Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 37 of 498 FirstFirst ... 27 35 36 37 38 39 47 87 137 ... LastLast
Results 721 to 740 of 9960

Thread: Jocuri cu preturi bune

  1. #721 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    We live in Romania

  2. #722 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by Razorel View Post
    Razvan, dar cum se face ca multe din jocurile vandute de voi la "pret de criza", cu bulina aia verde pe ambalaj, au ajuns sa fie vandute la un pret de pana la 3 ori mai mare? Am vazut prin Sibiu pe la Altex, sau Flanco, nu mai stiu exact care, jocuri la care era mazgalit cu markerul pretul trecut de voi, si ei il dadeau cu 250 ron.
    Pretul trebuie verificat la casa de marcat, prin scanare. Daca pe fata e bulina cu pretul mic si pe spate e un alt pret trecut (mai mare) este posibil sa nu fi scos cineva pretul acela mare de pe spate, sa nu-l fi corectat. Dar daca se scaneaza, ar trebui sa ia pretul din sistem, adica cel mic, de pe bulina. Puteti verifica fara sa il cumparati la casa. Daca difera pretul de bulina, dati-mi de veste, putem discuta cu magazinele fara probleme, dar imi trebuie pret bulina/casa, titlu si magazin.

  3. #723 SP
    Senior Member Razorel's Avatar
    Pretul de pe bulina abia se mai vedea, ca era mazgalit tot cu un marker negru. Cand o sa mai trec pe acolo o sa intreb sa vad cat costa.

  4. #724 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Am luat si eu azi din Carrefour (polus-cluj)...Uncharted 2 la 139 lei

  5. #725 SP
    Member Bugghy's Avatar

  6. #726 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  7. #727 SP

  8. #728 SP
    Member Atrium's Avatar
    La Carrefour Brasov Killzone 2 la 139 RON varianta normala.

    Uncharted 2 nu am vazut, nici Infamous.

  9. #729 SP
    Senior Member Razorel's Avatar
    M-ati omorat cu Carrefour asta. In Carrefour Sibiu au Bioshock cu 230 RON. M-am lamurit.

  10. #730 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Dar nu va uitati pe rafturi ..pe rafturi am vazut cod 5 la 234 lei..uitati-va acolo unde sunt aruncate jocurile la gramada..de pc .ps2..xbox 360..ps3..acolo am gasit eu Uncharted 2..a trebuit sa caut ceva timp pana l-am gasitlol..mai era fifa 10 la 149 lei...

  11. #731 SP
    Member Imperatore's Avatar
    nasol ca la mine in oras nu exista acel supermarket, as cauta si eu in toate rafturile iti dai seama

  12. #732 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar

  13. #733 SP
    Senior Member Razvan's Avatar

  14. #734 SP
    esbhrwvnjfkajhd SeikQ's Avatar
    Dorind sa fac o precomanda, am dat peste cateva oferte foarte bune. sunt jocuri mai vechi, dar la 20 CDN (aprox. 12 euro) sunt de nerezistat Mi-am comandat deja cateva jocuri mai vechi pe care le-am ratat. Aici pt. PS3, iar aici pt 360. Avem pe forum un user (BoDoPSX)care faciliteaza cumparaturile de pe acel site.

  15. #735 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar

  16. #736 SP
    Senior Member Razorel's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    Pretul trebuie verificat la casa de marcat, prin scanare. Daca pe fata e bulina cu pretul mic si pe spate e un alt pret trecut (mai mare) este posibil sa nu fi scos cineva pretul acela mare de pe spate, sa nu-l fi corectat. Dar daca se scaneaza, ar trebui sa ia pretul din sistem, adica cel mic, de pe bulina. Puteti verifica fara sa il cumparati la casa. Daca difera pretul de bulina, dati-mi de veste, putem discuta cu magazinele fara probleme, dar imi trebuie pret bulina/casa, titlu si magazin.
    Carrefour Sibiu, Left 4 Dead 1 de Xbox, bulina verde "Pret Criza 149,9 RON". Pret casa: 168RON. Flanco Sibiu, la fel. Moto GP parca, pret criza "99,9" RON, pret casa mult mai mare. Nu mai retin exact. Oricum, am ajuns la concluzia ca nu merita sa-ti iei nici un joc din magazinele de la noi.

  17. #737 SP
    Member Imperatore's Avatar
    ca la noi ce sa mai...

  18. #738 SP
    Member ineedmoney93's Avatar
    Quote Originally Posted by Razorel View Post
    . Oricum, am ajuns la concluzia ca nu merita sa-ti iei nici un joc din magazinele de la noi.
    uncharted 2 la 139lei a meritat

  19. #739 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    indiferent ce arata la casa, se plateste pretul afisat la raft.

  20. #740 SP
    Senior Member Razorel's Avatar
    Pretul asta era afisat si la raft Numai pe joc era afisat alt pret, care era pus de Gameshop.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 37 of 498 FirstFirst ... 27 35 36 37 38 39 47 87 137 ... LastLast

Similar Threads

  1. Jocuri si aplicatii cu preturi bune - PC By Alexandru in forum Jocuri PC
    Replies: 626 Last Post: 08-04-2024, 12:13
  2. Jocuri SH cu preturi bune By MonkY in forum Console Club
    Replies: 40 Last Post: 13-03-2017, 13:25

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts