Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 73 of 498 FirstFirst ... 23 63 71 72 73 74 75 83 123 173 ... LastLast
Results 1,441 to 1,460 of 9958

Thread: Jocuri cu preturi bune

  1. #1441 SP
    UberDude Honord's Avatar
    In Auchan Bucuresti au fost aceleasi reduceri chiar daca, spre exemplu Company of Heroes GOTY era 34ron, cel din raft era 125ron.L-am cumparat pe cel cu 34ron fara probleme

  2. #1442 SP
    Senior Member Razorel's Avatar
    Probabil ca nu aici trebuie postat, dar pe eBay e oferta la trilogia LOTR (BluRay) cu �19.99.

  3. #1443 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Quote Originally Posted by Razorel View Post
    Probabil ca nu aici trebuie postat, dar pe eBay e oferta la trilogia LOTR (BluRay) cu �19.99.
    Exista un thread dedicat pe aria cu filme&seriale, dar eu personal n-am nimic de obiectat. Cred ca dau comanda cand ajung acasa A vandut ceva omu nu gluma

  4. #1444 SP
    konichiwa zombie chynagods's Avatar

  5. #1445 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Cateva oferte foarte bune de la Zavvi, pe langa oferta de doua jocuri la 25�

  6. #1446 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Tekken 6: Arcade Stick Bundle PlayStation3 Game - Play.com (UK) - Free Delivery

    super pret, pacat ca robertdinu doar ce a intrat in vacanta....

    au avut si band hero bundle la 40 de lire dar s-a terminat repede.

    Acesta este un moment in care imi revine ciuda pe Posta Romana .....

  7. #1447 SP
    Member bartonn's Avatar
    O da.Luni ma duc sa imi pun banii pe card si dau comanda de el

    Pacat ca nu face si o reducere mare pt Guitar Hero Bundle sau Rockband

  8. #1448 SP
    Senior Member CrysMM's Avatar
    Quote Originally Posted by Aliosa View Post
    Tekken 6: Arcade Stick Bundle PlayStation3 Game - Play.com (UK) - Free Delivery

    super pret, pacat ca robertdinu doar ce a intrat in vacanta....

    au avut si band hero bundle la 40 de lire dar s-a terminat repede.

    Acesta este un moment in care imi revine ciuda pe Posta Romana .....
    Ce treaba are Posta Romana cu asta? Nu le tin partea, dar ma roade curiozitatea

  9. #1449 SP
    Member Aliosa's Avatar
    pai daca ar asigura un serviciu de calitate, ar face livrari catre Ro m multe magazine online din afara (hmv, game, play).
    Dar asa, cu un serviciu in dorul lelii, normal ca nu trimit la noi, ca fac picioruse coletele.

  10. #1450 SP
    Senior Member CrysMM's Avatar
    Nu are nici o legatura Posta Romana cu faptul ca nu trimit la noi. Unii ar folosi numai serviciu cu asigurare, aci intervenind costuri mari. Zavvi de ex. trimite neasigurat, de asta si pretul mic la shipping. Dar, tot ce se pierde le suporta ei. Eu in atatia ani de shipping international, la coletele cu urmarire si asigurare, mi s-au pierdut cam 7 sau 8. Insa niciunul in Ro, prin Franta, Italia, UK si SUA.

    Plus, din afara Europei, fac mult pana la noi din cauza lor. Mai ales ca produsele vin la posta cu vama si vede exact cand intra in tara. Am patit cu colete care nu au ajuns la mine, este adevarat. Dar sa vedeti motivul: unii nu stiu sa completeze un amarat de aviz de expeditie. Daca imi trece judetul la localitate si localitatea la strada, ce vina are posta in asta?

    Scuze pt offtopic.

  11. #1451 SP
    Member Aliosa's Avatar
    hmv.com: Music CDs, DVDs, Games & More

    All the countries in our list have to reach certain specifications for reliability and security of delivery.
    Regrettably countries not on this list do not fulfil all our specifications.

    Dupa cum se vede trimit in Cocos Island, Botswana, Zimbabwe si alte tari bananinere, dar nu trimit in Ro.

  12. #1452 SP
    Senior Member CrysMM's Avatar
    Probabil o fi si vina cumparatorilor care reclama neajungerea coletelor, asta in cazul in care ei le-au ridicat. Pe ebay deja cunosc cazuri. Am 3 useri din UK care trimit colete in RO, culmea este ca la mine ajung mereu, la altii nu. Ciudat este faptul ca am depistat cativa cumparatori care sunt neseriosi si pe aici. O sa patim ca Italia, sa luam ban la shipping. Italia a patit asta din cauza refundului excesiv. Numai aici pe forum sunt cativa useri neseriosi care nu ridica coletele de la posta, trimit aiureli. Nu cred ca o sa mai reclam vreodata ceva, cand am reclamat nu s-a luat nici o masura. Ar trebui implementat un sistem de rating, si asta de urgenta.

  13. #1453 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Posta Romana nu are nici o legatura cu faptul ca anumite magazine nu trimit la noi in tara jocuri si alte produse ce le vand.....fiecare are dreptul de a-si deschide piete noi unde vor, este bine ca amazon livreaza si la noi de vreo 2 ani si alte magazine cum ar fi zavvi sau ebay

  14. #1454 SP
    Member NicoDiac's Avatar

  15. #1455 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    De cand asteptam sa se ieftineasca ufc...

  16. #1456 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar

  17. #1457 SP
    Member rulzmaker's Avatar

  18. #1458 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    Nici nu e facut sa isi permita cineva, e pentru review-uri.

  19. #1459 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Castlevania: Lords of Shadow PS3 | TheHut.com
    Castlevania: Lords of Shadow Xbox 360 | TheHut.com

    �32.93 + �0.99 = �33.92

    Un pret bun pentru precomanda, zic eu.

  20. #1460 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 73 of 498 FirstFirst ... 23 63 71 72 73 74 75 83 123 173 ... LastLast

Similar Threads

  1. Jocuri si aplicatii cu preturi bune - PC By Alexandru in forum Jocuri PC
    Replies: 626 Last Post: 08-04-2024, 12:13
  2. Jocuri SH cu preturi bune By MonkY in forum Console Club
    Replies: 40 Last Post: 13-03-2017, 13:25

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts