Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 170 of 498 FirstFirst ... 70 120 160 168 169 170 171 172 180 220 270 ... LastLast
Results 3,381 to 3,400 of 9957

Thread: Jocuri cu preturi bune

  1. #3381 SP
    Senior Member iPaul's Avatar
    Quote Originally Posted by ayyk View Post
    Are , de cand au bagat optiunea cu euro imi incarca pagina cu preturile in euro si astfel par mult mai mari , in legatura cu ME3 ai dreptate dar nu ar fi prima oara cand in cateva zile dubleaza pretul la un joc.
    Nu are nici o relevanta adaugarea eurolui ,noi vorbeam despre preturile in lire ,in general ,nu in euro dar ma rog.

  2. #3382 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar

  3. #3383 SP
    Member BadSlick's Avatar
    A comandat cineva de pe sendit? Cat e transportul, 2 lire?

  4. #3384 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    e thehut group deci nu mai trimit in RO

  5. #3385 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Quote Originally Posted by sexbobomb91 View Post
    e thehut group deci nu mai trimit in RO
    Thehut numai trimit in Romania?

  6. #3386 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Quote Originally Posted by FallouT View Post
    Thehut numai trimit in Romania?
    thehut, zavvi, sendit

    we are dead to them

  7. #3387 SP
    Member Xristina's Avatar
    Eu le-am trimis un mail in care le cer o explicatie. E cea mai mare cretinatate pe care am vazut-o vreodata, subit si dintr-o data nu mai poti sa trimiti in Romania dar in cele mai de ***** tari din lume poti.

  8. #3388 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar

  9. #3389 SP
    Member kukenstein's Avatar
    Deci gata cu zavvi?

  10. #3390 SP
    Senior Member iPaul's Avatar
    Cred ca da,am verifica lista cu tari in care trimit si Romania nu face parte din ele ... pacat .

  11. #3391 SP
    Member BadSlick's Avatar
    Quote Originally Posted by sexbobomb91 View Post
    e thehut group deci nu mai trimit in RO
    Da, stiu. Dar apucasem sa intreb si apoi am aflat.

  12. #3392 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    http://www.graingergames.co.uk/games...ectors-edition

    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

  13. #3393 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Quote Originally Posted by DanTe23 View Post
    Mass Effect 3 N7 Collectors Edition (PS3) | Grainger Games

    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2
    Din cate am inteles de la 2 baieti din Uk nu e deloc de incredere acest site...

  14. #3394 SP
    Senior Member iPaul's Avatar
    Cautati review-uri inainte ,scrieti numele site-ului si dupa review(s) (ex : Latest DVDs, Blu-ray Movies, PS3, Nintendo, Xbox Games & Music - Free delivery | Zavvi.com reviews) si vedeti ce zic persoanele care au cumparat dupa site-ul respectiv.

  15. #3395 SP
    Member Hazer's Avatar
    Quote Originally Posted by sexbobomb91 View Post
    thehut, zavvi, sendit

    we are dead to them
    Oricum serviciul lor de delivery era de tot ***********ul. Mi s-a �nt�mplat să stau și o lună după un pachet.
    Well, ce să zic.. It's ShopTo time!

  16. #3396 SP
    Junior Member beasst's Avatar
    Eu am cumparat de la ei si mi s-a intamplat sa stau o luna dupa ei, dar era mult mai ieftin decat la magazinele de la noi.
    In acelasi timp, mi s-a intamplat sa ajunga si in 5 zile.

  17. #3397 SP
    Member RobertDinu's Avatar
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    pana la urma cred ca tot mai bine este la RobertDinu.Am vazut ca transportul in UK este gratuit,deci practic mai costa 2 lire in plus comision-ul lui...partea proasta e ca nu trimite in RO decat de 2 ori pe luna..

    Sal, din pacate nu pot trimite mai des pentru ca folosesc doar acelasi curier fiabil de ani de zile, nu am incredere in altcineva...

    ---------- Post added 23-05-2012 at 02:48 PM ----------

    Quote Originally Posted by SirAndrew View Post
    exact, ajungi sa astepti si 3 saptamani pentru un pachet si in plus mai e si drumul pana la banca sa-i pui banii.
    mai comod e cu un card din fotoliul de acasa.

    pai daca tot ai card de ce nu imi transferi online? sau paypal sau depui o data mai mult si ai tin credit cu procedeaza mai multi clienti

    ---------- Post added 23-05-2012 at 02:50 PM ----------

    Quote Originally Posted by adibose View Post
    Facem petitie sa lase Robert preturile mai jos?
    E chiar ok asa, si de 2 ori pe luna cred ca bine mai ales ca unele comenzi de la hut zavvi...veneau chiar si dupa o luna!
    Si pentru cine are un internet banking, este la fel de usor sa-i trimita banii lui Robert si din fotoliul de acasa, iar comisionul este foarte mic.
    Partea cu pretul nu cred ca reprezinta o problema cand eu GARANTEZ ca ajunge produsul 100% ...in 7 ani nu a fost nici o pb , s-a intamplat sa m-ai dispara cate un colet dar l-am platit imediat fara prea multe intrebari, deci userii sunt asigurati cu mine 100% , pt cei 10 ron in plus la colet provioncie... cred ca nu este o pb...

    ---------- Post added 23-05-2012 at 02:51 PM ----------

    Quote Originally Posted by DanTe23 View Post
    Iar pt provincie inca 2 lire,pt cei din Bucuresti e ok,pt provincie nu

    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

    Iti promit ca daca tu cumperi 5 jocuri o data iti las cei 10 ron per colet..

    ---------- Post added 23-05-2012 at 02:52 PM ----------

    Quote Originally Posted by FallouT View Post
    Pai daca cumparam prin Robert la pretul final al jocului trebuie sa adugam 4 lire si plus timpul de 3 saptamani!

    Dar totusi e mai bine ca la gameshop si altex

    nu uita sa mentionezi ca sunt 2 lire comision pe joc si cei 10 ron per colet... nu per produs

    ---------- Post added 23-05-2012 at 02:54 PM ----------

    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    si daca tot dati zor cu petitia,mai bine trimitem mail-uri direct la thehut/zavvi...desi mi-e greu sa cred ca vor trimite mai mult de 10-20 de oameni..de lene bineinteles..
    Am vb cu cineva din grupul Thehut ( Area Manager) si mi-au spus ca au fost prea multe cereri pentru colete pierdute, romania reprezinta un risc pacat sa aud asta, am sa incerc sa inchid un contract cu ei sa pot lua m-ai ieftin pentru romania si totodata sa elimin problema lor cat si ...preturile bune pt romania

  18. #3398 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Am vb cu cineva din grupul Thehut ( Area Manager) si mi-au spus ca au fost prea multe cereri pentru colete pierdute, romania reprezinta un risc pacat sa aud asta, am sa incerc sa inchid un contract cu ei sa pot lua m-ai ieftin pentru romania si totodata sa elimin problema lor cat si ...preturile bune pt romania
    asta chiar ar fi o lovitura

  19. #3399 SP
    Member Quasivasi's Avatar
    Am vb cu cineva din grupul Thehut ( Area Manager) si mi-au spus ca au fost prea multe cereri pentru colete pierdute, romania reprezinta un risc pacat sa aud asta
    Multumim teparilor si postasilor "mi-se-rup'isti"...

  20. #3400 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    Bring Zavvi back !

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Jocuri si aplicatii cu preturi bune - PC By Alexandru in forum Jocuri PC
    Replies: 626 Last Post: 08-04-2024, 12:13
  2. Jocuri SH cu preturi bune By MonkY in forum Console Club
    Replies: 40 Last Post: 13-03-2017, 13:25

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts