Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 116 of 452 FirstFirst ... 16 66 106 114 115 116 117 118 126 166 216 ... LastLast
Results 2,301 to 2,320 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #2301 SP
    Member MihaY's Avatar
    Razvan am intrebat mai multi si miau spus sa te contactez am facut o comanda pe gameshop de GTA4 PLATINUM pt ps3 si nu am primit nici confirmare prin telefon e-mail nimic daca ma poti lamuri

  2. #2302 SP
    Junior Member BlkHrt's Avatar
    Quote Originally Posted by Khan View Post
    GH5 e mai rentabil pentru ca ai o editie revizuita a chitarii. Chitara de la Metallica e aia din World Tour cu faceplate. Chitara ce avea probleme cu touchscreen-ul (se apasa de unul singur in timp ce cantai, facand-o nefolosibila), problema ce Activision a anuntat ca a reparat-o la chitara de GH5.
    Ar fi fost. Doar ca hienele sinistre de la Activision ne considera continent defavorizat probabil, din moment ce dau chitara de WT in bundle-ul de GH5. Macar Metallica are chitara de WT cu faceplate mai dragut...

  3. #2303 SP
    Senior Member Razorel's Avatar
    Quote Originally Posted by G3ox View Post
    reducerea de pe forum NU SE APLICA LA HARDWARE*!

    *hardware inseamna console , si bundle-uri gen Guitar Hero , DJ Hero etc
    Atunci ar trebui sa aiba grija sa nu mai apara pretul redus la hardware. Ca pana la urma daca eu dau comanda, folosesc codul, aplic reducerea si platesc cu cardul, cam asta e.

  4. #2304 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    enigma97 - ok, te rog da-mi un PM cu numarul de telefon din comanda ca sa vad daca s-a inregistrat comanda.

    ---------- Post added 19-11-2009 at 01:39 PM ----------

    BlkHrt - am modificat putin pretul si am scos reducerea respectiva. La bundle-uri, DJ Hero si console nu se aplica reducere asa cum a precizat G3ox.

  5. #2305 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Rvss ai idee daca macar vine sapt. asta Dj Hero ?

  6. #2306 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    muggs - Dj Hero va veni pe aproximativ 2 decembrie. Stiu ca este mult timp de acum, dar se pare ca dureaza putin procesarea comenzilor noastre.

    Alaturi de el va veni si Band Hero Super Bundle, Bakugan si altele.

  7. #2307 SP
    SG8
    Junior Member SG8's Avatar
    Trebuie sa fac ceva ca sa primesc reducerea ? Si transportul este gratuit ? ( vreau sa iau mw2 PC )

  8. #2308 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    SG8 - nu mai este in stoc MW2 PC deocamdata.

    Ca sa primesti reducerea trebuie sa introduci codul de membru GameShop sau codul de pe prima pagina a acestui forum.

  9. #2309 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Promotia zilei ?

  10. #2310 SP
    Senior Member Razorel's Avatar
    Abia au schimbat-o.

  11. #2311 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Pai parca era sims si acu o saptamana si ceva ...

  12. #2312 SP
    Senior Member Razorel's Avatar
    Da, era Sims 3 normal, acum e World Adventures Probabil au multe tricouri.

  13. #2313 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Hehe, da am schimbat-o special sa vad daca se prinde Studentul

    Dar o schimbam maine cu altceva mai atractiv pentru CG.

  14. #2314 SP
    Junior Member Derekgl's Avatar
    Salut RvsS imi poti spune, te rog, cand o sa fie pe stoc Midnight Club Complete Edition Platinum, am facut precomanda ...... si nu prea am rabdare....ma "mananca" pedala. Multumesc.

  15. #2315 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Derekgl - PS3 ? Cam in 5 zile.

  16. #2316 SP
    Senior Member tray's Avatar
    salut.
    am trimis o consola premium de 20 gb ,sti cumva daca a ajuns?(daca da ,se poate reparara?)

  17. #2317 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    tray - imi dai te rog numele pe PM?

  18. #2318 SP
    Junior Member BobbyS's Avatar
    controller black de XBOX aveti pe stoc? pe site vad ca apare. am o precomanda facuta dar nu am mai fost sunat

  19. #2319 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    BobbyS - au revenit recent. Daca imi lasi numele pe PM te va contacta cineva luni.

    Despre Assassin's Creed 2:

    Din pacate, editia White nu va ajunge la noi, imi pare rau. Editiile standard vor veni in aproximativ 7 zile. Este posibil sa putem trimite pe 27 sau pe 30.11.2009 (sunt 15% sanse sa putem pe 27 si 85% pe 30). Pe site vor fi modificari de pret, dar cei care au precomanda vor beneficia de pretul redus din precomanda, un avantaj al precomenzii.

  20. #2320 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    stiu ca este devreme dar veti avea battlefield bad company 2?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 116 of 452 FirstFirst ... 16 66 106 114 115 116 117 118 126 166 216 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts