Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 68 of 499 FirstFirst ... 18 58 66 67 68 69 70 78 118 168 ... LastLast
Results 1,341 to 1,360 of 9970

Thread: Jocuri cu preturi bune

  1. #1341 SP
    Senior Member psypc2's Avatar
    Pentru cine are drum prin Ungaria si opreste la Tesco o sa gasiti Mass Effect 2 (PC) la ~ 65 ron

  2. #1342 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Consola PS3 Phat 799ron Auchan Bucuresti.

  3. #1343 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    wow cat un psp )
    de fapt, din cate stiu eu, asta e de fapt pretul ei normal... nu 1000-1200 cat vezi mai peste tot la noi. o sa trec sa ma uit, thnx

  4. #1344 SP
    Member Sanjuro's Avatar
    Alien Swarm on Steam Free! For PC! Ignorant and blind will you still be?

  5. #1345 SP
    Member Aliosa's Avatar

  6. #1346 SP
    Member NicoDiac's Avatar

  7. #1347 SP
    Senior Member psypc2's Avatar
    120 lire pentru Kinect se considera a fi pret bun?

  8. #1348 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Da, din moment ce a fost anuntat oficial ca va costa 130 lire si nici nu s-a lansat inca.

  9. #1349 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Mai bine cumperi asta decat sa dai 120 ,dai 250 si ai si noua consola.
    http://www.play.com/Games/Xbox360/4-...-/Product.html

  10. #1350 SP
    Senior Member psypc2's Avatar
    @Walkman: Ai dreptate, e vina mea ca nu m-am informat inainte sa postez. Eu credeam ca acela era un pret neoficial si eram convins nu are cum sa fie asa de scump cand se va lansa in Noiembrie.
    @Zero: Nu se merita pentru ca dai ~1350ron pe noul Xbox 360 Arcade + Kinect pe cand la noi in tara iti poti lua Elite-ul nou la 1150 ron. Daca sa zicem ca era Elite nou + Kinect la pret-ul acela clar merita sa-l cumperi.

  11. #1351 SP
    Member NicoDiac's Avatar
    eu zic ca e un pret bun + ca iti da si un joc special pentru kinect

  12. #1352 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Quote Originally Posted by giovanni_homies View Post
    eu zic ca e un pret bun + ca iti da si un joc special pentru kinect
    offtopic: la jocurile normale unii folosesc cheaturi, la Kinect o sa fie destul un Red Bull

  13. #1353 SP
    Member NicoDiac's Avatar

  14. #1354 SP
    Senior Member boga's Avatar

  15. #1355 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by boga View Post
    De ce ai da 29.85 Lire cand poti lua din alte parti mai ieftin ? De exp. God of War 3 (PS3): Amazon.co.uk: PC & Video Games@@AMEPARAM@@http://ecx.images-amazon.com/images/I/616QExaY8-L.@@AMEPARAM@@616QExaY8-L la 19.99 Lire...

  16. #1356 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    De ce ai da 29.85 Lire cand poti lua din alte parti mai ieftin ? De exp. God of War 3 (PS3): Amazon.co.uk: PC & Video Games la 19.99 Lire...
    True. Dar de pe ShopTo il poti lua tu singur si il ai acasa destul de rapid /sunt mult mai profi decat zavvi la acest capitol/, in timp ce pentru Amazon trebuie apelat la RD /daca nu vrei sa platesti un transport absurd/ Ambele variante au avantaje/dezavantaje.

    Ma rog, in cazul de fata, chiar daca il iei singur de pe Amazon, pretul total e apropiat de cel de pe ShopTo, deci ambele pot fi considerate variante demne de luat in calcul.

  17. #1357 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Quote Originally Posted by Aliosa View Post
    pe zavvi au o oferta de 2 jocuri la 25 de lire, in care cel m interesant joc este Prince of Persia Forgotten Sands
    zavvi.com - 2 for �25 on PS3 and Xbox
    au mai adaugat niste jocuri in oferta, pt PS3 am observat Army of Two the 40th Day si Dante's Inferno. 2 jocuri in mai putin de 150 de lei ....
    Ce ma enerveza e ca intotdeauna ofertele ptr Xbox sunt parca m bune.

  18. #1358 SP
    Junior Member Raptor360's Avatar
    Mass Effect 2 13.95 GBP zavvi.com - Mass Effect 2 Xbox 360

  19. #1359 SP
    Member NicoDiac's Avatar
    Quote Originally Posted by boga View Post
    True. Dar de pe ShopTo il poti lua tu singur si il ai acasa destul de rapid /sunt mult mai profi decat zavvi la acest capitol
    au vreo problema cei de la zavvi?ca am facut si eu o camanda marti si sunt curios cam in cat timp ajunge...

  20. #1360 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Quote Originally Posted by giovanni_homies View Post
    au vreo problema cei de la zavvi?ca am facut si eu o camanda marti si sunt curios cam in cat timp ajunge...
    Eu n-am avut nicio problema cu ei. Doar ca, de regula, transporturile lor mi-au ajuns mai greu decat cele de la ShopTo sau de pe eBay. In mod normal ar trebui sa iti ajunga comanda saptamana viitoare /presupun ca avea shipping in the next 24 hrs/.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 68 of 499 FirstFirst ... 18 58 66 67 68 69 70 78 118 168 ... LastLast

Similar Threads

  1. Jocuri si aplicatii cu preturi bune - PC By Alexandru in forum Jocuri PC
    Replies: 626 Last Post: 08-04-2024, 12:13
  2. Jocuri SH cu preturi bune By MonkY in forum Console Club
    Replies: 40 Last Post: 13-03-2017, 13:25

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts