Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 122 of 498 FirstFirst ... 22 72 112 120 121 122 123 124 132 172 222 ... LastLast
Results 2,421 to 2,440 of 9957

Thread: Jocuri cu preturi bune

  1. #2421 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    C Baneasa - nicio urma de psn cards

  2. #2422 SP
    Senior Member GoodFella10's Avatar
    Quote Originally Posted by PumaS View Post
    C Baneasa - PSN Card 50 Lire - 50 RON
    C Grand Arena - Blazing Angels , Mini Ninja - 25 RON (bucata)
    C Vitan - Infamous Platinum (25RON) , Unreal Tournament (50 RON), GOW 3 (75 RON)
    C Orhideea - Resistance Platinum 1 (25 RON) , PSN Card 10 Lire 10 RON (2 bucati) , Ridge Race Platinum (25 RON) , Grand Turismo Prologue Platinum (25 RON) , Uncharted 1 Platinum (25 RON) , Sega Super Star Tenis 25 RON
    Să nu vă duceți la Carrefour-ul din Băneasa sau la Media Galaxy că nu mai este niciun card

  3. #2423 SP
    Member Bogdan's Avatar
    Probabil le-a luat PumaS pe toate.

  4. #2424 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Probabil el a postat ce si-a cumparat..nu ce mai era ...tocmai am venit din Carrefour Orhideea si nici vorba de nimic din cele spuse....doar Ridge Racer-ul ratacit pe care l-am vazut si vineri....

    btw...vedeti la thread-ul "Ce ne-am cumparat azi" ca PumaS si-a cumparat cardul de PSN si celelalte pe data de 06.05..adica vineri..si a postat abia astazi la 2.34 AM...si de vineri pana azi e cale lunga..aveau timp sa se vanda

    Quote Originally Posted by Graft View Post
    Și eu am tras o fugă p�nă acolo, mai erau fix nici unul. Iar �n Carrefour Vitan, nici urmă de titlurile menționate de PumaS.
    cum am zis..de vineri cand le-a vazut el..si pana astazi cand ne-a spus de ele..aveau timp sa se vanda..

    Apropo..exista carduri PSN de 10 lire ?

  5. #2425 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Quote Originally Posted by BoDoPSX View Post
    C Baneasa - nicio urma de psn cards
    Quote Originally Posted by goodfellam View Post
    Să nu vă duceți la Carrefour-ul din Băneasa sau la Media Galaxy că nu mai este niciun card

    Și eu am tras o fugă p�nă acolo, mai erau fix nici unul. Iar �n Carrefour Vitan, nici urmă de titlurile menționate de PumaS.


    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    Probabil el a postat ce si-a cumparat..nu ce mai era ...tocmai am venit din Carrefour Orhideea si nici vorba de nimic din cele spuse....doar Ridge Racer-ul ratacit pe care l-am vazut si vineri....
    btw...vedeti la thread-ul "Ce ne-am cumparat azi" ca PumaS si-a cumparat cardul de PSN si celelalte pe data de 06.05..adica vineri..si a postat abia astazi la 2.34 AM...si de vineri pana azi e cale lunga..aveau timp sa se vanda
    Asta e .. cam de porc cum s-ar zice, care-i rostul unei informații care ar fi fost utilă cu două zile �n urmă?

  6. #2426 SP
    Member viezure's Avatar
    A mai zis asa acu vreo 2 saptamani cand era febra cu carrefour-urile, ziceai ca a fost in toate si in toate erau de toate. Si la locul cu pricina nimic

  7. #2427 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    �n acest caz nu poate fi vorba despre bune intenții, ci mai degrabă trolling. Eu unul aș pedepsi astfel de gesturi măcar cu un warn, dar hei, nu-s admin din păcate

  8. #2428 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    propun ca atunci cand mai este vorba de o reducere si spunem pe forum sa precizam data si la ce ora(cu aproximatie evident) am vazut respectivul joc/card,etc...in acest fel n-ar mai fi probleme...

  9. #2429 SP
    Member DiablQ's Avatar
    Cei care au fost prin Carrefour,,Cora etc..ati vazut pes 2011 la un pret bun?

  10. #2430 SP
    Member viezure's Avatar
    Tocmai am luat ultimul ridge racer de care zicea darkpaul, din orhideea, cu 19 lei

    In rest nicidecum bogatia de care zicea pumas

  11. #2431 SP
    SnowManiac dadu093's Avatar
    Dirt 3 Xbox 360 | Zavvi.com �32.85 - transport gratis!

  12. #2432 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    nu ma deranjeaza foarte tare drumul in C ca e langa mine, dar altii vin din alte colturi de bucuresti si e aiurea.

    o sa iau legatura cu Dragos de la monosit sa vad daca mai are stoc in unul din magazinele cu pricina si voi posta.

    in rest cand vine vorba de vreun magazin de la noi specificati concret ce vedeti si cand ati vazut. ca o oferta dupa 2 zile... nu mai e oferta guys, e doar waisting time.

    sunt f multi pt care am fost azi in C Baneasa pe o ploaie si o vreme rece, doar ca sa ii ajut. am plecat bou si am venit vaca

    cheers

  13. #2433 SP
    Member viezure's Avatar
    Quote Originally Posted by PumaS View Post
    C Baneasa - PSN Card 50 Lire - 50 RON
    C Grand Arena - Blazing Angels , Mini Ninja - 25 RON (bucata)
    C Vitan - Infamous Platinum (25RON) , Unreal Tournament (50 RON), GOW 3 (75 RON)
    C Orhideea - Resistance Platinum 1 (25 RON) , PSN Card 10 Lire 10 RON (2 bucati) , Ridge Race Platinum (25 RON) , Grand Turismo Prologue Platinum (25 RON) , Uncharted 1 Platinum (25 RON) , Sega Super Star Tenis 25 RON
    Quick everyone, remove the thanks

  14. #2434 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar

  15. #2435 SP
    Senior Member OlBlueEyes's Avatar
    Cei de la Steam ce nu reduc si ei preturile avand in vedere ca pe internet in multe magazine gasesti preturile cu mult sub ce au ei?!De exemplu Homefront-ul e 50e.

  16. #2436 SP
    Member viezure's Avatar
    Da, adevarul e ca steam nu reduce niciodata preturile :I


    /ironic

  17. #2437 SP
    Member quentin_04's Avatar
    La Carrefour Felicia din Iasi, Killzone 2 + Resistance Fall of Man 37 de lei.

  18. #2438 SP
    Member PumaS's Avatar
    Deci ar fi corect sa raspund . Eu le-am cumparat in ziua x dar am fost la cumparaturi in Grand Arena vineri seara si inca aveau de 50 la 50 RON inca 2 bucati . Nu puneam informatii eronate . Am vrut doar sa ajut nici decum sa ofer informatii eronate cum au spus colegii de pe forum .

    O seara placuta

  19. #2439 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Quote Originally Posted by PumaS View Post
    Deci ar fi corect sa raspund . Eu le-am cumparat in ziua x dar am fost la cumparaturi in Grand Arena vineri seara si inca aveau de 50 la 50 RON inca 2 bucati . Nu puneam informatii eronate . Am vrut doar sa ajut nici decum sa ofer informatii eronate cum au spus colegii de pe forum .

    O seara placuta
    Pai cardurile erau in Grand Arena sau in Orhideea si Baneasa cum ai precizat?

  20. #2440 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by PumaS View Post
    Deci ar fi corect sa raspund . Eu le-am cumparat in ziua x dar am fost la cumparaturi in Grand Arena vineri seara si inca aveau de 50 la 50 RON inca 2 bucati . Nu puneam informatii eronate . Am vrut doar sa ajut nici decum sa ofer informatii eronate cum au spus colegii de pe forum .

    O seara placuta
    si ptr vineri seara ai postat abia azi dimineata la ora 2.34 ?care erau sansele sa mai gasim ceva ?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 122 of 498 FirstFirst ... 22 72 112 120 121 122 123 124 132 172 222 ... LastLast

Similar Threads

  1. Jocuri si aplicatii cu preturi bune - PC By Alexandru in forum Jocuri PC
    Replies: 626 Last Post: 08-04-2024, 12:13
  2. Jocuri SH cu preturi bune By MonkY in forum Console Club
    Replies: 40 Last Post: 13-03-2017, 13:25

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts