Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 127 of 498 FirstFirst ... 27 77 117 125 126 127 128 129 137 177 227 ... LastLast
Results 2,521 to 2,540 of 9957

Thread: Jocuri cu preturi bune

  1. #2521 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    ....sau nu ajunge

  2. #2522 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    ....sau asa......Ce nu ti-a ajuns? sunt curios..

  3. #2523 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    Brink. Pana acum nu am mai patit. Acum astept formularul sa primesc banii inapoi

  4. #2524 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Mda, din punctul meu de vedere nu ai pierdut nimic..........oricum, cred ca pana la urma iti vine formularul, dar as mai insista cu un telefon...

  5. #2525 SP
    Junior Member FPS-FTW's Avatar
    oare de ce sunt asa ieftine \

  6. #2526 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    Quote Originally Posted by kragod View Post
    Mda, din punctul meu de vedere nu ai pierdut nimic..........oricum, cred ca pana la urma iti vine formularul, dar as mai insista cu un telefon...
    faza mai nasoala e ca nu erau pt mine jocurile. Am mai trimis un email si au zis ca nu imi pot trimite online formularul, ca e plecat spre mine si ca trebuie sa il trimita prin posta obligatoriu. Eu il completez si il trimit via email...

  7. #2527 SP
    Junior Member FPS-FTW's Avatar
    jocurile de acolo sunt cumva sh sau dc sunt asa ieftine ?

  8. #2528 SP
    Senior Member Csander's Avatar
    Nu sunt second-hand sunt nou-noute, sigilate. Cumpara fara grija.

  9. #2529 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Sunt ieftine pt ca asta e rezultatul unei concurente sanatoase...asta si pt ca au costurile mult scazute pt ca sunt magazin online.

    Dar tu ce intelegi prin"asa ieftine"? Comparativ cu Altex sau Diverta la noi? )) Nu sunt ieftine, sunt preturile normale la un joc.

  10. #2530 SP
    Junior Member TheArsonist's Avatar
    pentru cineva care e obisnuit cu preturile practicate de gameshop, preturile de pe siteuri de genul zavvi, thehut sau shopto pot parea suspecte. nu mi-am luat inca niciun joc de acolo. astept sa imi vina PS3u si o sa comand un joc de pe zavvi si unul de pe shopto (nu stiu de ce, shopto mi se pare mai de incredere) ca sa vad cum se prezinta magazinele. ma rog, nu stiu cat de edificat o sa fiu pt ca am mai citit pe aici despre oameni care nu au avut probleme cu niciunul dintre siteuri si altii care au dat numai de belele. sa vedem acum ...

  11. #2531 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Zavvi,shopto,the hut,nu am avut de 4 ani nicio problemă

    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

  12. #2532 SP
    Member s0whaT's Avatar

  13. #2533 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by it.addi View Post
    Tom Clancy's H.A.W.X. 2 PS3 | Zavvi.com
    daca mai e drumul gratis iese mai ieftin dar ce i drept ca astepti o saptamana

  14. #2534 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    La Real un PS2 329 RON

  15. #2535 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Oferta destul de buna..dar nu cred ca cineva isi mai cumpara ps2 in ziua de azi!

  16. #2536 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by FallouT View Post
    Oferta destul de buna..dar nu cred ca cineva isi mai cumpara ps2 in ziua de azi!
    Oferta e foarte buna, avand in vedere ca PS2 are peste 1000 de jocuri, merita. Cine joaca pe un televizor mai vechi, si pe care nu il intereseaza grafica chiar merita. Eu inca ma gandesc sa cumpar un PS2.

  17. #2537 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Quote Originally Posted by FallouT View Post
    Oferta destul de buna..dar nu cred ca cineva isi mai cumpara ps2 in ziua de azi!
    Tin sa te contrazic, am un coleg de serviciu care a cumparat PS2 luna trecuta (tot din Real).

  18. #2538 SP
    Member rulzmaker's Avatar
    Forsaken World on Steam

    Cel mai bun pret, gratis. Sper ca am incadrat bine postul.

    De asemenea, cateva alte titluri Free2Play pe Steam: Free to Play on Steam

  19. #2539 SP
    Member mitnic's Avatar

  20. #2540 SP
    Member OxygeN's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 127 of 498 FirstFirst ... 27 77 117 125 126 127 128 129 137 177 227 ... LastLast

Similar Threads

  1. Jocuri si aplicatii cu preturi bune - PC By Alexandru in forum Jocuri PC
    Replies: 626 Last Post: 08-04-2024, 12:13
  2. Jocuri SH cu preturi bune By MonkY in forum Console Club
    Replies: 40 Last Post: 13-03-2017, 13:25

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts