Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 205 of 498 FirstFirst ... 105 155 195 203 204 205 206 207 215 255 305 ... LastLast
Results 4,081 to 4,100 of 9953

Thread: Jocuri cu preturi bune

  1. #4081 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Cred ca inca vreo 7 zile o sa tot aflam cine si-a primit jocul de 29.99 RON si cine nu de la Altex & co.
    Ontopic un pic? ca incepe CyberMonday iar la zavvi sunt niste oferte foarte bune
    Check this

    Sleeping Dogs, MaxPayne3, Darksiders II, Mass Effect 3 si nu numai la 15 lire

  2. #4082 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar

    Jocuri cu preturi bune

    Si eu am avut anulat mw3 si Move starter la Diverta si Dragon Age la Altex.
    Ma asteptam la asa ceva din partea lor. nu m-ar mira ca angajatii acestor societati sa fi epuizat stocul pt o eventuala bisnita.

    Am luat Sleeping dogs pe zavvi. Vedeti ca si F1 2012 ps3 e 25 lire, pret bun zic eu pe zavvi. De la Diverta am confirmare pe Bioshock 2, rainbow six vegas 2 si Splinter cell trilogy.


    Sent from my iPad2

  3. #4083 SP
    Junior Member Valerio's Avatar
    Imi cer scuze dar am ramas in urma cu vestile, s-a rezolvat problema livarii in Romania de pe site-ul de thehut si zavvi? si e tot 1 lira sau e free ?Mersi

  4. #4084 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    free

  5. #4085 SP
    Member Florix09's Avatar
    dc la lista pt delivery la zavvi scrie n/a pt romania ? wtf..

  6. #4086 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Ce mai conteaza? Poti sa dai comanda si e gratis shippingul! Joia asta mi-a venit o carte care a avut dispatch pe 14 Nov - era un ghid si a venit cu un curier din Belgia. Pe drum mai sunt niste jocuri cu dispatch pe 13 dar cred ca saptamana asta vin si ele.

  7. #4087 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Niste neseriosi cei de la Altex.Am comandat samabata dimineata dead space 2 CE si un amic sambata seara.Mie mi-au anulat comanda si lui nu.LameE ultima oara cand mai dau comanda de la ei...

  8. #4088 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    @Florix09 - Cand mai trimiti PMuri, asigura-te ca poti sa primesti si replyuri - ai inboxul full (limita este de 30 mesaje Inbox+Sent).

    Ai 2 optiuni:
    1. Stergi mesajele care nu-ti mai sunt utile, eventual pe cele din Send.
    2. Donezi 10 Euro comunitatii de aici si ai power user 1 an de zile + discount la comenzi de pe gameshop si alte beneficii si nu mai ai limitari. Evident pt membership sunt si optiuni de 1,3,6 luni.

    Cheers!

  9. #4089 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    pai daca trimite PM-uri la tot forumul

  10. #4090 SP
    Junior Member bad69's Avatar
    Sport Preorder Far Cry 3 - Xbox360 BC1010800 Diverta Online - Diverta Online
    Wtf?

    Aha, am vazut ca atunci cand vine jocul platesti diferenta.
    Era prea frumos sa fie adevarat, la 30ron

  11. #4091 SP
    Member s0whaT's Avatar
    Astia de la Altex nu te suna ca sa confirmi ?
    Imi apare Confirmat integral .

    Iar cei de la Diverta imi apare In curs de livrare .
    Ce naiba ... PCgarage suna , emag la fel , chiar si alte site uri obscure te suna sa confirmi..

  12. #4092 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    ati mai gasit si voi Jocuri la preturi bune? sa mai faceti cate un share...
    tocmai comand darksiders II si maxpayne 3 la zavvi..au pret de dumping

  13. #4093 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Foarte interesant, mi a ajuns jocul de la Altex.

  14. #4094 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    da..clar angajatii de la Diverta fac bisnita sau ceva...altfel nu se explica..acum am vazut ca are capitalul social al unei firme de apartament...lol

    DOL E-TAIL S.R.L.



    Strada Fainari Nr. 3, Etaj 1, Sector 2, Bucuresti, Cod Postal 021221
    Telefon+40 723 366 149
    Nr. reg. com.J40/4427/18.03.2004
    CUIRO16252896
    Capital Social2020.00 Lei
    Email[email protected]

  15. #4095 SP
    Member freezy's Avatar
    Hai sa va poveatesc ceva frumos
    Sambata dupa-amiaza fac o comanda online la altex pentru portal 2 (PS3). Evident jocul era in stoc. Duminica pe la ora 17 primesc un mail in care mi se spune ca din pacate jocul nu mai este in stoc si trebuie sa-mi anuleze comanda ba chiar primesc si o explicatie cum ca dintr-o eroare a site-ului, desi produsul nu mai este in stoc, mi s-a permis sa plasez comanda.

    Intru din nou pe site, gandindu-ma ca poate au remediat eroare, vad totusi ca portal 2 era in stoc. Buuun, fac din nou comanda la acelasi joc dar fara mari speranta, mai mult din curiozitate sa vad ce se intampla, poate imi proceseaza altcineva comanda si verifica mai bine daca jocul este in stoc. Azi pe la pranz, mirare mare, primesc mail de la altex cu mesajul ca, comanda a fost confirmata si urmeaza a fi livrata

    Am intrat pe site si la comanda imi apare "Confirmat Integral" , habar n-am ce inseamna asta. Acum astept sa vad daca intr-adevar primesc comanda.

    Va tin la curent daca o primesc sau nu.

    Ma gandesc acum la cei care au patit ca mine, sa li se spuna ca jocul nu mai e in stoc, incercati sa plasati o noua comanda la acelasi joc, poate, poate...

  16. #4096 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    da..clar angajatii de la Diverta fac bisnita sau ceva...altfel nu se explica..acum am vazut ca are capitalul social al unei firme de apartament...lol

    DOL E-TAIL S.R.L.



    Strada Fainari Nr. 3, Etaj 1, Sector 2, Bucuresti, Cod Postal 021221
    [
    Eu cred ca au un etaj intreg

  17. #4097 SP
    Senior Member Razorel's Avatar
    Quote Originally Posted by Walkman View Post
    Am luat azi de la Media Galaxy Final Fantasy XIII-2 Preorder Steelcase cu 10 lei. Daca il doreste cineva si nu il gaseste la el in oras sa imi dea un PM si ii cumpar eu
    Tie iti merge codul? Am luat si eu, dar nu ma lasa sa dau redeem la code, ca imi zice ca e invalid.

  18. #4098 SP
    Member adin33's Avatar
    Quote Originally Posted by Razorel View Post
    Tie iti merge codul? Am luat si eu, dar nu ma lasa sa dau redeem la code, ca imi zice ca e invalid.
    L-am luat si eu si a mers codul.

  19. #4099 SP
    Member Caponescu's Avatar
    Quote Originally Posted by Caponescu View Post
    Ar fi si mai frumos sa imi ajunga un singur joc la pretul de 149 de lei.
    Mi-a ajuns azi primul joc, dupa o conversatie cu cei de la Altex mi-au garantat ca vor ajunge toate din comanda, dar ca vor veni pe rand pe motiv ca sunt trimise din depozite diferite. Deci a venit primul joc... surpriza ... este varianta de xbox360 desi eu am comandat PS3, pe factura tot PS3 apare >> Iar telefoane, iar mail-uri, Altex maxim troll

  20. #4100 SP
    Member s0whaT's Avatar
    Ti a ajuns doar jocul facturat ?
    Trimite mi si mie nr de tel prin pm , trebuie sa vb si eu cu ei

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Jocuri si aplicatii cu preturi bune - PC By Alexandru in forum Jocuri PC
    Replies: 626 Last Post: 08-04-2024, 12:13
  2. Jocuri SH cu preturi bune By MonkY in forum Console Club
    Replies: 40 Last Post: 13-03-2017, 13:25

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts