Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 452 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 15 55 105 ... LastLast
Results 81 to 100 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #81 SP
    Member obidan's Avatar
    TNA Impact
    360 + PS3
    Pls?

  2. #82 SP
    Member obidan's Avatar
    Deci Warhammer SE apare pe 18...sa inteleg ca ma sunati pe 17 or something?

  3. #83 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    TNA impact nu il aducem noi.
    Warhammer SE - e pe drum, sunam imediat ce il avem, nu am o data exacta, dar 17-18 cred ca e realist.

  4. #84 SP
    Member kane86's Avatar
    cand mai ajung consolele Xbox 360 Arcade?

  5. #85 SP
    Banned Mircea Badea's Avatar
    Desi nu are legatura cu consolele, am si eu o intrebare pt RvsS daca tot e activ aici:
    WoW WOTLK Collector's Edition vine si la gameshop? Si daca vine, sper ca prioritate au cei care au facut precomanda cat mai din timp la versiunea normala a jocului, la fel cum s-a intamplat si in cazul lui TBC.

  6. #86 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    RvsS, mi-a dat RRoD consola luata de la voi. Daca vin la Bucuresti mi-o schimbati pe loc? sa nu vin degeaba .

  7. #87 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    kane86 - sunt pe drum ! S-ar putea saptamana asta

  8. #88 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Mika - nu trebuie sa vii in Bucuresti. Trimite prin curier catre noi la depozit si cand ajunge se storneaza factura veche si poti:
    1. Primi banii inapoi SAU
    2. Primi consola cu 60 GB.

    Contacteaza-ne telefonic te rog, e mai bine sa punem la cale detaliile.

    Mircea Badea - nu exista inca confirmata oficial o astfel de editia. Putem specula ca va exista, dar nu se stie cate se vor face. In general, aceasta editie este foarte limitata. Cand vom avea o confirmare oficiala a acestei editii vom contacta clientii in ordinea precomenzilor la editia normala Wrath of the Lich King si vor putea sa opteze pentru editia de colectie.

  9. #89 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    @mika: lucky you. O primesti pe cea de 60gb care are data de fabricatie 06.08 sau 07.08

  10. #90 SP
    Banned Mircea Badea's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    Cand vom avea o confirmare oficiala a acestei editii vom contacta clientii in ordinea precomenzilor la editia normala Wrath of the Lich King si vor putea sa opteze pentru editia de colectie.
    Exact asta voiam sa aud. Thanks!

  11. #91 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by Bobby View Post
    @mika: lucky you. O primesti pe cea de 60gb care are data de fabricatie 06.08 sau 07.08
    Is this a bad thing ?

  12. #92 SP
    Manager paul's Avatar
    Nu.Cu cat e mai noua cu atat ai sanse mai mici de RROD.

  13. #93 SP
    Banned Mircea Badea's Avatar
    Mie mi se par mai importante urmatoarele aspecte in a avea RROD decat data fabricatiei, si anume:

    1. Unde o tii. E important sa stea aerisita, la cel putin 10cm de orice, din toate unghiurile, si eventual sa fie undeva "outdoor" ca sa zic asa, fara pereti/rafturi in jur, deci nu in biblioteca unde sta ca intr-o cutie cu doar o latura deschisa.

    2. Cat de joci pe ea. Eu de exemplu am job si chiar sa vreau sa ma joc nonstop in timpul meu liber, tot se "chilluieste" atunci cand sunt la munca.

    Si abia pe locul 3 ca factor determinant ar fi data fabricatiei.

    Eu de ex o am din Ianuarie si n-am avut niciun fel de probleme, si e SKU din ala vechi, fara HDMI, cu rata mare de RROD. Probabil daca as fi tinut-o in "cusca" si n-as fi avut job, s-ar fi prajit de mult.

    Sorry de offtopic, dar sper sa ajute pe toti cei care stau cu frica de RROD. E exact ca un cancer, daca te feresti pe cat posibil, probabil ca n-ai sa patesti.

  14. #94 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Au picat console fara carcasa, stand cu 2 ventilatoare ce bateau in ele, deci regulile alea nu sunt general valabile.

  15. #95 SP
    Banned Mircea Badea's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    nu exista inca confirmata oficial o astfel de editia.
    Ca tot vorbeam de lup, chiar astazi a fost anuntata varianta CE: http://kotaku.com/5049893/wrath-of-t...ition-detailed

    Activision also announced that the game will be available in a Collector's Edition for $70. That will include:
    � The Art of World of Warcraft: Wrath of the Lich King, a 208-page book featuring never-before-seen images from the game.
    � An exclusive in-game pet: Frosty, the baby frost wyrm.
    � A behind-the-scenes DVD containing over an hour of developer interviews, the Wrath of the Lich King intro cinematic with director's commentary, and more.
    � The official soundtrack CD, containing 21 epic tracks from the game, along with exclusive bonus tracks.
    � A mouse pad featuring a map of the newly opened continent of Northrend.
    � Two World of Warcraft Trading Card Game March of the Legion(TM) starter decks, along with two exclusive cards available only in the Collector's Edition.

  16. #96 SP
    Max
    Member Max's Avatar
    RvsS , exista un comentariu pe gameshop la Crysis Warhead de la userul "GameShop" si spune asa : "Acest titlu va fi disponibil si la noi in aceeasi zi cu lansarea europeana"

    Lansarea europeana e pe 18 Septembrie, il puteti aduce atunci ? Sau tot pe 22.. ?

    edit : Thanks!

  17. #97 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Max - data de 22 este mai probabila pentru lansare. Stiu ca e o mica intarziere, este din cauza transportului.
    Mircea Badea - foarte fain, sa vedem cate vor veni in Romania.

  18. #98 SP
    Junior Member Sandman's Avatar
    Asa... am sunat acum cateva minute sa intreb daca aduca Wrath of the Lich King Collector's Edition. Imi zice tanti aia ca atunci cand le ajung ma suna sa stabilim ce si cum. De curiozitate am intrebat-o daca ma mai au in lista de pre-order pt ca eu facusem pre-order la jocul asta acu' vreo 4 luni. Am ramas tampit cand mi-a spus ca ii trebuie cateva ore ca sa ma gaseasca in lista de comenzi.

    Bai fratilor, voi cu ce pana mea operati acolo? Pene si papirusuri? Folositi hartiute de-alea de lipit pe frigider ca sa va notati pre-comenzile? Ati auzit de Excel? De vreo baza de data de orice fel cu functia de search? Las-o dracu de treaba ca nu e posibil asa ceva.

  19. #99 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Sandman - daca ai facut comanda telefonic e mai greu de gasit. Daca ai facut prin intermediul site-ului, da-mi PM cu adresa de email si iti trimit mail cu comanda ca sa o ai si tu. Toate comenzile sunt in baza, daca ai emailul nu se pierd.

    In alta ordine de idei: Avem la precomanda Farcry 2, toate platformele, chiar si editiile de colectie pe mai multe platforme - cutia aia de lemn

  20. #100 SP
    Banned Mircea Badea's Avatar
    Am cautat si eu prin mail acum si am gasit precomanda facuta pe 18 februarie. Mama ce-a trecut timpul...

    Anyway, RvsS am o intrebare. Cand am facut precomanda cred ca am uitat sa trec codul de membru pt reducere. Voi fi intrebat din nou cand ma suna inainte de livrare daca sunt membru sau nu?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 452 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 15 55 105 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts