Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 71 of 497 FirstFirst ... 21 61 69 70 71 72 73 81 121 171 ... LastLast
Results 1,401 to 1,420 of 9922

Thread: Jocuri cu preturi bune

  1. #1401 SP
    Member RaduValentin's Avatar
    Quote Originally Posted by Mariusik View Post
    [...]de restul se ocupa jigodiile/porcii/nesimtitii si sictiritele de la Posta Romana.
    Vezi ca ai folosit un pleonasm... lol

  2. #1402 SP
    Member NicoDiac's Avatar
    Bine punctat cu Posta Romana...pachetul face 3 zile din UK pana la intrarea in Romania si inca 3 in tara...pana la noi

  3. #1403 SP
    Member maweryck's Avatar
    Imi doresc ca toti astia de la posta romana sa arda in focurile iadului ....niste incompetenti , niste nesimtiti plus ca unii sufera de complexul Dumnezeu chiar mai rau ca aia de la politie ( ei sunt Dumnezeu pe pamant si tu ai statutul de Untermensch). Cand eram student la Bucuresti nu vroiau sa-mi dea coletele ca nu am in buletin adresa de livrare ...etc etc etc .....nu puteau sa inteleaga ...ca daca sunt de exemplu intr-o delegatie de 2 saptamani undeva si imi chem un colet la hotel ...ce fac ? nu pot sa-l ridic ? Oricum notau CNP-ul ....si am platit pe transportul ala ...am dat banu ...iar ei tre sa presteze serviciul , nu sunt niste Zei care fac ce vor ei ....Si asta a fost doar un exemplu, dar cate n-am patit cu ei ....Mereu m-am gandit la astia de la posta romana si am incercat sa-mi dau seama cat e prostie , cat e rea vointa ....
    Imi cer scuze de offtopic , sper sa nu-mi iau iar vre-un avertisment , dar simteam nevoia sa spun ce am pe suflet , cand am citit de Posta Romana ...
    Bafta

  4. #1404 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    te intelegem, ca e dimineata si e urat afara. Si eu sunt patit cu Posta Romana si nu de putine ori am plecat injurand de acolo. Pur si simplu nimic nu se poate face bine in tara asta. Sau aproape nimic.

  5. #1405 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar
    De fapt coletele fac 3 zile din UK si inca 3 saptamani pana la mine. O saptamana din cele 3 fiind din simplul fapt ca le este lene sa imi puna aviz in posta, si eu trebuie sa il astept pe al 2 lea. Daca ma duc la ei fara aviz sar bugetarele mancatoare de pufuleti de c*r in sus ca le pun la munca sa caute un colet care este posibil sa nu fie.

    PS: Pot fi mutatate posturile 1398 -> 1405 la Ghidul cumparatorului consolist? Plx ?

  6. #1406 SP
    Senior Member CrysMM's Avatar
    Lucrez cu Posta Romana de peste 10 ani. Nu am avut niciodata problemele mentionate mai sus. In rare cazuri cate o intarziere, una sau doua pierderi de colete (si asta din peste 1000).

    Coletele din UK fac 3 zile pana la noi in cazul in care sunt trimise prin AIR MAIL si posta din localitatea respectiva are un aeroport apropiat, in alte cazuri fac coletele si 1 - 2 saptamani pana la noi. Se poate vedea exact cand a intrat coletul in tara. Eu zic la coletele din afara sa apelati la UPS iar la cele interne la diverse firme de curierat si in acest fel scapati de stres.

  7. #1407 SP
    Junior Member CristianNr1's Avatar
    si eu sunt de parere ca sunt incompetenti.o data a trebuit sa primesc colet prin ei si nu a ajuns.saptamana asta trebuie sa primesc 3,sunt curios daca va ajunge vreunul

  8. #1408 SP
    Member richardm27's Avatar

  9. #1409 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar

  10. #1410 SP
    Member szury's Avatar
    Alien Swarm FREE pe steam. Are multiplayer: poate jucam candva impreuna?
    link:Alien Swarm on Steam

  11. #1411 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    you're a little too late

  12. #1412 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Zavvi.com - Heavy Rain PS3 - 29,95 - probabil cel mai mic pret de pe site-urile UK la ora actuala.

  13. #1413 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Pentru a cauta cel mai mic pret pentru un joc care va intereseaza , folositi cu incredere GamesTracker - Tracking Gaming Prices, News and Reviews around the web

  14. #1414 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    game.co.uk trimite in Romania si la ce pret?

  15. #1415 SP
    Member Atrium's Avatar
    Quote Originally Posted by Ovidiu View Post
    you're a little too late
    Better late than never lol

  16. #1416 SP
    Manager paul's Avatar
    Quote Originally Posted by naz View Post
    game.co.uk trimite in Romania si la ce pret?
    Din pacate nu trimit in Romania.

  17. #1417 SP
    konichiwa zombie chynagods's Avatar
    10% discount pe thehut http://www.thehut.com/home.dept
    Introduceti monster10

  18. #1418 SP
    Junior Member CristianNr1's Avatar
    chynagods ms,e bun si codul pt discount.livreaza in Romania?

  19. #1419 SP
    Manager paul's Avatar
    Da, TheHut livreaza in Romania (transport �0.99/produs).

  20. #1420 SP
    Member RaduValentin's Avatar
    Teken 6, zavvi.com, 141 Euro... auuu, aici ii thread-ul cu preturi bune.



Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 71 of 497 FirstFirst ... 21 61 69 70 71 72 73 81 121 171 ... LastLast

Similar Threads

  1. Jocuri si aplicatii cu preturi bune - PC By Alexandru in forum Jocuri PC
    Replies: 623 Last Post: 21-03-2024, 19:24
  2. Jocuri SH cu preturi bune By MonkY in forum Console Club
    Replies: 40 Last Post: 13-03-2017, 13:25

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts