Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 74 of 498 FirstFirst ... 24 64 72 73 74 75 76 84 124 174 ... LastLast
Results 1,461 to 1,480 of 9957

Thread: Jocuri cu preturi bune

  1. #1461 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar

  2. #1462 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Pe zavvi gasiti Super Street Fighter 4 PS3 la 15 lire.

  3. #1463 SP
    konichiwa zombie chynagods's Avatar
    Oferta pe Steam valabila pana astazi

    S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat + S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl = 12.48 Euro

  4. #1464 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    De unde imi recomandati sa imi cumpar move bundle l-as dori pe cel cu camera + joc(sports champion) + move,daca nu aratati-mi voi o varianta mai buna.

  5. #1465 SP
    Member bartonn's Avatar
    Quote Originally Posted by apbaciu View Post
    De unde imi recomandati sa imi cumpar move bundle l-as dori pe cel cu camera + joc(sports champion) + move,daca nu aratati-mi voi o varianta mai buna.

    Zavii.com

    Playstation Move:Starter Pack(Move controller,Eye Camera+Demo Disc) + Sports Champions=70Lire+1lira(transportul)=71lire(3,7mil)


  6. #1466 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    Eu cautam o oferta mai buna decat asta BoDoPSX SHOP - PlayStation Move Starter Pack

  7. #1467 SP
    Member bartonn's Avatar
    Quote Originally Posted by apbaciu View Post
    Eu cautam o oferta mai buna decat asta BoDoPSX SHOP - PlayStation Move Starter Pack

    Pe Zavvi.com PlayStation Move Starter Pack e 45Lire(2,3mil)

    Mai ieftin de atat nu cred ca gasesti.

  8. #1468 SP
    Senior Member boga's Avatar

  9. #1469 SP
    Member justamodel's Avatar
    Probabil si la noi in magazine o sa aiba preturi bune MOVEul, banuiesc ca o sa impuna Sony un pret fix.

  10. #1470 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Sony a impus un pret, dar nu este valabil in Romania si probabil nu va fi niciodata (cel putin pana cand nu avem moneda euro ca moneda nationala)! Este exact ca in cazul preturilor consolelor

  11. #1471 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    De cand nu ati mai intrat intr-un magazin? Preturile sunt din ce in ce mai bune, Gameshop are super promotii (nu stiu unde mai gasesti Mafia 2 la 170lei, COD7 Prestige la 400 etc.), iar consolele au aproximativ acelasi pret ca-n Europa.

  12. #1472 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar
    Serios? Cat costa un Dualshock 3 in magazinele alea? 250 lei, nu?

    Iar preturile de pe GameShop sunt cum sunt pentru ca este magazin online, deci nu plateste chirie.


    Quote Originally Posted by scofield91 View Post
    Unde ai vazut tu Mafia 2 la 170 lei?
    Duuuuuudeee. A precizat cu cateva cuvinte inainte. Pe gameshop.ro ! Foloseste codul de pe homepage ul ConsoleGames pentru a primi 15% discount si transport gratuit.

  13. #1473 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Quote Originally Posted by erik95 View Post
    De cand nu ati mai intrat intr-un magazin? Preturile sunt din ce in ce mai bune, Gameshop are super promotii (nu stiu unde mai gasesti Mafia 2 la 170lei, COD7 Prestige la 400 etc.), iar consolele au aproximativ acelasi pret ca-n Europa.
    Unde ai vazut tu Mafia 2 la 170 lei? poate 270 lei Si pe zavvi dai 190 lei pe el, excuse me!

  14. #1474 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by scofield91 View Post
    Unde ai vazut tu Mafia 2 la 170 lei? poate 270 lei Si pe zavvi dai 190 lei pe el, excuse me!
    a fost o perioada pe gameshop.ro, dar s-a scumpit.

  15. #1475 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Quote Originally Posted by scofield91 View Post
    Unde ai vazut tu Mafia 2 la 170 lei? poate 270 lei
    Cei de la GameShop au avut pret de precomanda la Mafia 2 de 200 RON, iar daca foloseai codul de reducere ajungeai la 170 RON.

  16. #1476 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    GameShop au in general cam aceleasi preturi ca in magazine gen Altex, MG, Diverta etc., in unele cazuri chiar mai mari. Mi se par cam maricele pentru un magazin online.

    Exemplu: Alan Wake - 300 lei, cand luat din afara (chiar si prin intermediul altor useri, ca sa nu aud scuza cu "unii n-au posibilitatea asta") te costa in jur de 100-110 lei.

    Au si promotii bune, de acord, dar in general preturile sunt prea mari. Nu-i invinuiesc pe ei, poate sistemul de la noi nu le permite firmelor sa reziste fara preturile astea.

  17. #1477 SP
    Senior Member CrysMM's Avatar
    Peste tot sunt preturile mari in RO. O firma implica multe cheltuieli, taxe, impozite, TVA, salarii, impozite pentru salariati (CAS, somaj, sanatate). In momentul cand ai firma ai si cheltuieli enorme. De aici si preturile.

    Cine nu a avut/nu are firma, nu poate intelege.

  18. #1478 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Sunt si preturi mari, dar intrati cand aveti ocazia intr-un magazin de jocuri din Austria/Italia, banuiesc ca si alte tari europene (una dintre putinele exceptii este Anglia, acolo chiar au preturi bune). Consolele au un pret aproximativ egal cu cel din Ro, iar majoritatea jocurilor costa 60-70E, deci cam cat costa si in Romania. Este adevarat si ca au oferte destul de des, cam de fiecare data cand au putine bucati in stoc.

  19. #1479 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by AndyZ View Post
    GameShop au in general cam aceleasi preturi ca in magazine gen Altex, MG, Diverta etc., in unele cazuri chiar mai mari. Mi se par cam maricele pentru un magazin online.

    Exemplu: Alan Wake - 300 lei, cand luat din afara (chiar si prin intermediul altor useri, ca sa nu aud scuza cu "unii n-au posibilitatea asta") te costa in jur de 100-110 lei.

    Au si promotii bune, de acord, dar in general preturile sunt prea mari. Nu-i invinuiesc pe ei, poate sistemul de la noi nu le permite firmelor sa reziste fara preturile astea.
    Salut,

    Faci o confuzie intre preturile de lansarea unui produs - pretul de precomanda sau de lansare - si pretul dupa o perioada de timp.

    Am avut si avem mereu super preturi la precomanda. Problema intervine in momentul in care, dupa lansare, producatorul acorda sustinere si pretul scade. La noi nu se intampla asta deocamdata, asa ca pretul ramane sus la anumite produse (cum ai precizat si tu - Alan Wake).

  20. #1480 SP
    Senior Member CrysMM's Avatar
    Oferte sunt si la noi. Problema este ca nu ne cauta ele pe noi. Nu de putine ori am vazut prin diverse hyper marketuri jocuri vechi, relativ noi si noi la preturi decente, poate chiar cele mai mici de pe piata. Eu a cumparat Bad Copany Gold Edition (carcasa metalica) acum vreo 6 luni cu 50 ron din magazin. As mai avea si alte exemple, dar nu imi mai amintesc exact ce, cum si de unde.

    De regula aceste magazine scot aceste oferte bomba datorita lipsei cumparatorilor si vor sa scape de marfa cu orice pret, chiar daca vor pierde.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 74 of 498 FirstFirst ... 24 64 72 73 74 75 76 84 124 174 ... LastLast

Similar Threads

  1. Jocuri si aplicatii cu preturi bune - PC By Alexandru in forum Jocuri PC
    Replies: 626 Last Post: 08-04-2024, 12:13
  2. Jocuri SH cu preturi bune By MonkY in forum Console Club
    Replies: 40 Last Post: 13-03-2017, 13:25

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts