Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 201 of 497 FirstFirst ... 101 151 191 199 200 201 202 203 211 251 301 ... LastLast
Results 4,001 to 4,020 of 9922

Thread: Jocuri cu preturi bune

  1. #4001 SP
    Junior Member TheArsonist's Avatar
    mi se rupe cat se poate de sincer. pretul e acolo, disponibilitatea e "In stoc", pot sa comand, exista stoc la magazin, dati in *** jocurile. e vina mea ca sunteti voi idioti si reduceti jocuri de 300 de ron la 25 ? nu. astept sa imi anuleze din nou acum

  2. #4002 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    AHAHAHA, si eu am dat iarasi ambele comenzi ))

  3. #4003 SP
    Junior Member TheArsonist's Avatar
    foarte bine. sa le lasati la comentarii la comenzi niste cuvinte OPC si ANPC. sa vedem ce abordare o sa aiba baietii atunci

  4. #4004 SP
    Member GODZYLLA's Avatar

    Re: Jocuri cu preturi bune

    Hm, la mine e exact invers...

    Comanda dumneavoastra cu numarul 4833 din data de 2012-11-24 a fost procesata. Comanda este confirmata.

    Kinect
    ACB Auditore
    WoW CE

    Sent from my Sensation using Tapatalk 2

  5. #4005 SP
    Member Florix09's Avatar
    frateeee)))

    ---------- Post added 24-11-2012 at 09:01 PM ----------

    fratee. ui ai luat Kinect
    ACB Auditore
    WoW CE

  6. #4006 SP
    Junior Member TheArsonist's Avatar
    interesant Florix09, si eu tot WOW CE am luat dar la mine a fost anulat. devine interesant si daca te uiti atent, comanda lui a fost cu 3 comenzi dupa a mea. )))) nice. le doresc mult cancer astora de la diverta.

  7. #4007 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Wow CE e doar 25 lei in pana mea, am si pastrat unul in magazin, si nu-l pot lua ca am comanda anulata lol

  8. #4008 SP
    Member Florix09's Avatar
    eu am luat tipicul mw 3 si starter packul move.. and its a shet.. anulate ambele

  9. #4009 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    eu am primit anulat doar la Move Starter pack..MW3 si WoW CE sunt confirmate

    LE.Am vorbit eu cu ei..au zis ca cel mai probabil luni vor veni si atunci ma suna

  10. #4010 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Uite aici care nu ai apucat consola, super pret 800 ron
    http://www.consolegames.ro/forum/f89...lim-12-gb-nou/
    @darkpaul13, te-au sunat man, cand trebuie sa le ridici, ai aflat?

  11. #4011 SP
    Member eastbason's Avatar
    am luat de la ei wow collectors edition, doua carti Stephen King, call of duty modern warfare 3....si toate au fost confirmate si in curs de livrare

  12. #4012 SP
    Member GODZYLLA's Avatar

    Re: Jocuri cu preturi bune

    Am luat şi eu de c�ţi bani am avut şi ceea ce mi se părea ok ( ps3 n-am, majoritatea jocurilor de xbox nu mă interesează ). WoW oricum nu mă pasionează, dar poate fac schimb cu cineva interesat. Dar e totuşi aiurea să anuleze at�tea comenzi. La ce mai faci Black Friday? Sau nu se aşteptau să aibă comenzi?

    Sent from my Sensation using Tapatalk 2

  13. #4013 SP
    Member Florix09's Avatar
    nu conteaza frate.. ai luat nu ai luat. ce masa. pe site scrie in stoc.. clar . nu e posibil asa cv.. nici nr de bucati. nici stoc limitat nu scrie. nicio pana...si eu stiu ca tre sa suni nu sa dai email .. lasii masii

    ---------- Post added 24-11-2012 at 09:11 PM ----------

    da exact. ce spuneam mai sus.. sau fraerit singuri cu preturile alea..

  14. #4014 SP
    Member eastbason's Avatar
    pai si de ce nu sunati voi?

  15. #4015 SP
    Junior Member TheArsonist's Avatar
    sunt curios ce o sa faca acum. din cate am auzit, OPC si ANPC sunt cuvinte magice pentru toti retailerii din RO. sa vedem daca le gadila urechea spartilor astia. oricum nu am zis-o la misto, daca o sa imi anuleze comanda, ii reclam

  16. #4016 SP
    Member Florix09's Avatar
    stii ceva.?!! cred ca acelasi lucru am sa fac si eu.. e bataie de joc.. ori e vendetta ori nu mai e )))

  17. #4017 SP
    Member b615dub's Avatar
    "Comanda dumneavoastra cu numarul 4567 din data de 2012-11-23 a fost procesata. Comanda este confirmata"

    Nu vreau sa ma bucur, vorba aceea "nu zi hop pana nu sari gardul" ca am vazut alti useri care au primit acelasi tip de mail si dupa o zi comanda le-a fost anulata.

  18. #4018 SP
    Member Florix09's Avatar
    lol

  19. #4019 SP
    Member Caponescu's Avatar
    Am fost sunat si eu de Altex, nu mai au Crysis 2 dar restul din comanda le au. E bine si asa.

  20. #4020 SP
    Member Florix09's Avatar
    noi nu vorbeam de altex acum..
    btw. teau sunat altex la ora asta ?)

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Jocuri si aplicatii cu preturi bune - PC By Alexandru in forum Jocuri PC
    Replies: 623 Last Post: 21-03-2024, 19:24
  2. Jocuri SH cu preturi bune By MonkY in forum Console Club
    Replies: 40 Last Post: 13-03-2017, 13:25

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts