Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 82 of 498 FirstFirst ... 32 72 80 81 82 83 84 92 132 182 ... LastLast
Results 1,621 to 1,640 of 9958

Thread: Jocuri cu preturi bune

  1. #1621 SP
    esbhrwvnjfkajhd SeikQ's Avatar
    Stiu ca shopto au avut un leak acum ceva timp. M-au "taxat" si atunci, dar ma gandeam ca s-a mai intamplat ceva similar, recent. Banii oricum am sa-i recuperez, dar o sa pierd ceva timp pt. asta. Invatare de minte, sa fiu mai atent pe viitor cand platesc cu cardul.

    Studentule, nu am inca odrasle, asa ca scot din calcul teoria ta

  2. #1622 SP
    Senior Member Razorel's Avatar
    Tocmai ce-am luat Borderlands cu 30 de RON de la Media Galaxy, daca mai e cineva interesat Oferta e foarte variata, si mi-a mai sarit in ochi Red Alert 3 Premier Edition, sau ceva de genul, cu carcasa metalica si niste chestii bonus.

  3. #1623 SP
    Hyp
    -= Nemuritor si rece =- Hyp's Avatar
    :-o red alert 3 premium..niceee
    maine la prima ora ma prezint la media galaxy+altex sa vad ce gasesc [banuiesc ca sunt de pc..nu?]
    oricum strategiile acolo isi au locul...
    ar sta fff bine langa Heroes Complete Edition si un red alert de colectie..ehehehe :d

  4. #1624 SP
    Senior Member Razorel's Avatar
    Dap, de PC este. Eu sunt din Sibiu, si aici era la Media Galaxy, in alte orase nu stiu

  5. #1625 SP
    Hyp
    -= Nemuritor si rece =- Hyp's Avatar
    daca maine nu il gasesc in iasi pe red alert...o sa te rog pe tine de achizionarea lui :d

  6. #1626 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Quote Originally Posted by Razorel View Post
    Tocmai ce-am luat Borderlands cu 30 de RON de la Media Galaxy, daca mai e cineva interesat Oferta e foarte variata, si mi-a mai sarit in ochi Red Alert 3 Premier Edition, sau ceva de genul, cu carcasa metalica si niste chestii bonus.
    Tot aud de astea, au mai fost si altii care ziceau de jocuri excelente la 30 lei in Media Galaxy, eu cand ma duc aici in Oradea nu gasesc nimic

  7. #1627 SP
    Senior Member CrysMM's Avatar
    Da, la Altex este oferta. Am vazut vineri in Buzau. Erau titluri bunicele. Din ce retin: Serious Sam, Neverwinter Nights, Dead Space, Red Alert 3, etc. Erau in jor de 60 de titluri diferite. Unele merita, altele nu merita nci 10 ron...

    RaverX - poate la Oradea este vreun colectionar ce cumpara tot ce gaseste

  8. #1628 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Quote Originally Posted by CrysMM View Post
    RaverX - poate la Oradea este vreun colectionar ce cumpara tot ce gaseste
    Poate. Oare cumpara TOATE jocurile ? Ca ma gandesc ca n-au la oferta doar o bucata din fiecare joc

    In Oradea am prins si in Carrefour jocuri la mega oferta : Jericho la 18 lei.

    Daca ma gandesc, am vazut in Altex niste jocuri destul de bune pt XBOX 360 si PS3, Bourne Supremacy la 60 lei si altele de genul, dar atunci stateam cam prost cu bugetul...

    Ce e insa nasol ca in Romania vezi la oferte doar jocuri vechi, nu-i ca "dincolo", mor cand vad pe zavvi Alan Wake sau RE% Gold la aprox. 15 lire. De ce la ei se poate si la noi nu ?

    Stiu ce o sa ziceti, sa comand online sau prin altii care aduc. Problema e ca daca fac comanda online risc sa raman fara joc, postasul care aduce pachetele e cretin si le lasa pe cutia postala. Daca dau comanda prin useri care se ocup de asta creste substantial pretul. Comision + cost transport in provincie, nu-i mult, dar se aduna o suma totusi, daca vreau sa comand asa de 3-4 ori cate un joc deja pierd bani de inca un joc

  9. #1629 SP
    Senior Member CrysMM's Avatar
    La noi ofertele de fapt sunt jocurile ramase pe stoc de mult timp. Vor sa scape de ele. Afara probabil vine oferta de la distribuitor/producator.

  10. #1630 SP
    Member BogdaN_RO's Avatar
    [sarcasm] Mergeti la Flanco! Gasiti Fifa 09 la minunatul pret de 254 RON.

    [/sarcasm]

  11. #1631 SP
    Hyp
    -= Nemuritor si rece =- Hyp's Avatar
    razorel am vazut in iasi la media galaxy red alert 3 dar era tip clasic..mai mult era din ala ieftin parca l-au facut baietii din camine..coperta ca o foaie trasa la imprimanta , im limba romana...yuck..
    esti sigur de ce ai vazut...te-as putea ruga pentru achizionarea editiei respective? sau altcineva care l-a vazut
    mersi mult

  12. #1632 SP
    Senior Member consol3's Avatar

  13. #1633 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    COD MW2 - X360, 140 lei, Altex

  14. #1634 SP
    Senior Member Razorel's Avatar
    Quote Originally Posted by Hyp View Post
    razorel am vazut in iasi la media galaxy red alert 3 dar era tip clasic..mai mult era din ala ieftin parca l-au facut baietii din camine..coperta ca o foaie trasa la imprimanta , im limba romana...yuck..
    esti sigur de ce ai vazut...te-as putea ruga pentru achizionarea editiei respective? sau altcineva care l-a vazut
    mersi mult
    Dap, mi-a sarit in ochi tocmai din cauza greutatii, ca aveam vreo 3 in mana si nu stiam care-i asa greu. Maine am drum pe-acolo, daca il mai gasesc, ti-l iau.

    ---------- Post added 11-10-2010 at 07:04 PM ----------

    Hyp, am fost astazi si nu mai era Mereu schimba jocurile din cutie, asa ca o sa ma mai uit, cand mai am drum pe-acolo.

  15. #1635 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar
    Playstation Move: Starter Pack - �38.93

    ---------- Post added 13-10-2010 at 11:18 PM ----------

    Taken from the Official European PlayStation Blog post (on 13 October 2010 by Mike Kebby PlayStation Store Manager, SCEE)

    "‘Heads-Up’ Game Store Update (13th October 2010)"

    [ ‘Heads-Up’ Game Store Update (13th October 2010) – PlayStation.Blog.Europe ]
    ---
    PlayStation Store (via PS3, PSP and Media Go)
    Special Offers

    (Offer prices available until the 27th of October)

    * Topatoi: The Great Tree Story (was �4.79/EUR5.99 now �2.39/EUR2.99)
    * Topatoi Bundle (Contains full game, Pillar of Skies and Arcade Style Packs) (was �7.99/EUR9.99 now �4.79/EUR5.99)
    * Blue Toad Murder Files Episodes 4-6 (was �9.99/EUR12.99 now �4.99/EUR6.19)
    * Smash Cars Virus Run (was �2.39/EUR2.99 now �0.79/EUR0.99)
    * Hyperballoid Original World Pack (was �1.59/EUR1.99 now �1.25/EUR1.59)
    * Metal Gear Solid Portable Ops (PSP) (was �8.79/EUR10.99 now �5.19/EUR6.59)
    * Disney’s Tarzan (PSone) (was �3.99/EUR4.99 now �3.19/EUR3.99)

    Permanent Price Reductions

    * Section 8 (was �19.99/EUR24.99 now �9.99/EUR12.99)
    * Blade Kitten (was �9.99/EUR12.99 now �7.19/EUR8.99)
    * Half Minute Hero (PSP) (was �15.99/EUR19.99 now �11.99/EUR14.99)
    * R-Type Tactics (PSP) (was �11.99/EUR14.99 now �7.99/EUR9.99)

  16. #1636 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    �n Media Galaxy au c�teva oferte foarte bune la titlurile de PC, am luat Spore Galaxy Edition cu 29,9 ron!

    Mai aveau c�teva ediții de colecție interesante (Alone in the dark, Warhammer Online, etc) la același preț, �nsă nu am PC și am preferat să le las pe raft pentru alți norocoși
    Attached Images Attached Images ce_family.jpg 15991-aloneinthedarkcepc-1.jpg

  17. #1637 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    in bucuresti?
    care magazin?

  18. #1638 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Da, �n București, Media Galaxy din Mall Vitan.

  19. #1639 SP
    Member flightcrank's Avatar
    Quote Originally Posted by Mariusik View Post
    Playstation Move: Starter Pack - �38.93

    ---------- Post added 13-10-2010 at 11:18 PM ----------

    Txs man,imediat am dat comanda

  20. #1640 SP
    ديجي الأمطار DeeJay-RainY's Avatar
    Quote Originally Posted by Graft View Post
    �n Media Galaxy au c�teva oferte foarte bune la titlurile de PC, am luat Spore Galaxy Edition cu 29,9 ron!

    Mai aveau c�teva ediții de colecție interesante (Alone in the dark, Warhammer Online, etc) la același preț, �nsă nu am PC și am preferat să le las pe raft pentru alți norocoși
    Ce pret avea Alone ?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 82 of 498 FirstFirst ... 32 72 80 81 82 83 84 92 132 182 ... LastLast

Similar Threads

  1. Jocuri si aplicatii cu preturi bune - PC By Alexandru in forum Jocuri PC
    Replies: 626 Last Post: 08-04-2024, 12:13
  2. Jocuri SH cu preturi bune By MonkY in forum Console Club
    Replies: 40 Last Post: 13-03-2017, 13:25

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts