Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 90 of 499 FirstFirst ... 40 80 88 89 90 91 92 100 140 190 ... LastLast
Results 1,781 to 1,800 of 9978

Thread: Jocuri cu preturi bune

  1. #1781 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar

  2. #1782 SP
    Member Bugghy's Avatar

  3. #1783 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Blur PS3 | Zavvi.com 12 lire.
    Singularity PS3 | Zavvi.com 16 lire.
    Urmeaza maine oferta de weekend, sper sa fie Enslaved la 18 lire

  4. #1784 SP
    Senior Member Walkman's Avatar

  5. #1785 SP
    Member justamodel's Avatar

  6. #1786 SP
    Member RobertDinu's Avatar
    Nebunie pe GAME.co.uk - Buy video games, consoles and accessories with free UK delivery - GAME.co.uk - GAME.co.uk
    Fifa11 24.99
    Split / Second la 13.99
    ETC
    astept linkurile la mine pe thread cu comenzile plecare 10.12 sosire 16.12 al Buc

    FIFA 11 - PlayStation 3 - GAME.co.uk
    Split/Second: Velocity - PlayStation 3 - GAME.co.uk

  7. #1787 SP
    konichiwa zombie chynagods's Avatar
    Luni 29.11.2010,Shopto ne anunta ,citez,ca va fi o zi "monstruoasa"
    Up to 75% off one day only
    Stay tuned for more ShopTo.Net: Video Games, Consoles, Accessories - Free Delivery in Uk - Orders before 5.30pm dispatched Same Day

  8. #1788 SP
    Senior Member Walkman's Avatar

  9. #1789 SP
    Member mitnic's Avatar

  10. #1790 SP
    Junior Member dIAs's Avatar
    29.11.2010 zavvi monster monday 80% off
    29.11.2010 shopto.net monster monday 75% off

  11. #1791 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Aveam asteptari mai mari de la ShopTo. Pentru mine singurele worthy mentions sunt Castlevania si Fallout New Vegas - MMA si PES pentru fanii genurilor respective. Restul fie nu au reduceri substantiale /NFS, Mafia/, fie sunt titluri mai slabute sau vechi. Nice try though

  12. #1792 SP
    konichiwa zombie chynagods's Avatar
    Mda,totul se pare ca a fost un mare fasss.
    Nici cei de la zavvi nu m-au dat pe spate

  13. #1793 SP
    Member Wargasm's Avatar
    Are cineva voucher de zavvi, pe care ar dori sa-l dea?

  14. #1794 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    acuma ma uit la zavvi la jocurile cu reduceri f mari (alea de la mega monday). Si nu sunt sigur da cred ca au mai adaugat o pagina de produse (cel putin Castelvania nu era sigur pe lista acu 3 ore cand eram in ora de info si ma uitam exact la aceeasi oferta). Vreau sa stiu ... oare o sa mai bage alte jocuri? ma tenteaza sa iau borderlands game of the year edition da nu vreau dupaia sa bage un produs si mai tentant si sa imi fie ciuda .

    Oferta e valabila doar azi pana la miezul noptii?(ma rog...miezul noptii fara 2 ore..adica miezul noptii in Anglia)

    De asemenea daca mai are cineva un voucher pt zavii si nu are ce sa faca cu el, v-as ruga sa mi-l dati mie. Bine-nteles dupa ce primeste Wargasm unul. Primul venit, primul servit.

  15. #1795 SP
    Member Aliosa's Avatar
    da, au m adaugat jocuri, doar ce mi-am comandat shaun white skateboarding la 10 lire

  16. #1796 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar

  17. #1797 SP
    konichiwa zombie chynagods's Avatar
    Wargasm daca nu ai cumparat deja ,da-mi un PM sa-ti trimit un voucher 10% off
    P.S
    Cine mai are coduri si nu le foloseste,nu uitati ca "Dar din dar se face raiul"

  18. #1798 SP
    Member maweryck's Avatar
    pfff....si eu as vrea ...va rog frumos ..daca mai are vre-unul vre-un cod d\asta ...ca mi-as lua vreo cateva jocuri de pe zavvi . Sper sa plece din uk ...ca daca sunt iar d'alea din franta ....cred ca n-ajung anul asta

  19. #1799 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    mie nu imi mai trebuie. Am aflat ca aveam destui bani sa imi cumpar borderlands si pt o reducere de 10% la un singur joc, nu se merita. Mai bine il foloseste cineva care isi cumpara mai multe jocuri (pacat ca nu prea aveam bani pe card ca sincer ma tentau vreo 4-5 jocuri de acolo ). La urmatorul Black Friday/Mega Monday o sa le golesc depozitul lol

  20. #1800 SP
    Member maweryck's Avatar
    Va rog sa nu care-cumva sa-mi mai trimita cineva cod ...ca am facut deja comanda si mai rau ma oftic Multumesc
    Bafta .

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 90 of 499 FirstFirst ... 40 80 88 89 90 91 92 100 140 190 ... LastLast

Similar Threads

  1. Jocuri si aplicatii cu preturi bune - PC By Alexandru in forum Jocuri PC
    Replies: 633 Last Post: 06-06-2024, 18:22
  2. Jocuri SH cu preturi bune By MonkY in forum Console Club
    Replies: 40 Last Post: 13-03-2017, 13:25

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts