Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 246 of 499 FirstFirst ... 146 196 236 244 245 246 247 248 256 296 346 ... LastLast
Results 4,901 to 4,920 of 9964

Thread: Jocuri cu preturi bune

  1. #4901 SP
    Senior Member Snick's Avatar
    Eu am facut o incercare ( e prima data cand comand de pe Ebay.co.uk ( sau orice alt ebay ) ... am gasit asa ceva Duke Nukem Forever Balls of Steel - Collectors' Edition PC | eBay

    si pe mail am primit astazi un voucher de 10 lire ( pt orice comanda mai mare de 20 lire ) .... ergo uitati poza ... mai trebuie sa va gasiti un produs de 2.5 lire ( se exclude transportul ) ca sa ajungeti la suma de 20 lire .

    Poate va ajuta pt doritori ( referitor la joc ... fiind de PC ... cred ca oricum majoritatea l-ati jucat si v-a lasat un gust amar ... dar despre " goodies" din pachet ....
    Attached Images Attached Images comanda-ebay.png

  2. #4902 SP
    Member zulander's Avatar
    Quote Originally Posted by Snick View Post
    si pe mail am primit astazi un voucher de 10 lire ( pt orice comanda mai mare de 20 lire ) .... ergo uitati poza ... mai trebuie sa va gasiti un produs de 2.5 lire ( se exclude transportul ) ca sa ajungeti la suma de 20 lire .
    .
    codul de reducere incepe cu SUKFAQ

  3. #4903 SP
    Senior Member Snick's Avatar
    Dupa cum ar zice DUKE : HELL YEAH ))

  4. #4904 SP
    Junior Member naerayan's Avatar
    Am sunat de am innebunit la toate Corele din Bucuresti si peste tot il au doar la 299!!!

    Cum naiba pot sa-l mai iau si eu la 199?!?!?

  5. #4905 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Asa cum am mai spus, era DOAR la CORA RAHOVA (0374.175.900) ! daca nu mai au acolo, nu mai ai de unde!

  6. #4906 SP
    Junior Member naerayan's Avatar
    Am sunat si acolo (((((((

    Mi-a gasit, din fericire, un prieten in Bratislava la 220, dar tot e mai scump pentru ca nu e 200....
    In rest, in toate Corele este 299!!!!!
    Daca auzi cumva ca mai sunt in CORA Rahova, ma anunti si pe mine, te rog frumos?

  7. #4907 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Eu ma duc in seara asta acolo sa-mi ridic fifele si verific.

    ---------- Post added 27-09-2013 at 21:36 ----------

    Am fost am verificat. Nu mai e nicio promotie. Fifa14 -279 ron, gta 5 -299 ron

  8. #4908 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Iar am revenit la preturile de 2 lei in Romania?Si cand credeam ca suntem si noi in pas cu Uk pfff...

  9. #4909 SP
    Member Mechatronick's Avatar
    I-a fost cuiva expediata comanda pentru The Last of Us de pe play-asia ?

    Ziceau ca o expedieaza on or before 19th spetember, iar acum la dispatch apare 5-15 zile. Mi-e ca poate n-o onoreaza..

  10. #4910 SP
    Member naikum's Avatar
    Si eu astept comanda. Le-am scris un mail acum vre-o saptamana si mi-au spus ca il asteapta de la furnizor si dupa aceea se va trimite. Era la "Wait" cand le-am scris, acum daca a aparut 5-15 zile, probabil au primit confirmare ca va ajunge in stoc...

  11. #4911 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar

  12. #4912 SP
    Member Mechatronick's Avatar
    Mi au anulat comanda javrele..

  13. #4913 SP
    Member naikum's Avatar
    Si mie...

  14. #4914 SP
    Member felixanu's Avatar

  15. #4915 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar

  16. #4916 SP
    Junior Member bogdan10's Avatar
    Reduceri la jocuri la Domo: Jocuri Sony PS3 | Domo

  17. #4917 SP
    Member felixanu's Avatar
    Quote Originally Posted by bogdan10 View Post
    Reduceri la jocuri la Domo: Jocuri Sony PS3 | Domo
    Au si cei de la DOMO niste reduceri de te doare capu. Eu nu vad nici o reducere in preturile alea......

  18. #4918 SP
    Junior Member bogdan10's Avatar

  19. #4919 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Ruleaza o campanie de reducere de pret la nivel national pe Splinter Cell Blacklist. Promotia se incheie la finalul acestei saptamani, deci profitati de oferta. Puteti gasi reduceri si online si in partenerii nostri din retail (inclusiv supermarketuri). Promotia se refera la versiunile de PS3, Xbox 360 si PC.

  20. #4920 SP
    Member MENTATAL0R's Avatar
    Sa ma anunte cand se face campanie de reducere nationala la toti partenerii din tara(retail bineinteles) -poate kaufland mi-ar convine-la jocul numit ,,The last of us'' versiunea vechiului si inca actual ps3 va rog! MS anticipat

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Jocuri si aplicatii cu preturi bune - PC By Alexandru in forum Jocuri PC
    Replies: 626 Last Post: 08-04-2024, 12:13
  2. Jocuri SH cu preturi bune By MonkY in forum Console Club
    Replies: 40 Last Post: 13-03-2017, 13:25

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts