Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 36 of 499 FirstFirst ... 26 34 35 36 37 38 46 86 136 ... LastLast
Results 701 to 720 of 9961

Thread: Jocuri cu preturi bune

  1. #701 SP
    Junior Member MrRoby's Avatar
    Si eu am fost in Carrefour ! Si la fel , numai ciurucuri

  2. #702 SP
    Member Cata25's Avatar
    Quote Originally Posted by MrRoby View Post
    Si eu am fost in Carrefour ! Si la fel , numai ciurucuri
    Am fost azi la Carrefour Grand Arena Berceni și am cumpărat Uncharted 2, la prețul de 140 lei.
    Mai aveau patru �n afară de cel pe care l-am cumpărat eu, asta pe la ora 17:00.
    Am fost �nainte și �n Carrefour Orhideea, dar acolo aveau doar Uncharted 1, InFamous și Resistance: FoM.

  3. #703 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Cata25 - te rog eu sa faci o poza cu factura (daca o mai ai) sau bonul de casa - am nevoie de asa ceva (sunt unii -> [Cump?r] Cumpar God Of War Collection si InFamous @ PS3 - Computer Games Forum) care nu cred

    PS: sau oricine mai are poza cu Uncharted 2 la 140 (parca Mask)

  4. #704 SP
    Manager paul's Avatar
    S-ar putea sa mai fie o data reducerile la jocuri. In weekendul asta si/sau urmatorul, scrie in cataloage: "nocturne cu reduceri". Mai verificati siteul lor sau dati-le o vizita.

  5. #705 SP
    Member Cata25's Avatar
    Quote Originally Posted by rodarkone View Post
    Cata25 - te rog eu sa faci o poza cu factura (daca o mai ai) sau bonul de casa - am nevoie de asa ceva (sunt unii -> [Cump?r] Cumpar God Of War Collection si InFamous @ PS3 - Computer Games Forum) care nu cred

    PS: sau oricine mai are poza cu Uncharted 2 la 140 (parca Mask)
    Done.
    Attached Images Attached Images dsc06995.jpg dsc07000.jpg dsc07005.jpg

  6. #706 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    mersi mult de tot

  7. #707 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    Si la Iasi in Felicia Uncharted 2 e tot 139.9, mai erau ieri 5 bucati. Darky daca vrei ti-l iau ca eu lucrez la 2 pasi de Carrefour.

    Mai erau Grid, GTA 4 si inca citeva titluri toate pina in 139.9ron.
    Alte reduceri la jocuri pentru PC, 19.9 si 13.9, jocuri cum ar fi Prince of Persia, Tomb Raider, Guild Wars, etc.
    Wii la 799ron sau la 900ron sau 990ron (nu mai retin exact) cu Ridge Racer (cred) si un set de accesorii sport.

  8. #708 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Mersi mult man - dar a postat deja Cata25 tot ce aveam nevoie.

  9. #709 SP
    Hyp
    -= Nemuritor si rece =- Hyp's Avatar
    inca mai sunt la acest minunat pret in carrefour in iasi si in felicia si in era
    eu zic totusi ca au gresit cei de la carrefourul mare cand le-a facut pretul...au pus acelasi pret precum la uncharted 1..nu s-au mai uitat si la versiuni

  10. #710 SP
    xLx
    Member xLx's Avatar
    Intrebare , la Auchan sau la ori care alt magazin din Buc , se gasesc jocuri PS2 ieftine ?

  11. #711 SP
    Junior Member bogdan2706's Avatar
    ps3slim 250gb + 2 blu-ray (Batman & Wolverine) + telecomanda Sony + joc Ratchet & Clank la 1499 lei in reteaua REAL

  12. #712 SP
    Member Radoo's Avatar
    Quote Originally Posted by tiberiu_sim View Post
    Si la Iasi in Felicia Uncharted 2 e tot 139.9, mai erau ieri 5 bucati. Darky daca vrei ti-l iau ca eu lucrez la 2 pasi de Carrefour.

    Mai erau Grid, GTA 4 si inca citeva titluri toate pina in 139.9ron.
    Alte reduceri la jocuri pentru PC, 19.9 si 13.9, jocuri cum ar fi Prince of Persia, Tomb Raider, Guild Wars, etc.
    Wii la 799ron sau la 900ron sau 990ron (nu mai retin exact) cu Ridge Racer (cred) si un set de accesorii sport.
    Azi, c�nd am luat eu Uncharted 2, �n Felicia, nu era nici un GTA 4 sau Grid Numai Uncharted 2, Uncharted 1, GT 5 Prologue, BF Bad Company, �ncă unul cu maşini necunoscut, ceva cu basket 2009... GTA 4 ar fi meritat toţi banii, dar nu l-am văzut. Am luat Uncharted 2. �nainte, fusesem şi la Era, şi parcă nici acolo n-am văzut GTA 4. Poate mai trec m�ine să văd mai �n amănunt şi �n Era, să �ntreb...

    Concluzia ar fi: săriţi prin Carrefour-uri.

  13. #713 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    am sarit in Carrefour..dar nu era nimic...god damn it

  14. #714 SP
    Senior Member ShpioOn's Avatar
    Am luat si eu azi Uncharted 2 de la Carrefour 140 de lei. Super pret n-am ce comenta! Thanks fo' the tip guys!

  15. #715 SP
    Junior Member Runn3rX's Avatar
    Am gasit si eu la Carrefour (Cluj-Polus) la 139.9 (probabil ultimul , am mai cautat pentru schimb ) , mai era KillZone2 si Infamous(Platinum) tot la 140 .

  16. #716 SP
    Member Radoo's Avatar
    A, mi-am amintit, era, tot la Carrefour, şi FIFA 10 la 159,99 sau 149,99 (oricum mai ieftin). Eu tocmai am dat 199,99 acum două săptăm�ni.

  17. #717 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    Quote Originally Posted by Radoo View Post
    Azi, c�nd am luat eu Uncharted 2, �n Felicia, nu era nici un GTA 4 sau Grid Numai Uncharted 2, Uncharted 1, GT 5 Prologue, BF Bad Company, �ncă unul cu maşini necunoscut, ceva cu basket 2009... GTA 4 ar fi meritat toţi banii, dar nu l-am văzut. Am luat Uncharted 2. �nainte, fusesem şi la Era, şi parcă nici acolo n-am văzut GTA 4. Poate mai trec m�ine să văd mai �n amănunt şi �n Era, să �ntreb...

    Concluzia ar fi: săriţi prin Carrefour-uri.
    Erau in Felicia la editii Platinum, dar era cite unul de fiecare atit GTA4 cit si Grid.

  18. #718 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Radoo e la mine la Brasov GTA4 la 99 lei si nu e platinum.Daca imi virezi 110 lei pe card ti-l iau eu si ti-l trimit

  19. #719 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Cand a aparut GTA IV Platinum noi am ajutat magazinele sa aduca la acelasi pret recomandat de 99,9 lei si GTA IV normal (ne-platinum). Asa ca in general ar trebui ca GTA IV sa fie peste tot 99,9 lei, fie ca e PS3 sau Xbox 360. Daca vedeti undeva intr-un lant de magazine alt pret, dati-mi un PM.

  20. #720 SP
    Senior Member Razorel's Avatar
    Razvan, dar cum se face ca multe din jocurile vandute de voi la "pret de criza", cu bulina aia verde pe ambalaj, au ajuns sa fie vandute la un pret de pana la 3 ori mai mare? Am vazut prin Sibiu pe la Altex, sau Flanco, nu mai stiu exact care, jocuri la care era mazgalit cu markerul pretul trecut de voi, si ei il dadeau cu 250 ron.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 36 of 499 FirstFirst ... 26 34 35 36 37 38 46 86 136 ... LastLast

Similar Threads

  1. Jocuri si aplicatii cu preturi bune - PC By Alexandru in forum Jocuri PC
    Replies: 626 Last Post: 08-04-2024, 12:13
  2. Jocuri SH cu preturi bune By MonkY in forum Console Club
    Replies: 40 Last Post: 13-03-2017, 13:25

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts