Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 176 of 499 FirstFirst ... 76 126 166 174 175 176 177 178 186 226 276 ... LastLast
Results 3,501 to 3,520 of 9962

Thread: Jocuri cu preturi bune

  1. #3501 SP
    Senior Member iPaul's Avatar
    Quote Originally Posted by FallouT View Post
    Absolut au niste preturi exagerate,dar acesta promotie e foarte ok jocuri la preturi de 70 ron si mai ai si transportul moaca,nici macar zavvi nu oferea atatea sa numai zic ca transportul e prin Fan Curier.
    Eu am dat comanda la cateva jocuri acum sa vad cate primesc
    Da,preturile sunt ok dar nu sunt preturi senzationale,asta am vrut sa subliniez.Noi ne-am obisnuit cu preturi exagerate si de aceea ni se par preturi bune iar jocul Arkham city este joc de PC,jocurile de PC au fost mereu mai ieftine in comparatie cu cele de console.

  2. #3502 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Discounturi serioase la gameshop. Le-am ales pe cele mai reprezentative. Daca as mai fi avut rabdare pana sa le iau pe ale mele, acum ar fi fost timpul potrivit.

    Spor la achizitii:

    Pagina Produsului

    Pagina Produsului

    Pagina Produsului

    Pagina Produsului

    Pagina Produsului

    Cu un card de membru preturile scad si mai mult + transport mocca.

    Cheers,

    L.

  3. #3503 SP
    Senior Member iPaul's Avatar
    Au fost postate inainte .

  4. #3504 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Quote Originally Posted by iPaul View Post
    Au fost postate inainte .
    Imi cer scuze, nu stau non-stop cu ochii pe topicul asta si am vrut doar sa ajut facand o selectie cu ce mi s-a parut ca are un pret bun vs ebay/zavvi etc.
    Daca sunt redundant, rog un admin sa stearga postul.

    Peace!

  5. #3505 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Viseaza in continuare ca isi vor onora comenzile la precomanda.
    Cu jocurile de la ubisoft nu au fost probleme niciodată

    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

  6. #3506 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Acum am sesizat aprinderea impotriva celor de la Gameshop! Piata e libera si fiecare cumpara de unde vrea,nu? (sau judecand dupa semnatura, te cam deranjeaza concurenta )

    Quote Originally Posted by iPaul View Post
    Da,preturile sunt ok dar nu sunt preturi senzationale,asta am vrut sa subliniez.Noi ne-am obisnuit cu preturi exagerate si de aceea ni se par preturi bune iar jocul Arkham city este joc de PC,jocurile de PC au fost mereu mai ieftine in comparatie cu cele de console.

  7. #3507 SP
    Senior Member iPaul's Avatar
    Quote Originally Posted by LucKos View Post
    Acum am sesizat aprinderea impotriva celor de la Gameshop! Piata e libera si fiecare cumpara de unde vrea,nu? (sau judecand dupa semnatura, te cam deranjeaza concurenta )
    Da,vreau sa inchida magazinul si daca se poate, toate magazinele din UE ca sa-mi pot vinde eu jocurile linistit.Nu stiu de ce te-ai simtit jignit ,ti-am spus doar ca oferta a fost postata deja si ti-am dat thanks la post.Why so arrogant?

  8. #3508 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Quote Originally Posted by iPaul View Post
    Da,vreau sa inchida magazinul si daca se poate, toate magazinele din UE ca sa-mi pot vinde eu jocurile linistit.Nu stiu de ce te-ai simtit jignit ,ti-am spus doar ca oferta a fost postata deja si ti-am dat thanks la post.Why so arrogant?
    Cine ma cunoaste poate sa confirme ca aroganta imi este straina. Poate mi-am expus o parere prea agresiv/zeflemist. Propun sa inchidem discutia si sa nu flamuim pe aici. Chiar nu am nimic cu tine si sper ca nici tu nu-mi porti pica. Cheers!

  9. #3509 SP
    Member s0whaT's Avatar
    Te suna maine pt confirmare , presupun .
    Am dat si eu comanda de cateva jocuri de PC .

    Sunt curios cat de limitat e stocul 2 - 3 bucati per joc ?

  10. #3510 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Intrebare: am comandat si eu ceva de la gameshop acum, am finalizat comanda si din pacate as mai dori ceva. Se poate cumva anula comanda precedenta, pentru a putea comanda toate produsele la un loc ?
    E prima data cand cumpar ceva pe gameshop, de aceea si intreb

  11. #3511 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    trebuie sa mai astepti vreo 10 ani daca ai pretentii de sistem de vizualizare/anulare comenzi la gameshop..

  12. #3512 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Oh , atunci sa raman la comanda data, sa nu ma trezesc ca platesc de doua ori transportul.

  13. #3513 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Mai plaseaza o comanda, doua, trei cate vrei...si cand te vor suna sa le confirmi telefonic le zici si de restul!

  14. #3514 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Quote Originally Posted by LucKos View Post
    Mai plaseaza o comanda, doua, trei cate vrei...si cand te vor suna sa le confirmi telefonic le zici si de restul!
    Thanks

  15. #3515 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    Presupun, ca in medie sunt cam 5 bucati de fiecare joc. Iar o sa iasa scandal cu onorarea comenzilor, mai mult ca sigur. Desi, sper ca au invatat din trecut. Cel mai mult urasc la siteul actual, pe langa design, faptul ca nu au actualizare in timp real, iar daca iti comanzi un joc, sa il rezerve pana la o eventuala anulare.

  16. #3516 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Quote Originally Posted by GS0Ls View Post
    Presupun, ca in medie sunt cam 5 bucati de fiecare joc. Iar o sa iasa scandal cu onorarea comenzilor, mai mult ca sigur. Desi, sper ca au invatat din trecut. Cel mai mult urasc la siteul actual, pe langa design, faptul ca nu au actualizare in timp real, iar daca iti comanzi un joc, sa il rezerve pana la o eventuala anulare.
    Confirm eu, am dat o comanda aseara la ora 18 pt 5 jocuri, toate apareau pe stoc in promotia aia. Acum m-au sunat sa-mi spuna ca au anulat comanda ca nu mai au niciun joc...

    Sunt curios daca a prins cineva ceva sau a fost doar o promotie "la misto" sa-si faca trafic si clienti noi eventual.

  17. #3517 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    Eu am dat comanda de vreo 10 jocuri, dintre care 6 Limited / Collectors Edition. Pana acum nu m-au sunat, insa ma astept sa o faca si sa imi spuna ca nu mai au niciun joc pe stoc, desi am dat comanda la ora 18:30.

  18. #3518 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Sa inteleg ca se cam duce gameshp-ul ? sau ce ?

  19. #3519 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Quote Originally Posted by GS0Ls View Post
    Eu am dat comanda de vreo 10 jocuri, dintre care 6 Limited / Collectors Edition. Pana acum nu m-au sunat, insa ma astept sa o faca si sa imi spuna ca nu mai au niciun joc pe stoc, desi am dat comanda la ora 18:30.
    Stai linistit, eu am facut comanda inainte de ora 18

    Daca ne ia in ordinea comenzilor o sa ajunga imediat si la tine, te rog mult sa postezi si sa pui daca ai prins ceva.

    Thanks.

  20. #3520 SP
    Senior Member psypc2's Avatar
    Eu am comandat urmatoarele:
    • Second Sight (PC)
    • Batman: Arkham Asylum (PC) + Tricou (care sper sa-l si primesc )
    • Mafia II Collector's Edition (Xbox 360)
    • Dead Rising 2 (PC)
    • Arcania: Gothic 4 Collector's Edition (PC)
    • H.A.W.X. 2 (PC)
    • Batman Arkham City Lenticular Edition (PC)
    • Bioshock 2 Rapture Edition (PC)
    • L.A. Noire Complete Edition (PC)
    Din aceste jocuri cand am fost contactat nu mai aveau in stoc Batman Arkham City, Bioshock 2, L.A. Noire si Mafia 2 adica mai pe scurt aproape jumatate din comanda. Oh well, macar preturile au fost super bune IMO si mi-am mai marit putin colectia.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Jocuri si aplicatii cu preturi bune - PC By Alexandru in forum Jocuri PC
    Replies: 626 Last Post: 08-04-2024, 12:13
  2. Jocuri SH cu preturi bune By MonkY in forum Console Club
    Replies: 40 Last Post: 13-03-2017, 13:25

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts