Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 325 of 499 FirstFirst ... 225 275 315 323 324 325 326 327 335 375 425 ... LastLast
Results 6,481 to 6,500 of 9962

Thread: Jocuri cu preturi bune

  1. #6481 SP
    Senior Member ilie11's Avatar
    La mine inca apare 'comanda inregistrata'.
    Avand in vedere ca nu mai am PS4, daca primesc jocul il pun la 'Licitatii'

  2. #6482 SP
    Member robertfelixx's Avatar
    S4 preț de revanzare 1500 )))

    Sa va spun eu cum sta treaba ca sunt trecut prin ele.
    Pana când nu au produsul în stoc nu o sa aveți factura/garantia generate. Iar la status apare comanda înregistrată.

  3. #6483 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Eu cand am dat comanda, scria la stoc : La comanda.

    Eu zic sa nu va alarmati. Eu sunt sigur ca cei care au dat comanda (comanda serioasa nu 10-15 buc/persoana) isi vor primi jocurile in cel mult 2-3 saptamani.

  4. #6484 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Quote Originally Posted by ilie11 View Post
    La mine inca apare 'comanda inregistrata'.
    Avand in vedere ca nu mai am PS4, daca primesc jocul il pun la 'Licitatii'
    De ar face toti la fel....

  5. #6485 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Ionutz83: problema nu este ca vand la 1 LEU sau 10... ci la faptul ca vand niste produse pe care scrie mare "NOT FOR SALE". Promo copies-urile nu se vand in magazin in mod oficial... ele se trimit moka pentru reviews, pentru site-uri ca al nostru, pentru cei care fac reclama, etc. Acum inteleg de ce nu prea mai primim noi mai nimic in ultima vreme... ca se duc la magazinele mari si acolo se descurca ei. Ori le dau la angajati/prieteni/lansari... ori le pun la 12 RON.

  6. #6486 SP
    Member Ionutz83's Avatar
    Asa este MonkY, ai dreptate.
    Problema este ca un magazin mare ca si EMAG vinde niste produse care in mod expres nu sunt destinate revanzarii si nimeni nu observa sau se face ca nu observa asta.
    De asta merge treaba in tara asta asa cum merge.

  7. #6487 SP
    Member felixxx's Avatar
    Eu cred ca exagerati. Chiar va inchipuiti ca cineva de la Emag s-a gandit sa scoata niste bani vanzand un joc promo cu 12 lei? Hai sa fim seriosi...
    Probabil ca e vorba de o eroare in sistemul Emag, asa cum au mai fost si altele. Singurul lucru important este cum vor trata problema. Daca vor sa isi pastreze "aura" de firma serioasa ar trebui sa trimita jocul in varianta retail in banii aia si sa isi asume pierderea.

  8. #6488 SP
    Member legokid220's Avatar
    Felixxx ai zis sa fim seriosi ... deci haide sa "fim seriosi" sunt sute de oameni care au comandat...

  9. #6489 SP
    Member nutzule's Avatar
    here we go again

  10. #6490 SP
    Member felixxx's Avatar
    Nu cred ca stie cineva de aici ce comenzi sunt. Ca s-au comandat zeci sau sute nu conteaza. Ca exista unii care au comandat cate 50 de bucati in memoria vremurilor cand toata familia lui mergea in Turcia sa ia blugi Piramid, de asta nu ma indoiesc.

  11. #6491 SP
    Member Quasivasi's Avatar
    Se speculeaza mult insa nu stim cu certitudine ce e cu comenzile astea si ce contin mai exact din moment ce am inteles ca inca nu a fost onorata nici una.

    Ba mai mult, ne "suparam" pe Emag ca listeaza asa ceva dar de facut comenzi tot ne-am inghesuit ca la banane pe vremea raposatului.

    Sa nu uitam ca Emag e doar un reseller, produsul nu ii apartine, un distribuitor il vinde prin Emag. Eu cred ca ar fi mai interesant sa vedem care e distribuitorul care s-a decis sa vanda aceste unitati si sa intrebam acolo...

  12. #6492 SP
    Member robertfelixx's Avatar
    Am fost sunat de la emag,o sa primesc jocul în 2-3 săptămâni și o sa vina ediția normala,nu promo .

  13. #6493 SP
    Member legokid220's Avatar
    glumesti? adica jocul la pretul full?

  14. #6494 SP
    Member robertfelixx's Avatar
    Prețul inițial,am întrebat sa fiu sigur și a zis ca prețul este cel inițial, adică 12 ron sau cat a fost.

  15. #6495 SP
    Member legokid220's Avatar
    Greu de crezut...

  16. #6496 SP
    Member robertfelixx's Avatar
    Nu stiu, poate a gresit tipa de la call center..daca vine la pret intreg il refuz ..daca vine la 12 ron merge la licitatii ,pentru ca nu mai am ps4
    btw. daca va suna sa intrebati de pret.

  17. #6497 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Quote Originally Posted by robert123 View Post
    Am fost sunat de la emag,o sa primesc jocul în 2-3 săptămâni și o sa vina ediția normala,nu promo .
    Pot sa intreb la ce ora ai dat comanda? Ai platit cu card?

  18. #6498 SP
    Member bdevil's Avatar
    MEDIA GALAXY | Destiny + Vanguard PS4 redus la 139.90 de la 239.90
    MEDIA GALAXY | Assassin's Creed Unity and Black Flag Xbox One Full Game Download Voucher for Xbox Live la 89.90 RON de la 235.90 RON
    http://www.mediagalaxy.ro/the-amazing-spider-man-2-ps4 146,93 lei redus de la 209.90
    http://www.mediagalaxy.ro/diablo-iii...rnal-pauldrons 149 lei redus de la 239 lei


    Plus multe alte deal-uri. Verificati newsletter.

  19. #6499 SP
    Member robertfelixx's Avatar
    Quote Originally Posted by JeNeI View Post
    Pot sa intreb la ce ora ai dat comanda? Ai platit cu card?
    Comanda este cu plata ramburs,ora 9:30-10

  20. #6500 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Mersi. Astept sa ma sune si pe mine atunci. Eu am dat comanda la ora 7:45

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Jocuri si aplicatii cu preturi bune - PC By Alexandru in forum Jocuri PC
    Replies: 626 Last Post: 08-04-2024, 12:13
  2. Jocuri SH cu preturi bune By MonkY in forum Console Club
    Replies: 40 Last Post: 13-03-2017, 13:25

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts