Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 21 to 31 of 31

Thread: Turneu Tekken 6 - intrebari, raspunsuri, propuneri etc.

  1. #21 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    va rog frumos sa ma scuzati din cauza lipsei mele de activitate, dar am fost foarte ocupat in ultimele zile, am inceput si eu facultatea. sper sa reusesc sa dau drumul la campionat in weekendul asta

  2. #22 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Eu zic sa faceti totusi o intalnire de proba... un mini campionat daca vreti sa-i spuneti asa. Sa vedeti ce probleme pot aparea, cum se comporta conexiunea intre voi... nu de alta, dar sa nu va treziti cu chestii gen "sunt cel mai bun dar am avut lag..."

  3. #23 SP
    Junior Member Sin3D's Avatar
    Ma bag si eu PSN ID: Klax187

  4. #24 SP
    Member TheSpider's Avatar
    ma bag si eu.e pe ps3,nu?

  5. #25 SP
    Member Mikael's Avatar
    ok...nu vreau sa ma bag in oala altuia, dar am vazut ca aici sunt destul de multi fani Tekken si chiar si fani Soul Calibur, pt cei care nau vazut si sunt interesati am facut un thread nou http://www.consolegames.ro/forum/f60...es/#post446268


    P.S. am vorbit cu Ronan si mi-a zis ca pot posta aici, daca e problema sa-mi ziceti si sterg postul...

  6. #26 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Stai man linistit, e ok. Din cate am obs sunt multi fani ai fighting-ului pe cg.ro, dar nu sunt atat de multe threaduri si nimeni, cu cateva exceptii, nu posteaza informatii sau sa organizeze turnee. Cu cat suntem mai multi cu atat mai bine.

  7. #27 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    acuma cred ca ma bag la un tekken . daca aveti chef de un antrenament atunci sa imi dati add pe psn si sa imi ziceti . See you in the arena

  8. #28 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    au inceput inscrierile pentru turneu: http://www.consolegames.ro/forum/f59...en-6-ps3-x360/

  9. #29 SP
    Member adiandrei1's Avatar
    Dar dc faceti turneu pt Tekken 6 si nu pt jocuri mai recente? Reach sau MoH?...

  10. #30 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by adiandrei1 View Post
    Dar dc faceti turneu pt Tekken 6 si nu pt jocuri mai recente? Reach sau MoH?...
    Turneul de Takken s-a anuntat de mult timp, in plus pana acum nu s-a organizat nicio competitie de fighting pe CG.ro si multi useri de pe forum sunt mari fani ai acestui gen.

  11. #31 SP
    Member Mikael's Avatar
    Reach si MoH sunt just like any other shooters care le joci si le joci si le joci dar te saturi...mie unu mi se par mult mai competitive fighting games-urile decat shooterele, pt ca in shootere te ascunzi campezi stai juma de ora sal cauti pala care campeaza trebe sa fugi dupa ala cu bomba pe scurt DUREAZA, pe langa asta 1v1 nus fun, dar in fighting games sunteti fata in fata niciunu nu fuge nicaieri, so FIGHT! pe langa toate astea Tekken e unu dintre cele mai bune jocuri de fighting ever.

    P.S. nu zic ca shooterele sunt naspa sau ceva de genu, Halo imi place la nebunie la fel si medal of honor , doar ca fighterele mi se par mult mai competitive

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Similar Threads

  1. Propuneri.. again :) By Taw in forum Help Desk
    Replies: 488 Last Post: 30-04-2021, 17:47
  2. ConsoleGames.ro - Turneu Tekken 6 (PS3 & X360) By AndRewqp in forum Hot Story
    Replies: 245 Last Post: 08-12-2010, 12:05

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts