Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 200 of 498 FirstFirst ... 100 150 190 198 199 200 201 202 210 250 300 ... LastLast
Results 3,981 to 4,000 of 9960

Thread: Jocuri cu preturi bune

  1. #3981 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Quote Originally Posted by thomas View Post
    Dead Space 2 PS3 - Editie de colectie 29,90 Altex
    Thx mate am plasat o comanda cu succes!

  2. #3982 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Cica s-ar aplica reducerile si direct in magazin.

  3. #3983 SP
    Junior Member Valerio's Avatar
    Vreau sa comand Socom, cica momentan nu este in stoc...

  4. #3984 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Astia de la Altex sunt retardati? Sau doar cretini? Ma gandesc ca poate-s numai tampiti. Am selectat SOCOM Special Forces, era scris mare in stoc, dau sa-l bag in cos si primesc mare "Acest produs nu există momentan �n stoc.". Ok zic, l-a luat cineva din fata mea. Dau refresh, la fel. Pai tata, daca nu-ti permiti sa updatezi ca lumea stocurile nu mai scrie "in stoc". Cretini retati...

  5. #3985 SP
    Member Caponescu's Avatar
    Quote Originally Posted by ReNeGaDe124 View Post
    Jocuri - Playstation 3 - Gaming | ALTEX

    Foarte multe jocuri la 30 LEI.
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    Majoritatea produselor sunt deja in stocul partenerilor nostri. Au fost oferite preturi speciale, sper sa se vada asta in ofertele lor de Black Friday si dupa aceea. Colaboram cu mai multi parteneri din retail si din online ca sa aiba oferte foarte bune in aceasta zi si in cursul saptamanii viitoare. Eventual voi trece pe threadul de jocuri cu preturi bune cateva link-uri.
    Aici cred ca este interventia celor de la gameshop.ro.

  6. #3986 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar

    Jocuri cu preturi bune

    Quote Originally Posted by Caponescu View Post
    Aici cred ca este interventia celor de la gameshop.ro.
    Putin probabil...

  7. #3987 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Era ironic

  8. #3988 SP
    Member Caponescu's Avatar
    Am comandat 5 bucati, sa vedem acum cum isi onoreaza comanda.

    ---------- Post added 24-11-2012 at 03:22 PM ----------

    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    era ironic
    ^this^

  9. #3989 SP
    Member Fizzl3's Avatar
    Tocmai ce am primit confirmarea comenzii la SOCOM SI AC Brotherhood....
    Nu stiti cam pe cand ar urma sa ajunga?Ma gandesc ca incepand de saptamana viitoare,nu?

  10. #3990 SP
    Senior Member Csander's Avatar
    Quote Originally Posted by ReNeGaDe124 View Post
    Jocuri - Playstation 3 - Gaming | ALTEX

    Foarte multe jocuri la 30 LEI.
    Ah, ce rau imi pare ca am ratat Crysis 2...
    Oh well, am luat Splatterhouse pana la urma. Am ce face de Craciun.

  11. #3991 SP
    Member Seryaph's Avatar
    La Altex in magazin este mai scump(nu e regula)... doar daca iti rezervi in magazin de pe site ti se aplica pretul mai mic. Asa am facut eu cand mi-am luat PS3-ul.

  12. #3992 SP
    Junior Member kFcRooLS's Avatar
    Quote Originally Posted by Seryaph View Post
    La Altex in magazin este mai scump(nu e regula)... doar daca iti rezervi in magazin de pe site ti se aplica pretul mai mic. Asa am facut eu cand mi-am luat PS3-ul.

    La mine in oras este exact invers. Preturile din magazin sunt cu vreo 30 lei mai mici:d

  13. #3993 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Quote Originally Posted by RaverX View Post
    Astia de la Altex sunt retardati? Sau doar cretini? Ma gandesc ca poate-s numai tampiti. Am selectat SOCOM Special Forces, era scris mare in stoc, dau sa-l bag in cos si primesc mare "Acest produs nu există momentan �n stoc.". Ok zic, l-a luat cineva din fata mea. Dau refresh, la fel. Pai tata, daca nu-ti permiti sa updatezi ca lumea stocurile nu mai scrie "in stoc". Cretini retati...
    Aia cred ca e din cauza Magento.

  14. #3994 SP
    Member felixanu's Avatar
    am dat si eu comanda acum de 2 jocuri. De taxele de livrare ce stiti? In comanda nu imi arata nimic

  15. #3995 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Quote Originally Posted by felixanu View Post
    am dat si eu comanda acum de 2 jocuri. De taxele de livrare ce stiti? In comanda nu imi arata nimic
    E gratuit transportul la Altex!

  16. #3996 SP
    Member felixanu's Avatar
    este foarte ok. Bune preturile. Acum sa vedem cand ajung

  17. #3997 SP
    Member drac_baltat's Avatar
    Am luat si eu 4 jocuri de la Altex. Mulumim de link!

  18. #3998 SP
    Junior Member TheArsonist's Avatar
    "Comanda dumneavoastra cu numarul 4830 din data de 2012-11-24 a fost procesata. Comanda este anulata. Comentarii: Produsul nu mai este disponibil pe stoc." asta de la diverta. Tinand cont ca am fost in magazin si am vazut jocurile comandate ... **** diverta !

    Am facut din nou comanda si le-am lasat la comentarii niste cuvinte aleatorii precum OPC sau ANPC. Astept sa imi anuleze comanda din nou pe motiv de "nu este in stoc", pe cand in magazin sunt stive de produse din cele pe care le-am comandat eu. Abia astept sa imi anuleze ca si ii reclam (am amintit ca pe site scrie "In Stoc" ?).

  19. #3999 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Quote Originally Posted by TheArsonist View Post
    "Comanda dumneavoastra cu numarul 4830 din data de 2012-11-24 a fost procesata. Comanda este anulata. Comentarii: Produsul nu mai este disponibil pe stoc." asta de la diverta. Tinand cont ca am fost in magazin si am vazut jocurile comandate ... **** diverta !
    Mdaaaaa, asta am primit si eu acum, wtf??? Frate ce rahat de serviciu...

  20. #4000 SP
    Member Florix09's Avatar
    da da. la fel si eu baietii.. am primit acelasi mesaj.si am dat comanda din nou.. eu cred ca ei si au dat seama ca preturile sunt prea mici. si ca nu le iese banull. mai pe scurt. sau fraerit singuri . te sustin TheArsonist

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Jocuri si aplicatii cu preturi bune - PC By Alexandru in forum Jocuri PC
    Replies: 626 Last Post: 08-04-2024, 12:13
  2. Jocuri SH cu preturi bune By MonkY in forum Console Club
    Replies: 40 Last Post: 13-03-2017, 13:25

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts