Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 444 of 497 FirstFirst ... 344 394 434 442 443 444 445 446 454 494 ... LastLast
Results 8,861 to 8,880 of 9922

Thread: Jocuri cu preturi bune

  1. #8861 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Wow. voua va aduce posta si jocurile acasa... Pe mine daca ar putea, m-ar chema cu aviz si pentru pliante...

  2. #8862 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Wow. voua va aduce posta si jocurile acasa... Pe mine daca ar putea, m-ar chema cu aviz si pentru pliante...
    Dai 5-10 lei și l-ai fidelizat. Nu e normal, dar așa merge treaba. Altfel cum spui tu, cu avize și drumuri inutile....

  3. #8863 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu exista. Am vorbit cu postarita pe care am vazut-o de 3 ori in 4 ani de cand stau aici si a zis ca ea are in geanta doar ce primeste de la oficiu. Iar acolo cand am intrebat au zis ca astea sunt regulile.

    Ca fapt divers a trebuit sa merg la posta pt un plic 5x5cm unde aveam 2 stickere.

  4. #8864 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Nu exista. Am vorbit cu postarita pe care am vazut-o de 3 ori in 4 ani de cand stau aici si a zis ca ea are in geanta doar ce primeste de la oficiu. Iar acolo cand am intrebat au zis ca astea sunt regulile.

    Ca fapt divers a trebuit sa merg la posta pt un plic 5x5cm unde aveam 2 stickere.
    Atunci au reguli diferite în funcție de localități. Sau postarita aia are probleme cu spatele sau nu poate acoperi tot cartierul și preferă să împartă mandate.
    Aici nu vorbim de colete mai voluminoase, care obligatoriu le ridici cu mandat. Dar jocuri care vin în plic de carton intră la categoria scrisori și ar trebui să ți le aducă.

    Mai sunt scrisori recomandate, la care au nevoie de semnătură de primire. Ălea tot cu mandat. Poți să întrebi de regimul "corespondenței" la ei și vezi ce-ți zic. Dacă scrisorile ți le aduc, ar trebui la fel pt jocuri în plic de carton...
    Nasoală situația la tine oricum.

  5. #8865 SP
    Junior Member zappo's Avatar

  6. #8866 SP
    Member miculas10's Avatar

  7. #8867 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Acelasi pret si pentru Xbox - Anthem - 118 lei

  8. #8868 SP
    Member felixanu's Avatar

  9. #8869 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by miculas10 View Post
    Scump.

    PS: O sa fie in curând free to play

  10. #8870 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    N-o sa fie free to play. O sa fie inclus in EA Access.

  11. #8871 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Știu ce este EA Access, eu spun că o sa fie și f2p

  12. #8872 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    O sa vedem cu F2P. Momentan sunt doar speculatii. Si se stie sigur ca va fi inclus in EA Access in perioada urmatoare.

  13. #8873 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Jocul e mort, aia e singura lui șansă să mai facă bani, pe lângă EAA. In fine, vom vedea, vin colegii cu offtopic-ul

  14. #8874 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Jocul a fost mort de la lansare pentru unii oameni.

    Sansa lui este sa primeasca mai repede acele free DLCs cu care se laudau, sa fie ceva adaugat constant si facut cu cap.
    Din pacate de aproape o luna, nu s-a mai anuntat nimic oficial.

  15. #8875 SP
    Member lucas22010's Avatar
    reduceri pe emag cu cod comicon2019.
    eu am luat Card Sony PlayStation Store 250 RON
    cu 190lei

  16. #8876 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    ^Foarte bun codul ala. Am facut precomanda la Cyberpunk, Death Stranding si Catherine.

  17. #8877 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    Ms pentru pont am luat mk11 si days gone cu 400 lei

  18. #8878 SP
    Member SeCeX's Avatar
    stiu ca nu este topicul destinat subiectului, dar au oprit astia de la emag codul ComiCon2019 pentru precomezi si alte cele, au ramas cateva jocuri la care poti sa il folosesti, rdr, cod, etc...animale

  19. #8879 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Mie îmi merge in continuare

  20. #8880 SP
    Member SeCeX's Avatar
    Ce anume ai incercat sa cumperi?
    Update: mea culpa .eu incercam sa il folosesc la chestii vandute de gamesline /ventum,la precomenzi nu am mai incercat doar am presupus.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 444 of 497 FirstFirst ... 344 394 434 442 443 444 445 446 454 494 ... LastLast

Similar Threads

  1. Jocuri si aplicatii cu preturi bune - PC By Alexandru in forum Jocuri PC
    Replies: 623 Last Post: 21-03-2024, 19:24
  2. Jocuri SH cu preturi bune By MonkY in forum Console Club
    Replies: 40 Last Post: 13-03-2017, 13:25

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts