo sunt foarte ok. Cu toate ca au mai existat si plangeri pe aici la adresa lor /oricum mult mai putine decat cele legate de zavvi de exemplu/, eu personal n-am avut decat experiente pozitive cu ei. Absolut toate precomenzile au sosit cel tarziu in ziua lansarii oficiale, iar restul produselor in maxim 5 zile lucratoare /cu o singura exceptie parca atunci in perioada sarbatorilor de iarna/.

    Unde mai pui ca ai doua optiuni de shipping /eu am optat always pentru cea mai ieftina si n-am avut probleme - bine eu am si o intelegere cu postasu cu privire la pachetele mele/ + faptu ca a scazut lira = love.

  2. #2302 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Nu-mi place shopto, au un design al site-ului aiurea, supara ochii.
    In plus trimit mesaje pe mail de parca ar fi niste cocalari "**www.ShopTo.Net**Games**Hardware**Accessories**" .
    Si mai au si transport scump.

    Zavvi au tot felul de reduceri, cupoane de reducere care ma atrag, un site mai aranjat, livrare gratis. Am precomanda la Duke Nukem balls of Steel Edition la 55 de lire, LA Noire la 32,85 lire.

    Deocamdata am 100% procentaj pe zavvi. Au fost 2 jocuri care nu mi-au ajuns, dar le-am scris si mi-au trimis altele. Siguranta e cam aceeasi, ca doar nu or veni cu avioane diferite. Siguranta are mai degraba legatura cu postasul care iti aduce jocurile la domiciliu, daca este instruit sau nu.

  3. #2303 SP
    Member viezure's Avatar
    Nu ma deranjeaza designul sau costul transportului (ma rog, in limite normale), cat siguranta transportului.

  4. #2304 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    exact doar nu o-i vrea sa-ti ajunga consola in piese lego si discul cu jocul in puzzlesi sa fii multumit de designul site-lui

  5. #2305 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Imi poate spune cineva va rog ce card trebuie sa imi fac pentru a cumpara de pe shopto/zavvi..etc? Si unde pot sa il fac. Multumesc

  6. #2306 SP
    Member styng's Avatar
    iti recomand cardul de la ING Card Start Visa Electron unde ai:
    0 taxe de administrare card si cont
    0 comision retragere/depunere bani
    etc

    este si mai usor sa-ti depui banii pe card la ei

    pentru mai multe detalii viziteaza situl lor Carduri - ING Romania

    ar merita cardul Studet, dar din cate vad nu ai varsta necesara

  7. #2307 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Si pe langa pretul jocului ce mai platesc deobicei?

  8. #2308 SP
    Senior Member andreicristian9's Avatar
    Transportul, un unele cazuri.

  9. #2309 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Băieți, mai bine continuați pe threadul dedicat Ghidul cumparatorului consolist pentru că scrieți lucruri interesante și dacă intră cineva novice �n ale cumpărăturilor pe net va căuta acolo, nu �n threadul ăsta

  10. #2310 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Inca o intrebare si termin:
    Cardul pot sa il fac pe numele meu ( sunt minor ) sau trebuie neaparat pe numele unui adult?

  11. #2311 SP
    Member styng's Avatar
    Trebuie sa ai 18 ani.

  12. #2312 SP
    Senior Member GoodFella10's Avatar
    Maine dau o fuga pana la Carrefouru din Baneasa. O sa va anunt daca mai gasesc ceva jocuri ieftine

  13. #2313 SP
    Member Swift's Avatar
    Stiti cumva un site de unde pot lua un cod instant pentru psn?

  14. #2314 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    De la mine,vezi ca ti-am dat PM.

  15. #2315 SP
    Senior Member GoodFella10's Avatar
    Quote Originally Posted by goodfellam View Post
    Maine dau o fuga pana la Carrefouru din Baneasa. O sa va anunt daca mai gasesc ceva jocuri ieftine
    M-am dus cu portofelu plin, m-am intors cu el tot plin

    Nu am gasit vreun joc ieftin, nici in carrefour nici in media galaxy

  16. #2316 SP
    Senior Member calin_kalf's Avatar
    Quote Originally Posted by goodfellam View Post
    M-am dus cu portofelu plin, m-am intors cu el tot plin

    Nu am gasit vreun joc ieftin, nici in carrefour nici in media galaxy
    si eu am fost si nimic...nici in Carrefour, nici in Media Galaxy, nici in Domo...in tot Bucuresti-ul sunt jocuri ieftine, numai in Baneasa nu

  17. #2317 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Eu facut o "scurta" plimbare prin mai multe magazine Carrefour...concluzia:
    -Grand Arena=>carduri PSN 20 Lire-143 ron(verificate toate la casa si la cititor)..bleah..de 50 deloc
    -Vitantis-nimic
    -Orhideea-nada
    -Militari-nix...
    asadar cred ca faza cu PSN Cards a fost lichidare de stoc..

  18. #2318 SP
    Junior Member Morph's Avatar
    ieri am fost eu in grand arena si cele de 20 de lire erau 50 lei , mai erau 3

  19. #2319 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by Morph View Post
    ieri am fost eu in grand arena si cele de 20 de lire erau 50 lei , mai erau 3
    eu am fost azi si scri 143 ron..le-am si verificat la casa..

  20. #2320 SP
    Junior Member Morph's Avatar
    nu mai stiu cat scria pe ele .. dar 50 costau si mai erau 2 de 50 la 100 lei , am luat 1

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 116 of 499 FirstFirst ... 16 66 106 114 115 116 117 118 126 166 216 ... LastLast

Similar Threads

  1. Jocuri si aplicatii cu preturi bune - PC By Alexandru in forum Jocuri PC
    Replies: 626 Last Post: 08-04-2024, 12:13
  2. Jocuri SH cu preturi bune By MonkY in forum Console Club
    Replies: 40 Last Post: 13-03-2017, 13:25

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts