Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 25 of 497 FirstFirst ... 15 23 24 25 26 27 35 75 125 ... LastLast
Results 481 to 500 of 9922

Thread: Jocuri cu preturi bune

  1. #481 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Deal of the Week: Pinball FX drops to 400 Microsoft Points

    Pinball FX drops to 400 Microsoft Points - 360 Monster News - Dedicated to the Core

  2. #482 SP
    Member Atrium's Avatar
    LAIR -PS3-NEW SEALED on eBay (end time 17-Oct-09 09:30:44 BST)

    Lair - sigilat - 7.5 Lire cu tot cu transport in Romania - 36 RON !

    LITTLE BIG PLANET - PS3 NEW on eBay (end time 21-Oct-09 19:43:44 BST)

    Little Big Planet - sigilat - 12.49 Lire cu tot cu transport in Romania - 60 RON !

  3. #483 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar

  4. #484 SP
    Senior Member huber's Avatar

  5. #485 SP
    Member nuyokamata's Avatar
    nu sunt ele nu stiu ce titluri insa preturile sunt mai mult decat decente Actiune | MediaGalaxy.ro

  6. #486 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    sunt curios si unde sunt respectivele jocuri. am trecut aseara prin MG de la orhideea....nimic din cele cu pret mic.
    noua metoda de a mai aduce un client (pt ca eram doar eu cu sotia in ditai magazinul )

  7. #487 SP
    Banned asperas's Avatar
    vakyria chronicles 49.90 ron media galaxy(vitan)

  8. #488 SP
    Member nuyokamata's Avatar
    Quote Originally Posted by BoDoPSX View Post
    sunt curios si unde sunt respectivele jocuri. am trecut aseara prin MG de la orhideea....nimic din cele cu pret mic.
    noua metoda de a mai aduce un client (pt ca eram doar eu cu sotia in ditai magazinul )
    si pe mine m-au surprins preturile si am dat o raita la MG aici in cluj si nici vorba de acele jocuri,in schimb am vazut bundlle-uri ps3 fat cu killzone si infamous erau 4 pachete si mai aveau inca trei ps3-uri slim,insa sincer eu am sa imi i-au fat cu bundlle-ul killzone,mi se pare mai buna afacerea.toate erau la 1299lei

  9. #489 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    dap bundle cu KZ2 si infamous erau stive (au avut stocuri mari) la 1299.

  10. #490 SP
    Member richardm27's Avatar

  11. #491 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Preturi bune la jocuri de ps3 ar mai fii la Real si la TechnoMarket Vitantis. Daca vreti sa va luati jocuri de psp duceti-va la TechnoMarket.(cel mai mare pret era in jur de 70 lei). Mai au preturi bune si la filme blu-ray.
    Attached Images Attached Images 14092009351.jpg

  12. #492 SP
    Senior Member Muthu Raoul's Avatar
    Cam ce pret au deoarece nu se prea intelege

  13. #493 SP
    Junior Member emi24k2000's Avatar
    da si sunt curios de cateva exemple!?

  14. #494 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Burnout Paradise Ultimate Box 99 ron ! (TechnoMarket)
    Prince of Persia PS3 140 ron (real)

    Nu prea imi mai amintesc exact, am fost acum 2 saptamani. Mai au si preturi d-ale nesimtite la TechnoMarket, gen Resident Evil 5 220 ron. Cele mai bune preturi le au cu siguranta la jocurile de psp. Vreau sa va zic ca nu au jocuri aparute de curand, cam in ultima luna.

  15. #495 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by DJ_Andrei View Post
    Burnout Paradise Ultimate Box 99 ron ! (TechnoMarket)
    Prince of Persia PS3 140 ron (real)

    Nu prea imi mai amintesc exact, am fost acum 2 saptamani. Mai au si preturi d-ale nesimtite la TechnoMarket, gen Resident Evil 5 220 ron. Cele mai bune preturi le au cu siguranta la jocurile de psp. Vreau sa va zic ca nu au jocuri aparute de curand, cam in ultima luna.
    RE5 e atat peste tot, la fel si Burnout. Cand am fost eu la TechnoMarket aveau niste preturi uriase, gen COD WaW la 260 sau 270 lei

  16. #496 SP
    konichiwa zombie chynagods's Avatar

  17. #497 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Quote Originally Posted by erik95 View Post
    RE5 e atat peste tot, la fel si Burnout. Cand am fost eu la TechnoMarket aveau niste preturi uriase, gen COD WaW la 260 sau 270 lei
    Si eu cand am fost acum 1 luna la TechnoMarket aveau preturi uriase. Acuma Burnout Paradise Ultimate Box e 99 ron. Da zoom la poza si o sa vezi.

  18. #498 SP
    Member nuyokamata's Avatar
    pentru cei din cluj,este la flanco in central def jam icon XBOX 360 la 49 lei,eu nu l-am luat deoaece "nu mi-a facut cu ochiul"acest joc

  19. #499 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    O alternativă excelentă la jocul Zombie apocalypse pentru STEAM -> Zombie Shooter (4,99�).

  20. #500 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 25 of 497 FirstFirst ... 15 23 24 25 26 27 35 75 125 ... LastLast

Similar Threads

  1. Jocuri si aplicatii cu preturi bune - PC By Alexandru in forum Jocuri PC
    Replies: 623 Last Post: 21-03-2024, 19:24
  2. Jocuri SH cu preturi bune By MonkY in forum Console Club
    Replies: 40 Last Post: 13-03-2017, 13:25

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts