Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 156 of 452 FirstFirst ... 56 106 146 154 155 156 157 158 166 206 256 ... LastLast
Results 3,101 to 3,120 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #3101 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Khan, vezi poate tu nu esti logged in (nu se vede in screenshot-ul tau). Din screen-ul lui Razorel el apare logged in.

  2. #3102 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    In orice caz,alea care nu au cand dai click pe ele si Pret Membru,nu beneficiaza nici de reducerea cu codul CG,deoarece se presupune ca deja e redus pretul(cred)

  3. #3103 SP
    Senior Member Razorel's Avatar
    Nu ai reducere, dar ai transport gratis, cred. Parca asa era cu cardul de membru, si asa e si cu codul de aici.

  4. #3104 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Din pacate, produsul respectiv nu mai este in stoc si l-am scos de pe site, era stoc foarte scazut.

    Problema cu lipsa locului unde sa introduci codul de reducere/transport poate fi cauzata de faptul ca userul nu este autentificat.
    Deci intai log in, apoi produse in cos, introducem codul si ar trebui sa mearga.

    Da, este transport gratuit si cu codul de aici de pe site si cu codul de membru.

  5. #3105 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Neata!

    MULTUMESC gameshop!!! Ieri pe la pranz am facut comanda la FF XIII CE - PS3 si astazi de dim. la 9:15 a venit!

    Integritatea ambalajului a fost ok. mint!
    Felicitari si pentru pretul, care sfideaza si UKul !

    Tineti-o tot asa!!!

    O zi cu spor tuturor,

    L.

    P.S. Poze aici.

  6. #3106 SP
    Junior Member Amur's Avatar
    Razvan ai PM.

  7. #3107 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Ai Pm.

  8. #3108 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    Am facut o comanda de FF XIII Ps3 si astazi m-a sunat o doamna si mi-a spus ca jocul a fost trimis si ca va ajunge maine dar maine este sambata si din cate stiu sambata si duminica posta nu lucreaza.

  9. #3109 SP
    Member tudort's Avatar
    daca e cu fanu ai sa ai poate o surpriza placuta . o zi faina

  10. #3110 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    apbaciu - se trimite prin Fan Courier. Ajunge uneori si sambata, dar Fan Courier are program redus atunci, pana la ora 14. Cel mai sigur luni.

  11. #3111 SP
    Junior Member HarryTriangle's Avatar
    Uitandu-ma pe site-ul MS la bundle-ul de FF13 am vazut ca ar trebui sa aiba hdd de 250 de giga si 2 controllere pe cand pe site-ul gameshop are hdd de 120 de giga si 1 singur controllere. explicatii?

  12. #3112 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    HarryTriangle - am furat noi 130 GB si un controller

    Scuze, nu m-am putut abtine, s-a discutat un pic inainte, ce vezi pe site la MS este versiunea americana. Cea de Europa are aceasta configuratie prezenta pe site.

    Si ca tot veni vorba, vom aduce si o versiune Elite + un alt joc destul de cunoscut - http://gameshop.ro/game.php?id=5230

  13. #3113 SP
    Junior Member HarryTriangle's Avatar
    n-am sugerat nimic eram cam presat de timp si sunt cam multe pagini pe threadul asta. mersi pt info.

  14. #3114 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    Astazi mi-a ajuns si mie FF XIII mersi mult gameshop.

  15. #3115 SP
    Junior Member herske's Avatar
    sunt plin de spume.

    este al doilea joc cumparat de la gameshop (ma rog, din altex) care nu are ce-i trebuie.

    mai exact: am cumparat mass effect 2, si bineinteles, nu am codul de cerberus. Nu mai am dovada platii, ca doar nu ma apuc sa colectionez bonuri fiscale de la altex, dar asa e in romanica, trb sa te pregatesti oricand sa fii fraierit. Oare chiar nu se accepta ale dovezi, gen extras CARD, serie disc, cheie de pe disc, cod de bare ca sa beneficiez de ce AM PLATIT?

  16. #3116 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Razvan, la God of War 3 nu veti pune pret special de Membru?

  17. #3117 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    herske - da, sigur ca pot sa te ajut, nu e nicio problema. Trimite un email la [email protected] cu problema si dovada achizitiei - in general iti recomand sa pastrezi bonul pentru ca e mai sigur, la orice produs, nu doar la jocuri. Acum daca nu ai bonul nu e un capat de tara, trimite alta dovada - poza cu jocul deschis astfel incat sa se vada discul si manualul in limba romana de exemplu.

    Ca idee - problema cu Cerberus nu are legatura (doar) cu Romania (by the way, ca roman mi se pare insultator sa scrii numele tarii tale cu litera mica si in batjocura, dar asta e alta problema). Este o eroare pe care producatorii au facut-o in mai multe teritorii, dar pe care impreuna cu ei o putem rectifica imediat.

    Multumesc pentru intelegere.

    PS: Sper ca te referi la versiunea de PC.

    ---------- Post added 13-03-2010 at 06:14 PM ----------

    Quote Originally Posted by Walkman View Post
    Razvan, la God of War 3 nu veti pune pret special de Membru?
    Pretul recomandat de importatorul oficial va fi de aproximativ 269.9-289.9 lei, asa cum este in piata la Heavy Rain si White Knight Chronicles, ca sa dau exemple recente.

    Acesta este pretul recomandat de Sony, 65-70 EUR (give or take).

    Cu toate acestea, se poate vedea pretul nostru pentru orice, facem eforturi mari sa il mentinem si nu castigam foarte mult, dar e un joc care merita sacrificii ca sa fie prezent si pe site-ul nostru. In concluzie, pentru ca deja va avea un pret mult mai mic decat in restul pietei, nu ne mai permitem sa acordam si reducere suplimentara, desi am dori sa facem asta la fiecare produs.

  18. #3118 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    GOW3 e pe site-uri din UK in jur de 35-40 lire.
    la noi trebuie sa fie 65-70 eur, pentru ca avem salarii mai mari decat in Anglia.

    este perfect logic.
    normal ca orice om sanatos la cap il comanda de acolo.

  19. #3119 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Asta este pretul jocurilor si in Austria, Germania, Italia sau Franta. Preturile in UK sunt usor mai mici, plus ca in Romania nu exista cerere atat de mare incat sa poti obtine un pret foarte mic.

  20. #3120 SP
    Junior Member morpheus2k5's Avatar
    Am vazut ca a aparut pe site Rock Band Hardware pentru PS2/PS3. Care sunt sansele sa apara pe site Bundle-ul pentru X360?
    De asemenea, veti aduce si Rock Band 1 si 2 Solus in viitorul apropiat? (de preferat pentru X360, dar ar fi frumos sa aveti si pentru cei cu PS2/3).

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts